VOD (1)

Ve Whippany Park School studenti slaví Senior Skip Day. Matka i sestra přesvědčují Adama Harrise (Gary Lundy), aby se zúčastnil očekávané párty, ale introvert Adam ví, že by tam jen chřadnul kvůli půvabné dívce jménem Cara, s níž chodí Scott. Párty se má konat v domě ředitele Dickwaldera, který o tom samozřejmě neví, a když mu to Adam omylem prozradí, popudí proti sobě celou školu. Harris tedy nabídne, aby se večírek konal u něho doma. Zpočátku se sice nikdo nehrne, ale posléze se akce zvrhne v pořádně divoký mejdan. Zničený Adam vidí, jak se Cara miluje se Scottem, a když se paní Harrisová vrátí z práce, nestačí se divit, co se to děje. Přesto studenty kryje před ředitelem, který mládež hledá. Den je zachráněn, z nýmanda se rázem stává hrdina a nakonec získá i pohlednou dívku. Režii americké komedie má Nick Weiss, hrají Larry Miller, Tara Reidová, Norm MacDonald, Kayla Ewellová ad. (oficiální text distributora)

kingik

Na maturitní den volna se musí uspořádat pořádná bujará party. Demagogický ředitel střední školy je však jiného názoru a všemi dostupnými prostředky se snaží odvázanou zábavu zatrhnout. Kdo se nepovolené party zůčastní má jisté, že se na vysokou nedostane. V odvázané komedii s několika dobrými vtipy najdeme snad všechny typy studentů, kteří neodmyslitelně patří na všechny high school. Nechybí vyhlášená kráska (Kayla Ewell), afektovaná blondýna věčně pochybující o svých prsách (Jessica Morris), dokonalá barbína (Lindsey Axelsson), namachrovaný playboy (Talan Torriero), věčně zhulený týpek nebo ochranou zvířat posedlá holčina (Taryn Southern) a mezi tím vším proplouvá jeden vcelku normální student (Gary Lundy velmi typově připomíná slavnějšího Ryana Reynoldse), který má potřebu určité myšlenky komentovat přímo na kameru a není zdaleka sám. Dostal důvěru ředitele školy, kterého by ani ve snu nenapadlo, že jeho oblíbenec by mohl ve svém domě pořádat něco tak odporného jako je party plná spoře oděných děvčat, hektolitrů chlastu a dobrého materiálu na hulení. A party je to celkem odvázaná, živelná a zábavná stejně jako tahle komedie jejíž plynulost narušují prostřihy na ředitelovo zoufalé ježdění od domu k domu a s tím spojené pátrání po iniciátorovi zakázaného studentského obveselení a pohřeb černošského spolužáka, který tragicky zahynul. Pár vtipů vyšlo, některé se o vtip snažily avšak postrádaly pointu a slečnám, které se občas odhalily nebylo co vytknout a slušelo jim to. Do toho Tara Reid ve vedlejší roli, nesympatický Larry Miller v roli ředitele nebo Jackson Rathbone známý ze ságy Twiligt tentokrát ovšem pro něj v atypické roli věčného huliče trávy a početný zástup krasavic. S takto solidní hereckou sestavou vznikla komedie s několika originálními gagy u které jsem se nenudil. ()

Djoker

Den po Péčku pro začátečníky jsem měl chuť na další céčko a tak přišel na řadu tento film. Pokud bych je měl porovnat, tak tenhle mejdan byl trochu horší. Tentokrát úplně bez smysluplného děje, ale za to s jednou povedenou postavou. Právě ředitel Dickwalder způsobil, že jsem to po pěti minutách nevypnul. ()

Hrabka

Nechápu uživatele, co napíšou "Sice naprostá kravina, ale natlemil jsem se u toho celkem slušně" a dají tomu jen jednu hvězdičku. Prostě uživatele jako Cejny bych s ČSFD vyhazoval. No a co teprve heyda, ten se při sledování tlemil v jednom kuse a dal tomu taky jen jednu. Tihle dva jsou prostě hrozný lamáci. Takže za mě to jsou 2 hvězdičky, protože to byla prča, i když úplně o ničem, ale to nevadí. Jednou za čas to chce dát takový snímeček. :-D 35% ()

hippyman

klasicky neoriginální americká pubertální komedie s ohranými rádoby fórky a dokonale předvídatelným scénářem napsaným snad přes noc... největšími klady je pár vskutku pohledných objektů a hrstka úsměvných minut; z početnějších záporů nutno nevynechat maximálně nesympatického hlavního hrdinu a fakt, že je to zas naprosto vo ho*ně. sám vlastně nevim, proč na to čumim, přestože čtu "Komedie USA"... 50% ()

heyda

Nechápu uživatele, kteří napíšou, že to bylo o ničem a dají tomu 2 hvězdičky, jako například kolega uživatel Hrabo. Takové neprofesionální přispívatele bych z diskuzí smazával :-D Každopádně film je to prostě na 1 hvězdičku a hotovo. A že jsem se párkrát zasmál? Ano zasmál, ale tak akorát úměrně k té 1 hvězdičce. :-)))) ()