Jeepers Creepers 3

• USA Jeepers Creepers 3: Cathedral (pracovní název) (více)

Seržant Davis Tubbs (Brandon Smith), kterého jsme již mohli vidět v prvním díle, sestaví komando, jež má za úkol zničit Creepera jednou provždy. Zatímco monstrum terorizuje místní komunitu farmářů, seržant a jeho jednotka se zatím dozvídají temná tajemství o vzniku tohoto stvoření a snaží se jej zastavit dříve, než bude pozdě. (SidneyP)

Rathalos

Kvalita tejto serie rokmi klesa,toto tretie pokracovanie nebolo zle,ale ani ma nenadchlo,chybalo tomu nieco,takze za tri hviezdicky...:-) ()

AngelG

Tak tohle bylo opravdu smutné. Člověk na to čeká sto let a oni se vytasí s tímhle?! Ne že bych očekávala bůh ví co, přece jenom Jeepers nikdy nebylo nějak závratně inteligentní, ovšem když už nic jiného, tak to mělo alespoň fajn atmosféru. První díl obvzlášť. Ale tohle celou dobu vypadalo jak práce filmového studenta. Působilo to nehorázně amatérsky, herci naprostá katastrofa a setkání se záporákem bylo pokaždé neúmyslně směšné. That's a big no no. ()

dainio

Další z tisíců filmů na čsfd, který je podhodnocený. Až to bolí. Hodnocení absolutně nekoresponduje s filmovým počinem. Sakra lidi, vy rádoby kritici, jenž vidíte zdejší hodnocení, před shlédnutím filmu a během sledování pak vymýšlíte, kolik tomu dáte a jak ten film "zbičujete" - zamyslete se někdy. Chápu, že každý má svůj názor a vkus je u každého jiný. Tohle je ale už zu viel. Objektivita, hodnocení všech filmových složek, faktor ubíhající stopáže (zkuste to vzít, sem tam v potas) ... je to béčko přeci. To je samostatná kategorie. Film, ač má 100 minut včetně titulků, nemá moc hluchých momentů. Jako další pokračování má hodně slušnou výpravu, jenž solidním způsobem kropí trávník pro čtyřku. Do toho hezké obrázky, kdy Jeepers stojí na dodávce, v noci. Výborné nasvícení a kouřové efekty. A takových momentů, jenž podpoří tajuplnou atmosféru je více. Postava šerifa Dana Tashtega je silná a táhne to. Výborný herecký výkon Stana Shawa. No a třešnička na dortu je samozřejmě cameo s Trish. Jak jsem již zmínil, vypadá to na silnou čtyřku. Sem s ní. ()

CharlieSs odpad!

Oproti příliš nezáživné jedničce je tohle ještě mnohem horší a oproti skvělé dvojce je to totální odpad. Proč popis vůbec nesedí k ději? To je další věc, co mě celkem zarazila. Nebo jsem zas mimo? ()

Johny M.

Tak nějak mi to svoji laciností a sračkoidností připomnělo loňskej Phantasm V, ale tohle je bohužel ještě o něco slabší: 1,5* ()

geek.ondra

Předchozí dvě části této trilogie nemám nijak zvlášť v lásce ale i tak mi jich je líto když vidím jakou ostudu jim dělá trojka. Roztomilá naivita a béčkovost zmizela a přetavila se do klasického shitu pro teenagery. Salva tak zprznil legendu kterou před lety vybudoval... kromě toho ale také przní nezletilé děti tak se třeba po jeho odchodu do basy téhle frančízy konečně ujme někdo opravdu šikovný ()

helraiser

Těžký zklamání. Jediné co se jakž tak povedlo tak je, že to navazuje na jedničku a dvojku a, že se opět objevuje tolik strašidelná creepers náklaďák, ale to je tak všechno. Jinak opravdu těžká nuda, málo monstra a když se už ukáže tak běs. Málo akce, neskutečně hloupé postavy a celkově dost velká tragédie. Tak takhle tedy ne a to jsme na tento díl tak dlouho čekali. Od dalšího dílu, jestli se ho někdy dočkáme, už opravdu nic nečekám 🤦 ()

andrew88

Na třetí díl jsem čekal přes deset let....a jsem bohužel zklamaný. Čekal jsem Trishu z prvního dílu, která se bude chtít pomstít za bratrovu smrt. To se nestalo....Děj je dost mizerný...akorát starý dobrý Creeper je pořád creepy... ()

Likan7 odpad!

Pokračování z druhého dílu....a šel jsem s hodnocením ještě níž. Přesněji řečeno nejníže. Protože tak nebetyčnou, nezajímavou, nehororovou a neakční kravinu jsem fakt dlouho neviděl. Jestli jsem psal, že se ve dvojce ke konci Victor Salva snaží o nějaký změny pravidel a o něco novýho, tady to jde všechno do kopru. Naprosto příšerný a hnusný triky jak od Asylum. Scény tak tupý, že i Žraločí tornádo vypadá chytřeji, však posuďte sami. Mladý motorkáři najdou dodávku, něco se tam stane a tak všichni sednou na svý stroje a mažou pryč. Ujedou minimálně 150 metrů a najednou z výfuku tý dodávky, která je asi Terminátor a má vlastní vědomí, vystřelí nějaká harpuna, uletí těch 250 metrů, co ty motorkáři vyděšeně ujíždí, a jednoho trefí do nohy. Pak následuje střih a vidíme všechny kamarády jak přemýšlí jak kamaráda dostat pryč, jenže najednou nejsou 200 metrů daleko ale asi 20. Prostě šíleně wtf. Z monstra a strachu z něčeho nadpřirozenýho je najednou šášula, co má sekerku a dodávku chytrou jako Kid s Knight Ridera. Kdyby to bylo alespoň vtipný (chtěně i nechtěně), ale ono to je opravdu jen špatný a nudný. ()

Clark_Kent

Na to se nedalo souvisle koukat, hrůza prostě nudný příběh a strašně zesláblý záběry. Tak dlouho jsem se těšil a pořádnýho Creepera znova a přišel nějakej připosranec. Mizerný triky hrůza pohledět, srajda jednoznačná. ()

dannyd14

Film som si pustil tesne pred spaním. Akurát škoda, že spanie predbehlo sledovanie filmu. Slávny comeback nevyšiel, škoda. ()

ANTYCHRYST

To bylo jako co tvl... x desetiletí člověk čeká na pokračování..a dostane tragické béčko z kterého se div nepoblije... To je hnus.. takhle to zazdit..Jeepers a jeho maska to je snad vtip..stejně jako celý plitky scénář.. Jedna * za auto 15 % obrovské zklamání ()

Knor

Jeepersákovi jsem věřil a těšil se. Bohužel je to nakonec trochu zklamání. Ne že by Creepers nebyl pořád dostatečně děsivej nebo krvežíznivej, ale na už třetí díl je to málo. co takhle někam pokročit s příběhem a dozvědět se o tomto monstru něco víc. No škoda, Jeepersáka mám rád, tak přimhouřím oči. ()

JohnZ87

Na třetí Jeepers Creepers se čekalo dlouho - celých 14 let. Stálo to čekání za to? Upřímně zas až tak moc ne, protože jsme nakonec místo pokračování s Trish po 23 letech dostali jakýsi spojovací mezikus mezi prvním a druhým dílem. I když ta Trish po 23 letech se tam nakonec opravdu objeví, ale zjevně jen proto, aby navnadila na případný čvtrtý díl, na který snad nebudeme čekat dalších 14 let. V každém případě Creeper už rozhodně není tak děsivý jako dříve, moc tomu nepřidává ani stylové červené tričko, které zřejmě koupil někde ve výprodeji. Navíc je místy i vtipný... nebo směšný? Nicméně to, co ztratil Creeper na své děsivosti, zřejmě nějakým způsobem transformoval do své dodávky, která byť vypadá chatrně a rezavě, je kompletně neprůstřelná (odolá i opravdu težké ráži) a navíc vybavená nejrůznějšími vychytávkami, za které by se nemusel stydět ani Batmobil nebo KITT z Knight Ridera. Potěší návrat známých postav z prvního dílu - kromě samotného Creepera (Jonathan Breck) se vrací také seržant Davis (Brandon Smith) a již zmiňovaná Trish (Gina Philips), která má ale pouze malé cameo na konci. Dějová linie se zakopanou Creeperovou rukou nebyla až tak špatná, divákům ale mohlo být odhaleno víc o původu tohoto stvoření, když už toto tajemství poznaly některé postavy ve filmu právě prostřednictvím jeho uťaté ruky. Jinak je film bohužel dějově poměrně nezajímavý a celkově se jedná určitě o zatím nejslabší díl série - potrvrdil se tak kvalitativně sestupný trend. Po tolika letech čekání a příprav bych zkrátka očekával výraznější a povedenější film. Na druhou stranu vyloženě špatný film to taky není, spíše šedý průměr. Myslím, že Victor Salva nám po tomhle tu čtyřku prostě dluží, už jen proto, aby dovyprávěl příběh Trish a zodpověděl některé nezodpovězené otázky. 50% ()

Scraffy

Tak máme tu dlho očakávanú trojku! A nedopadla zrovna dobre. Je super, že sa pokračovalo v jednotke a tiež potešili aj herci z nej. Kostýmy klasicky dobré a mytologická časť dosť prekvapí. Je vidno, že na film tvorcovia nedostali moc veľký rozpočet a snažili sa kde tu ušetriť. Nič z toho by ale nebolo nejako extra zlé, niet toho strašne infantilného scenára. Ten je katastrofálne napísaný a je plný nelogických vecí. Najväčšia udrie do očí aj slepému a to, že hlavný hrdina vidí stvorenie Creepera, ale my nie. Snáď sa tvorcom dostane väčšieho rozpočtu a vyhrajú sa s tým viac, pretože na prípadné štvrté pokračovanie to má. ()

XXXXXXXX odpad!

Dvojník chrličového yútubera Agrealuse, trpící syndromem fantomové končetiny, se potřetí vrací, tentokrát asi proto, že je to debil a ztrácí údy. Do toho sem tam někoho přetáhne sekyrkou, občas někomu udělá amatérskou lobotomii a sem tam, když už je s ochotnictvím opravdu v koncích, to za něj přebere štafetu zabijácký kus rezavého šrotu. Zdejší hodnocení jasně napovídalo, že se nejedná o žádnou transcendentní všeobjímající vědeckou polemiku o tom, proč Salva na stará kolena točí už jen nebetyčné sračky, ale že půjde až o tak nebetyčnou (ženský pohlavní orgán na čtyři v prvním pádě, bez finální koncovky zakončený na -ovinu) to jsem u nejvyššího creepera tedy netušil! ()

Další vydatná jatka

Další vydatná jatka

13.11.2007

Série Saw pořád vydělává a Hollywood proto věří, že nízkorozpočtové horory o úchylech porcujících pohledné teenagery jsou přesně to, co fanoušci filmového strachu potřebují. A tak je tady Slaughter,… (více)