Sheldon a Amy netrpělivě očekávají telefonát ze Švédska, aby zjistili, jestli obdrželi Nobelovu cenu. I když je hluboká noc, všichni jejich přátelé jsou s nimi a podporují je, i když jsou unavení a přeplnění kávou. Když se konečně telefonátu dočkají a dozvědí se, že Nobelovku opravdu získali, jsou šťastní. Ovšem náhlá pozornost ze strany novinářů je pro Sheldona vyloženě znepokojující. Sheldon nemá rád změny a teď je na něj změn až moc. Nakonec ho uklidní až Penny, která ho vezme Cheesecake Factory. Tam ho přesvědčí o tom, že jedinou konstantou v životě je změna, alespoň takto to Sheldon vědecky chápe z jejího vyprávění.  V rámci nového uvědomění je Sheldon dokonce schopný použít i výtah, který po letech v jejich domě konečně opravili. Amy mezitím trápí její vzhled a je to Rajesh, kdo jí pomůže udělat změnu ve vizáži. Howard a Bernadette zatím využijí možnosti, že se přátelí se slavnými vědci, a chtějí urvat kus slávy i pro sebe. (TV Prima)

Necrotongue

Při sledování třiadvacáté epizody jsem byl tak vytěšený z toho, že se tvůrci rozhodli nezkazit alespoň poslední zbytky dvanácté sezóny a potažmo i celého seriálu, že jsem na nějakou tu hvězdičku nehleděl. Vzpomínkový sestřih byl tou nejvtipnější záležitostí za několik posledních řad; rád jsem si připomněl, jak seriál vypadal, když mu ještě nechyběl humor, ale i děj celého dílu byl tentokrát fajn. / Poučení: Nebraň se změnám, stejně prohraješ. ()