Jeepers Creepers 3

• USA Jeepers Creepers 3: Cathedral (pracovní název) (více)

Seržant Davis Tubbs (Brandon Smith), kterého jsme již mohli vidět v prvním díle, sestaví komando, jež má za úkol zničit Creepera jednou provždy. Zatímco monstrum terorizuje místní komunitu farmářů, seržant a jeho jednotka se zatím dozvídají temná tajemství o vzniku tohoto stvoření a snaží se jej zastavit dříve, než bude pozdě. (SidneyP)

SHI-SHA

Příšerné zakončení slušné hororové trilogie. Obsahuje spoustu nelogických scén, nesmyslné chování všech postav a opravdu hrozné digitální efekty. Dávám hvězdičku z úcty k původním filmům, které jsem viděl mnohokrát a vždy je řadil mezi mé neoblíbenější guilty-pleasure. Divím se, že série kvalitou tak strašně upadla, když tvůrčí tým zůstal stejný. ()

metal.storm

Presne pre film, ako je tento som sa naučila sa na nič netešiť. Bohužiaľ som svoje pravidlo porušila, čo bolo ale spôsobené tým dlhým čakaním na pokračovanie tohto nedokonalého skvostu menom Jeepers Creepers. No a nastal ten moment, kedy som sa rozhodla si tento filmík pustiť. Začiatok bol dobrý, film sa nevytrhol zo svojho pôvodného vidliackeho prostredia a zastaralej, prašnej krajinky. Potom sme sa ocitli v klasickej, idiotskej scéne dvoch mladých, zamilovaných pubertálnych deciek so smutnou históriou a slzami v očiach. No a potom... Mne bolo osobne tiež trošku do plaču, spať som šla s veľmi hlúpym pocitom neuspokojenia a vlastne, s tým som sa aj zobudila. Nemám čo viac dodať. ()

oveckaoa

Tato série měla skončit druhým dílem,který byl obstojný a nabízel dobré ukončení. Místo toho přišel pro 14 letech další díl,který nenabízí nic nového a sérii nijak nerozvíjí. Nabízí se otázka co mu na tom trvalo tak dlouho,když výsledek vypadá jako totálně průměrný horor,kterých vychází za rok desítky (o tom, že to šlo do amerických kin ani nemluvím radši). Navíc naváznost na minulý díl není žádná (kdo neviděl předchozí díly o nic nepříjde stačí Vám vědět jen, že každých 23 let cosi vraždí a někdo komu to zabilo bratra ho chytá ještě s jakýmasi maníkama) ve dvojce ho chytili a čekali až se probudí, aby ho zabili tady je od začátku volný a zabíjí. Herci jsou příšerní a dávají vzpomnět na herce co hrávaly dříve v Pátcích 13 vede ta babička co vypadá, že je věčně na drogách a navíc nadraná následovaná tím policajtem,který je tak drsný, že by se ho nebálo snad ani nemluvně. O filmových chybách se radši ani nevyjadřuji (chlápek vystřílí do Creepera celou dávku rotačního kulometu nic mu to neudělá ženská ho probodne tyčí přijde o oko nebo v jedné scéně nemůže létat, aby o 5 minut později zase létal). 40 procent za ty vychytávky co mělo to auto (vraždící tyč,jakési kopí a ta smrtící mřížka) a za to,že chcípl ten kluk co chtěl zabít toho zajíce. ()

Yoshimitsu

Přiznávám se, že si už moc nepamatuji předchozí díly asi si dám opáčko na osvěžení. Nicméně chválím opancéřovanou dodávku plnou nástrah, okřídlenec Creeper si hrál na olympijského sportovce hlavně v hodu oštěpu, záběry s ohavným pařátem mě hrozně iritovaly a některý střihy byly hodně dosrané. Dávám 50% ()

lykan9 odpad!

Tak předně, odpad moc často nedávám a chápu, že se někomu Jeepers Creepers 3 zdá jako poměrně slušný horor, ale pro mě to byla slátanina, která mě hlavně rozčilovala v detailech. Tak předně, jak to, že když si Creeper bral svou dodávku zpět, tak byl oblečený a měl svůj klobouk, když na konci prvního filmu byl nahý. Dále jak je možné, že měl modré oči, když by správně měl mít oči hnědé, protože je snědl Darrymu, popř. zakalené, když vezmu v úvahu, že je snědl až po událostech tohoto filmu. A za třetí, ne však naposled, jak si mám vysvětlit, že na konci trojky nastupuje jedna z postav, která se setkala s Creeperem, do autobusu, ve kterém ve dvojce nebyl nikdo, kdo by věděl, kdo je Creeper zač. A takových nesrovnalostí bylo mnoho. Ještě bych to pominul, kdyby scénář nepsal ten samý člověk, co vytvořil předchozí dva díly, ale takhle teda ne. Musím však uvést, že jsem viděl jen nějakou zkrácenou verzi, která měla jen 85 minut. Je tedy možné, že výše uvedené nesrovnalosti jsou v delší verzi vysvětleny, ale dokud tuto verzi neuvidím, tak nechám tento horor v propadlišti dějin. ()

VanTom

Hlavním hrdinou tohoto laciného céčka nebyl nesmrtelný létající příšerák, ale jeho neprůstřelná, vpravdě "bondovská" dodávka. Od pitomoučkého scénáře se srandovním CGI jsem očekával aspoň prohloubení "mytologie", ovšem i když se postavy původ zla dozvěděly (sevřením jeho 23 let useklé ruky, stále živé), z jejich konsternovaných výrazů vypadlo jen "velké a starodávné". Takže nic… ()

Jaro.Krafcik

Legendárny prvý diel pri ktorom sme sa ako deti báli. Neskôr slabší druhý diel. A teraz úplne nový tretí na ktorý sa asi každý fanúšik JP horrorov tešil..úvodná scéna ako zo zlého béčkoveho krimi filmu. Neskôr však prichádza netopierí muž na scénu. A nie, nieje to batman. Film pri svojej dĺžke nenudí, no niektore dialógy boli fakt zbytočné. Odporúčam pozrieť na jeden večer, ak chcete zabiť nudu. Ale samozrejme len ak vás bavili predošlé diely. Musim však upozorniť že sa jedná o najslabší diel série, takže fanúšikovia horroru budú márne čakať niečo viac,žiaľ... 3* ()

drackula

Ako uzavretie trilógie vcelku fajn. Až na pár logických chýb to do seba vcelku zapadlo. Ale to spracovanie je strašné. Creeper vyzeral strašne gumovo, herci boli trápny a efekty ako za päť korún. 30% ()

KoRner odpad!

Vážne skvelý nápad zobrať zo skladu masku Creepera a ísť sa s kamarátmi vyblbnúť na dvor. Horor, ktorý sa odohráva cez deň, digitálna krv - no proste ideálna kombinácia na kokotinu roka! Keby to bolo aspoň priznané ako študentský film s minimálnym rozpočtom, ale seriózne sa tváriace pokračovanie? Zato by už nikoho zo štábu nemali už nikdy pustiť pred, ani za kameru. ()

iXtr3m3

Suverénne najslabšia časť a to som sa inak tešil, dokonca aj začiatok vyzeral celkom zaujímavo. Nanešťastie do od prvej a dokonca aj druhej časti neskutočne degradovalo na kvalite, výprave, efektoch a jednoducho rozpočet bol určite totálne mizerný, bolo to vidieť v takmer každej scéne, to prvá a hlavne druhá časť bola o ligu dve úplne inde. Škoda. ()

Jane18CZ odpad!

Věděla jsem, že to bude hodně špatný, ale že to bude taková krávovina.... 32%? Lidi přišli o rozum ne? Tak 1% se zavřenýma očima. ()

Kienast

OMG, můžu říct jen jedno Victor Salva nám v roce 2001 představil skvělou hororovou postavu, no a v roce 2017 jí zase pohřbil. Radši si pusťte solidní jedničku a průměrnou dvojku, než tuhle špatnotu. ()

Corpsegrinder

Největší zklamání je pro mě to že je film zasazenej mezi první a druhej díl, tim pádem je prakticky jasný jak se příběh bude odvíjet. Mimo to si myslim že po 14 letech je aspoň fajn že to Victor Salva nevzdal a natočil další díl něčeho co ani tehdy nevydělávalo prachy, natož po takový době. Pár dusnějších momentů se najde ale jinak je to přehlídka hloupejch postav co slouží jen jako berličky k vysvětlení příběhu pro lidi co si náhodou daj třetí díl aniž by viděli dva předchozí. To Creeper komando bylo trochu přehnaný. Má to ze začátku i pár slušnejch kamerovejch záběrů kdy se to snaží zabrat věci skoro panoramaticky takže to aspon nevypadá jako obyčejný televizní céčko ale ke konci to bohužel spadne do strašnýho CGI, nesmyslnýho rozuzlení a nevysvětlení absolutně ničeho. ()

Paldiny

Každý ďalší diel o Creeperovi ma presviedča o tom, že ten prvý bol inde. A síce sa mi tento ľúbil o čosi viac ako autobusový zájazd, tak mi chvíľu trvalo, než som sa chytil a to v oboch dejových linkách. Tie sa odohrávali na tom istom mieste, ešte aj v rovnakom čase, ale sotva sa dotýkali. Čo sa mi páčilo, že si tvorcovia v oboch prípadoch vybrali dobré momenty a postupne ich gradovali až do peknej bodky aká pôsobí na prvé dva filmy ako sekunďák. Zároveň nás očividne sa rysujúca mytológia netrápi detailným popisovaním toho, čo bolo a necháva zatiaľ pracovať fantáziu diváka. Stále však platí, že si viem predstaviť kovbojské vyčíňanie v podstatne krvavejšom prevedení, tiež nedokážem pochopiť prečo jeho vizáž vyzerala strašidelnejšie z prelomu milénia, tiež by nebolo od veci pár trikov doladiť, no v podstate spokojnosť. ()

HonzyR odpad!

To je tak, když se člověk těší 10 let na film... Doufejme, že stejný osud nečeká Avatar :D __10%__ ()

Aurus

Tenhle díl považuje hodně lidí za nejhorší díl série ale já ho budu jako nejlepší díl série. Příběh je sám o sobě dobrej, postavy jsou sympatycké což v 1 díle vůbec nebylo a ve druhém díle to už ušlo. Hudba je velmi dobrá,napínavá a někdy i trochu děsivá. No za mě Jeepers Creeepers 1/10. Jeepers Creeepers 2 5/10  Jeepers Creeepers 3 6/10. ()

Untentrauer

Co se může v člověku tak moc změnit, že po prvním skvělém díle a po následně koukatelném pokračování natočí takový paskvil? Nevím...Fakt nevím..Zkazil si mi pracovní pátek ty magore! ()

SidneyP

Fakt nevím, kde začít. 14 let jsem na tohle čekal. První dva díly byly filmy mého dětství, takže logicky je tu trocha té nostalgie. Salva udělal úplnou kravinu, když původní scénář obsahující vznik tohodle monstra hodil do šuplíku a místo toho napsal nový, který se (bohužel) prodral na světlo světa. Opomenu ten fakt, že na světě jsou tak asi jen tři lidé, kteří chtěli mít třetí pokračování zasazené mezi první dva, protože... WHO THE FUCK CARES? Na tomto prequelu (nebo vlastně i sequalu - podle toho, jak to berete) jdou vidět dvě věci: Nikdo nemá koule na to dát divákům to, co chtějí skutečně vidět / vědět. Všichni jsme chtěli znát Creeperův origin, ne nějaký tucet postav, které jsou FYI ploché jak desetkrát naklepaný řízek a na kterých Vám nijač nezáleží (čest výjimkám, Stan Shaw předvedl top výkon!). V jistých scénách máme sice pocit, že bychom se snad už konečně mohli dozvědět něco málo o tomto stvoření, je to ale ihned smeteno ze stolu následným střihem. A o tom, proč do příběhu ku*va vložili takové blbosti jako telekineze, bomby a jakési "napichovadla lidí", které ani nebyli v jedničce vidět se radši nebudu vyjadřovat. I smell some serious bullshit in the air. Další věc je rozpočet, který snad vzali odněkud z rozbitých prasátek, které měli děti na nočním stolku - CGI v tomto filmu je vážně hrozné, avšak co byste taky chtěli z dvoumilionového (nepotvrzeno; jen internetové drby, ale celkem bych tomu i věřil) rozpočtu? Jelikož se na scénáři pracovalo opravdu dlouho, a ke čtvrtému dílu už je dokonce udělán, jde tu cítit, že producentům se do tohodle dílka vůbec nechtělo, k čemuž svědčí i naprosto minimální propagační kampaň. Chtěli jen zavřít hubu fanouškům, kteří se roky dožadovali vynikajícího zakončení... který jim však nakonec ani nebyl poskytnut (vzhledem k tomu, že trojka skončila cliffhangerem, tak je dost možné, že trilogie ve skutečnosti ani trilogie nebude). Škoda. Ohromný potenciál to zajisté mělo, místo toho je to ale film jak od stanice SyFy. 35%. ()

Další vydatná jatka

Další vydatná jatka

13.11.2007

Série Saw pořád vydělává a Hollywood proto věří, že nízkorozpočtové horory o úchylech porcujících pohledné teenagery jsou přesně to, co fanoušci filmového strachu potřebují. A tak je tady Slaughter,… (více)