Velký maturitní mejdan

Divoká žúrka

Komedie

USA, 2008, 85 min

• CageDepp

Už od začátku mi byly snad všechny postavy nesympatický. Na tohle jsem se nemoch dívat až do konce. A vim, že kdybych to dokoukal tak ten odpad stejně dám. A ten nejvíc nesympatickej Gary Lundy není ani vypsanej mezi herci a že nemá profil se vůbec nedivim. Jediný co se mi líbilo jak ho matka přemlouvá, aby šel na párty. S jeho matkou bych šel hnedka někam pařit.(21.7.2009)

• Brano

Očakával som niečo v štýle Prácičiek, ale toto malo od toho veľmi ďaleko. Zaujímalo by ma odkiaľ berú tých hercov? Pretože hlavná postava Gary Lundy pochybujem, že bol niekomu sympatický a už vôbec nie zábavný. Takisto neuveriteľne hlúpa postava riaditeľa školy, ktorá bola trápna a otravná. Pri filme som sa ani raz nezasmial a ta šaškáreň v tom dome sa ani nedá nazvať party.(24.6.2015)

Ačkoliv mám pro tenhle žánr slabost, tak jsem byl s filmem spíše nespokojen. Hlavní problém vidím ve výběru herců. Tolik nesympatických postav v jednom filmu jsem už totiž dlouho neviděl. Co se týče samotných hereckých výkonů, tak to bylo slabé a hodně nepřesvědčivé a vesměs mi připadalo, že herci zároveň sami sebe rovnou parodují. Nevrtrhne to ani několik zdařilých vtípků. Občas potěšil nějaký ten výstup slizáckého ředitele školy.(28.3.2015)

• Djoker

Den po Péčku pro začátečníky jsem měl chuť na další céčko a tak přišel na řadu tento film. Pokud bych je měl porovnat, tak tenhle mejdan byl trochu horší. Tentokrát úplně bez smysluplného děje, ale za to s jednou povedenou postavou. Právě ředitel Dickwalder způsobil, že jsem to po pěti minutách nevypnul.(27.1.2010)

• Kryton

Po 10 minutách jsem film vypnul a už nikdy nechci vidět. Do předu vím jak to dopadne. Onen looser nakonec svou vyvolenou dostane a nakonec bude i velký machr svojí třídy ne-li školy. Typické že?! Ano , toto schéma je asi v tisícovce podobných komedií. Jenže tam třeba hraje někdo sympatický, není to dělané pro blbé a není to vlezlé. Jak to myslím? Předně hlavní hrdina je tak nesympatický a vyloženě zralý na ránu pěstí už od prvního záběru. To není jen on. Nikdo z tohoto filmu vyjímkou je Tara Reid (a ta je tam jen chvilku , opět se někdo jen známý proběhne v malé produkci) za to nestojí a taky ona má moji hvězdu. Ta blbá forma!!!! Myšlena je forma , kdy se neustále na publikum mrká a mluví k němu, ale tady je to pokaždé v nevhodnou chvíli. Kdyby aspoň hlavní hrdina tak mluví , ale on tak mluví každý a dokonce to mumlání slyší ostatní.Halo toto funguje v seriálu nebo v parodii jenže tam to dopředu čekáte. Ne , vážne toto je jeden ze zbytečných filmů a stupidních jako třeba Tohle je Sparta , ale tam se to dalo čekat. Nuda,nuda,nuda! Dokonce nevím čemu se má člověk smát?! Kdyby radši rozdali peníze chudým a na tento film se vykašlali , tak by posloužili daleko více lidem. Tomuto filmu se vyhněte velkým obloukem jako komunista Topolánkovi.(1.11.2008)

• Tara Reid