Botched

• Velká Británie Botched (více)

Skupina zlodejov sa pre ruského zbohatlíka snaží ukradnúť veľké množstvo diamantov. Keď už akcia vyzerá byť úspešne prevedená, okolnosti pripravia tím o korisť. Jediný, kto prežije je Richie. Avšak to nemusí byť dlho pravda, pretože ruský sponzor nie je vôbec spokojný s výsledkom. A tak Richie dostáva poslednú možnosť odčiniť, čo pokazili. Musí ísť do Moskvy ukradnúť posvätný kríž. Akcia sa nevyvíja ako dúfal, jeho tým je složený z dvoch nešikovných Rusov. Jeden z nich hneď na začiatku zastrelí nevinnú ženu, po čom utečú aj s rukojemníkmi na záhadné 13. poschodie. A tam sa začnú diať zvláštne veci. (ethos)

humanbeing

Botched vyniká hlavně skvělým humorem, bizarními dialogy, které jsou podávány kvalitními herci srandovně nekvalitní angličtinou (většina herců mluví s ruským přízvukem) a skvěle napsaným scénářem. Trochu mě zklamalo, že ke konci těch překvapení, které na diváka autoři chrlí ze začátku, je už znatelně méně, a že na některých místech se uchýlilo k záchodovému humoru, ale výsledný fantastický dojem mi to nepokazilo. Gore je v něm dostatek, takže si na své přijde i ta část horrorových fanoušků, která by se na obyčejnou horrorově laděnou komedii asi dobrovolně nepodívala (existuje-li taková). ()

Wormboy

Heh, oldschoolova gore komedia s genialnym "pribehom"...akoze napad je fakt uplne paradny a nieco tak originalne a zaroven uletene som nevidel uz riadne dlho (v ramci zanru samozrejme). Spracovanie je v pohode, hlasky a sceny tiez, avsak majstrovstvo Jacksona a spol. samozrejme nemozno cakat. A tesim sa, ked si tento film vsimne niekto talentovanejsi a spravy z toho ultrazabavny a hyperkrvavy remake. 3,5/5* ()

Aquarius

Od čias Braindeadu nevzniklo nič tak krvavé a zábavné zároveň. A za to si dovolím ísť vysoko aj napriek mnohým nedostatkom. ()

kosta73

Moderní béčkové dílko postavené na originální zápletce, místy skutečně vtipné ztřeštěnosti a poměrně slušné krvavosti, jinak ale nijak zvlášť nevybočující z řady, což je pro mě, s ohledem na přítomnost démonického Stephena Dorffa, mírné zklamání. Při hodnocení jeho výkonu bych chválou šetřil. V porovnání s např. BLADEM je Dorff "pouze" takový, jaký se v daném případě očekává. To se na druhou stranu dá brát, jako kompliment. ()

Pilgrimka

Wow. To si nechám líbit. Super záležitost, na kterou se klidně v budoucnu ještě ráda podívám. Proč taky ne, když je tam tak originálně vypadající a pohybující se zabiják, další vtipné postavy, hlášky, nápadité scény a v neposlední řadě dobře zde zapadající hudba. S klidným svědomím doporučuju.A LIVINGDEAD opět mluví o zelenině, když je řeč o mase. ()

Sokkk_y

Dimitriji, co se stalo s tvými kalhoty? Zbavil jsem se jich. U Botched jsem dlouho řešil dilema, jestli dát tři či čtyři hvězdy. Snímek to je absolutně průměrný, tedy hlavně co se týče námětu. Jenže musím uznat, že při některých hláškách Borise či Jurije se opravdu nešlo nesmát. A když ještě do toho zasáhl Dimitrij, měl jsem jasno. EDIT: Po zhlédnutí In Bruges, kterým jsem dal *** (nakonec ****), musím hodnocení Botched snížit ze čtyř na tři hvězdy. A nezachrání to ani sexoidní podfukářská Jamie Murray. ()

MI-380

Hororová komedie, která se snad nedá k ničemu přirovnat. Občas zábavné, občas nudné, většinou ale divné a těžko uchopitelné jako ostatně celé Rusko. Však také Dorff v pravou chvíli ucedí: "faking raša". A tajemně krásná Dexterova Jaime Murray? Trestuhodně nevyužitá. 55%. ()

Ploutev

Tak ujetou zhovadilost jsem už dlouho neviděl, rozhodně ne branou vážně v takové míře jako tady...A já jsem se tak krásně bavil až je mi ze mě samotného zle :-D. ()

ryoga

Mega šialená hovadina! dej nad ktorým radšej ani nepremýšlate a len sledujete... vlastne ono sa nad tým ani premýšlať nedá len sa smiať :-D ale ak sa pýtate prečo som ju (do)pozeral a dal som jej 3* tak odpoveď je: sexy Jaime Murray ktorá mi padla do oka už v seriáli Dexter v ktorom sa ukázala do teraz asi najviac :-) ()

MossIT

Pro mě další důkaz, že komedie a horor jsou dva z nejhůř kombinovatelných žánrů a pokud se nějaké ingredience přidá víc film se promění v trapnou frašku. Přesně tohle se stalo u Botched. Začátek, kdy se film tvářil ještě vážně, byl výborný, hlavně díky zajímavým vedlejším postavám. Ale ve chvíli, kdy se objevil zabiják, ztratil film veškerou vážnost a začalo trapné zrychlené nahánění jako ve starých animácích, což mi opravdu vtipné nepřijde. Navíc od půlky film už ničím nepřekvapí. Ke konci, kdy by měl film gradovat jsem se už jen řádně nudil. Jinak Jaime Murray k sežrání jako vždy...:-) ()