Jeepers Creepers 3

• USA Jeepers Creepers 3: Cathedral (pracovní název) (více)

Seržant Davis Tubbs (Brandon Smith), kterého jsme již mohli vidět v prvním díle, sestaví komando, jež má za úkol zničit Creepera jednou provždy. Zatímco monstrum terorizuje místní komunitu farmářů, seržant a jeho jednotka se zatím dozvídají temná tajemství o vzniku tohoto stvoření a snaží se jej zastavit dříve, než bude pozdě. (SidneyP)

savatage

Většina scén za světla, a samotná maska Creeperse byla spíš k smíchu. To už větší vizáž měla Meg Foster, která aspoň masku k navození strachu nepotřebovala. Strach a napětí, které bylo navozeno první dílem, díl od dílu vyprchalo a tady nakonec zůstal jen ten plevel, který skončí v bioodpadu filmové kinematografie. ()

Olafsson

Naprosto zbytečný díl, nepochopil jsem děj, nepochopil jsem postavy, nepochopil jsem kdo je kdo (až na Džíprse) nepochopil jsem o co tady šlo, nepochopil jsem "finále" filmu... Nudná sračka o ničem, jedna hvězda za to jak díky dodávce efektně likvidoval ty puberťácký zmrdy a nesympatické "hrdiny", škoda že nesejmul i toho přihřátýho pihovatýho estrogena.. ()

ac1976 odpad!

Victor Ty úchylák prečo si to točil? Dodávka ako od agenta s povolením zabíjať, postavy nesympatické, rasová kvóta splnená, chudák podarený hororový bubák, ktorého si vytvoril. ()

Honzulik

Jeepers Creepers 3 - dost zbytečná snaha o pokračování, které se vůbec nepovedlo a které spíše znehodnocuje předešlé díly... Jak já se "těším" na nějaký opravdu povedený horor! ()

jokino

Nedám síce hodnotenie - ODPAD, ale tak-nejak mi úplne uniká pointa tohto filmu.. Načo vzniklo "pokračovanie", ktoré je dejovo zasadené medzi 1 a 2 časť..? Navyše samotný text popisu filmu úplne zavádza, kedže s tým popisom deja má niečo možno spoločné (ak sa to tak dá vôbec nazvať ?!), posledných cca 10 sekúnd filmu, kde Trish hovorí o svojom bratovi.. Navyše celý dej filmu je úplne nezmyselný.. 1 bola obstojná (vrámci svojich možností), 2 sa tiež ešte ako-tak dala, ale toto..? Vidím, že s Hollywoodom, čo sa týka žánru - Horror, ale, žiaľ, nie len s ním, to ide fakt dolu vodou.. ()

Aywes

Bolestivý kopanec do koulí té malinkaté fanbase, která má ráda Jeepers Creepers. Lore pohřbený, nuda, šeď a zbytečnost. Být fandem série, tak jsem nahněten. Takhle jsem "jen" ztratil 100 minut života. Jediné, co vypadá zajímavě, tak hlavní záporák. Mrkněte spíše na obrázky na googlu. Budete mít z toho větší požitek. ()

djbarrel odpad!

Co to sakra bylo ? To bylo moc blbý i na mě a to se dá říct, že mám rád béčkový horory. Tahle věc jako horor prostě nefungovala a bohužel to nefungovalo ani jako špatná komedie. Horor bylo dosledovat film do konce. Bohužel ani konec mě moc nepotěšil. Hrůza 0% ()

Dennnisa odpad!

Vůbec jsem nepochopila, proč vznikl tento díl? Nedozvěděli jsme se nic, i přes to, že když se dotkly ruky, která byla 23 let pod zemí a měla prozradit, co je Jeepres Creepers zač a jak se dá zabít. A to byla jen jedna z mála věcí která nedávala smysl.. Za mě prostě zbytečně natočené pokračování. ()

Nikolas__

Chladnokrevná vražda jedné z mých oblíbených klasik žánru. Bohužel, zde se to prostě nepovedlo. Z dříve děsivého Creepera zde dělají vtipkujícího maniaka, a efekty jsou příšerné. Film je ve své sluneční atmosféře pěkný na pohled, ale jakmile začnete myslet, bude vám špatně. Po skvělé jedničce takřka utrpení, po svěží dvojce, která ještě více kombinovala prvky hixploitationu, slasheru a monster hororu, taktéž. 3/10 ()

brasek odpad!

Victor Salva stratil zdravý rozum? Ja ktorý som bol zaľúbený do Jeepers Creepers, som na plnú čiaru sklamaný a znechutený. Príbeh je od začiatku absolútne zmätený, nevedel som či filmári ponúkajú rôzne príbehy s časovým odstupom, alebo to čo vidím a nedáva logiku bude niekedy v budúcnosti mať súvislosť. Absolútne postrádam napätie, trikové efekty katastrofálne, netvor len vrieska a jeho kúsky sú detinské. Dodávka s autopilotom, pravdepodobne aj s vlastnou inteligenciou a jej nepriestrelnosť sú už silná dementná káva. Hodnotím ako Odpad!, pretože toto je nestráviteľná primitívna blbosť! ()

Trilobajt

Docela zklamání. Viděl jsem samozřejmě i předchozí dva filmy, ale tenhle kousek se mi zdál asi nejslabší. Zde se dá asi těžko mluvit o hororu jako takovém. Kdyby měl člověk 12 let a na film se podíval v noci a bez rodičů, tak asi slušný zážitek. Za mě jako za jezevce slabota... ()

moriero odpad!

Kde začít? Přiznám se, že jsem viděl tento...ehm...snímek v mizerné kvalitě, opatřený slovenskými titulky. Já jako rodilý Moravák slovensky rozumím více než dobře, ale toto bylo přeloženo tak kostrbatě, že jsem ke svému velkému úžasu zjistil, že víc pobírám z té angličtiny. Možná je ale právě to ten důvod, proč JSEM VIDĚL ÚPLNĚ JINÝ FILM NEŽ V ANOTACI! (SPOILER). Postava Trish se mihla jen na pár sekund před koncem a nějak jsem si nevšiml, že by měla noční můry kvůli svému synovi, kterého Creeper hodlá sežrat. Ale možná jsem jen nerozuměl, nebo se mi kousl PC, nebo jsem to vypl moc brzo, nebo jsem neviděl tu správnou verzi. No, vlastně je to buřt. SPOILER pokračuje. A taky si myslíte, že je naprostá pecka, když někdo trojku chronologicky vsune mezi jedničku a dvojku? To prostě nemá chybu. Takže teď efekty. Opravdu jsem se toho monstra bál. Jako fakt hrůza. A pak jsem zjistil, že je to jen nějaká bláznivá babička a Creeper teprve přijde. A konečně samotný příběh. Poslední SPOILER. Když se Creeper napíchl na svoji vlastní vystřelovací tyč, smál jsem se opravdu hodně, hodně dlouho. Takže takhle ne, přátelé. Opravdu ne. Ani náhodou. No way. ()

Skylwalker42

Jeepers je dalším příkladem toho, jak jsou dnešní filmaři neschopní. On je skvělá hororová postavička, která se mohla zařadit mezi Freddyho a Jasonem, Avšak zatím každý film o něm, byl jen stokou béčkové filmařiny. Možná, ale opravdu možná první film (první jeho polovina) měla dostatek hororové atmosféry a napětí. Druhý film je jen tupá vyvražďovačka, no a třetí je nejhorší. Absolutně bez nějakého tvůrčího šarmu a samotný režisér bez talentu. Jeden dobrý moment (scéna) byl s dodávkou, ale to je vše. Jedno jisté je - nikdy to už neuvidím. A to je dobře. ()

JesterKruger

Osobní poznámka: pokud jsem nebyl blbý, tak mi přišlo, že se jedná o prequel k druhému dílu. A mám takový pocit, že je tomu tak. Takový průměr. Nic extra. Můžu poznamenat, že jsem nebyl zklamán, a tak jsem nějak tento průměr čekal. Jednička prostě zůstane nejlepším dílem, a dvojka gentlemanské pokračování jedničky (vlastně pokračování trojky). ()

xwerm odpad!

Táto zlátanina nemá s Jeppers creppers nič spoločné. Efekty 0 bodov. Výkon hercov 0 bodov. Scenár 0 bodov. Je to naozaj pekná pič..... . 0/10 Obrovské sklamanie!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Michalsafr

Co k tomu říct, scénář nedává smysl, triky za 3 koruny a herci za 2. Totální céčko a původní dobrej nápad vytěžen na dřeň.Škoda série. ()

HBJ

Creeper je teda pořád sekáč, ale sám proti debilnímu scénáři a otřesným nehercům nezmůže vůbec nic..Jedna jen za tu jeho vyladěnou rachotinu :) ()

Další vydatná jatka

Další vydatná jatka

13.11.2007

Série Saw pořád vydělává a Hollywood proto věří, že nízkorozpočtové horory o úchylech porcujících pohledné teenagery jsou přesně to, co fanoušci filmového strachu potřebují. A tak je tady Slaughter,… (více)