Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Ve Whippany Park School studenti slaví Senior Skip Day. Matka i sestra přesvědčují Adama Harrise (Gary Lundy), aby se zúčastnil očekávané párty, ale introvert Adam ví, že by tam jen chřadnul kvůli půvabné dívce jménem Cara, s níž chodí Scott. Párty se má konat v domě ředitele Dickwaldera, který o tom samozřejmě neví, a když mu to Adam omylem prozradí, popudí proti sobě celou školu. Harris tedy nabídne, aby se večírek konal u něho doma. Zpočátku se sice nikdo nehrne, ale posléze se akce zvrhne v pořádně divoký mejdan. Zničený Adam vidí, jak se Cara miluje se Scottem, a když se paní Harrisová vrátí z práce, nestačí se divit, co se to děje. Přesto studenty kryje před ředitelem, který mládež hledá. Den je zachráněn, z nýmanda se rázem stává hrdina a nakonec získá i pohlednou dívku. Režii americké komedie má Nick Weiss, hrají Larry Miller, Tara Reidová, Norm MacDonald, Kayla Ewellová ad. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (44)

TheDarKnig 

všechny recenze uživatele

Hrozna nuda, další z těch trhlých teenegerských výplachů mozku (dokonce ani to se nekona, proste absolutni prazdnota). Nevim ani kvuli čemu sem dal tu 1 hvězdu. Ale jsem zhnusen a zhnusen ještě chvíli zůstanu. PS: Ale v tvorbě kterou jsem za svuj kratky život viděl, bych určitě našel ještě něco horšího. To asi bude duvod pro tu jednu hvězdičku...:-) PPS: A nejhorši je že takoveto svinstvo nektere lidi stale bavi. Vim o tom svoje. Nekteri dokonce dokazou napsat, ze to je nejvetsi sfiiijak, jaky kdy videli. Aneb o dnesni inteligenci mladeze..Proste Stmivani bych jim jeste snad odpustil, i kdyz dost prehaneji, ale tohle...Nemam slov ()

hippyman 

všechny recenze uživatele

klasicky neoriginální americká pubertální komedie s ohranými rádoby fórky a dokonale předvídatelným scénářem napsaným snad přes noc... největšími klady je pár vskutku pohledných objektů a hrstka úsměvných minut; z početnějších záporů nutno nevynechat maximálně nesympatického hlavního hrdinu a fakt, že je to zas naprosto vo ho*ně. sám vlastně nevim, proč na to čumim, přestože čtu "Komedie USA"... 50% ()

Reklama

Kryton 

všechny recenze uživatele

Po 10 minutách jsem film vypnul a už nikdy nechci vidět. Do předu vím jak to dopadne. Onen looser nakonec svou vyvolenou dostane a nakonec bude i velký machr svojí třídy ne-li školy. Typické že?! Ano , toto schéma je asi v tisícovce podobných komedií. Jenže tam třeba hraje někdo sympatický, není to dělané pro blbé a není to vlezlé. Jak to myslím? Předně hlavní hrdina je tak nesympatický a vyloženě zralý na ránu pěstí už od prvního záběru. To není jen on. Nikdo z tohoto filmu vyjímkou je Tara Reid (a ta je tam jen chvilku , opět se někdo jen známý proběhne v malé produkci) za to nestojí a taky ona má moji hvězdu. Ta blbá forma!!!! Myšlena je forma , kdy se neustále na publikum mrká a mluví k němu, ale tady je to pokaždé v nevhodnou chvíli. Kdyby aspoň hlavní hrdina tak mluví , ale on tak mluví každý a dokonce to mumlání slyší ostatní.Halo toto funguje v seriálu nebo v parodii jenže tam to dopředu čekáte. Ne , vážne toto je jeden ze zbytečných filmů a stupidních jako třeba Tohle je Sparta , ale tam se to dalo čekat. Nuda,nuda,nuda! Dokonce nevím čemu se má člověk smát?! Kdyby radši rozdali peníze chudým a na tento film se vykašlali , tak by posloužili daleko více lidem. Tomuto filmu se vyhněte velkým obloukem jako komunista Topolánkovi. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Na maturitní den volna se musí uspořádat pořádná bujará party. Demagogický ředitel střední školy je však jiného názoru a všemi dostupnými prostředky se snaží odvázanou zábavu zatrhnout. Kdo se nepovolené party zůčastní má jisté, že se na vysokou nedostane. V odvázané komedii s několika dobrými vtipy najdeme snad všechny typy studentů, kteří neodmyslitelně patří na všechny high school. Nechybí vyhlášená kráska (Kayla Ewell), afektovaná blondýna věčně pochybující o svých prsách (Jessica Morris), dokonalá barbína (Lindsey Axelsson), namachrovaný playboy (Talan Torriero), věčně zhulený týpek nebo ochranou zvířat posedlá holčina (Taryn Southern) a mezi tím vším proplouvá jeden vcelku normální student (Gary Lundy velmi typově připomíná slavnějšího Ryana Reynoldse), který má potřebu určité myšlenky komentovat přímo na kameru a není zdaleka sám. Dostal důvěru ředitele školy, kterého by ani ve snu nenapadlo, že jeho oblíbenec by mohl ve svém domě pořádat něco tak odporného jako je party plná spoře oděných děvčat, hektolitrů chlastu a dobrého materiálu na hulení. A party je to celkem odvázaná, živelná a zábavná stejně jako tahle komedie jejíž plynulost narušují prostřihy na ředitelovo zoufalé ježdění od domu k domu a s tím spojené pátrání po iniciátorovi zakázaného studentského obveselení a pohřeb černošského spolužáka, který tragicky zahynul. Pár vtipů vyšlo, některé se o vtip snažily avšak postrádaly pointu a slečnám, které se občas odhalily nebylo co vytknout a slušelo jim to. Do toho Tara Reid ve vedlejší roli, nesympatický Larry Miller v roli ředitele nebo Jackson Rathbone známý ze ságy Twiligt tentokrát ovšem pro něj v atypické roli věčného huliče trávy a početný zástup krasavic. S takto solidní hereckou sestavou vznikla komedie s několika originálními gagy u které jsem se nenudil. ()

CageDepp odpad!

všechny recenze uživatele

Už od začátku mi byly snad všechny postavy nesympatický. Na tohle jsem se nemoch dívat až do konce. A vim, že kdybych to dokoukal tak ten odpad stejně dám. A ten nejvíc nesympatickej Gary Lundy není ani vypsanej mezi herci a že nemá profil se vůbec nedivim. Jediný co se mi líbilo jak ho matka přemlouvá, aby šel na párty. S jeho matkou bych šel hnedka někam pařit. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama