Melanie touží po nezávislosti, ale obhlídku vysokých škol, kterou chce podniknout s kamarádkami, jí překazí úzkostlivý otec. Cesta v doprovodu policisty rozhodně není to, co si dívky vysnily. V hlavních rolích americké komedie Martin Lawrence a Raven-Symoné.  Studentka Melanie končí střední školu a doufá, že konečně udělá první krok k nezávislosti. Naplánuje totiž „dívčí jízdu“ s nejlepšími kamarádkami a chtějí spolu navštívit potenciální vysoké školy, kam by se mohly přihlásit. Jenže to by nesměla mít přespříliš úzkostlivého otce, který je policejní inspektor a rozhodně nehodlá nechat jet dceru s kamarádkami samotné. Vyrazí s nimi jako doprovod a vysněný výlet se tudíž změní v dobrodružství plné smůly, nehod a zmatků. Americkou komedii natočil Roger Kumble s Martinem Lawrencem a Raven-Symoné v rolích otce a dcery. (oficiální text distributora)

kreion

no čo, niekto videl agenta v sukni, prasiatko babe a prázdniny v európe (griswoldovci) a vyextrahoval z toho tento experiment. Miestami dobrý, miestami hrozne trápny. Ale čo tam po tom, aj tak mám tu telku pustenú len popri robote a nevnímam to. 40% ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

R-Fitch

Čekal jsem opravdu krávovinu, ale celkově jsem se docela příjemně a oddechově pobavil! Začátek filmu je "výchovně" výbornej, fakt pecka. Pak se ale rozjede zcela standartní a klasickej scénář, kterej v těhle filmech byl k vidění minimálně miliardkrát. No ale závěr je zase stylovej. Takže vlastně 60% je akorát. ()

stybro

Kdybych byl dítě do 5 let možná bych se bavil.Herci jsou nehorázně tlustí a nesympatičtí.Prostě ubohé..... ()

Adoshek

Lawrence hrál už v o hodně lepších filmech než je toto. Né, že by to byl přím ošpatný film, ale zkrátka slaďárenský styl Disneyho filmu mi moc nesedí...... jo a ty přehnaný blbosti s tím vepřem si mohli taky odpustit. ()

Little_Sawy

Lowrence jednoduše válí, a jeho hlášky nemají nejměnší chybu. Ja se celkem bavila, a hlavně to Houdini prase bylo roztomilé a to je už co říct, když se mi ve filmu líbi prase které má dokonca i své menší ale zábavné role. Taťka nějak nemůže přelousknout v zubech to, že jeho holčička už není malá a nedrží taťku za ruku, ale už je puberťačka, která se chce baviť a tým je i výběr Univerzity, která není rozhodně nějblíž a to taťkovi láme srdce na kousičky. Černý komédie jsou prostě celkem fajn. ()

kuba.luk

Typická americká sra***. Trapně spřízněná rodina, otec, kterej je uplně uchylně starostlivej a to celý tvoří brak. Ztráta času. ()

boda13

kdyz jsem si tento film prohlizel uvazoval jsem jestli se na nej mam podivat nebo ho nechat byt ale diky skvvelemu Martin Lawerencemu jsem se rozhodl ze se na ni podivam a neveril jsem na konci filmu co jsem prave shlednul a shlednul jsem vinikajci komedii plnou zabavy a hereckych vykonu opravdu paradni film . ()

Aceboris

Opat raz komedia, ktora nepriniesla vobec, ale vobec nic nove. Otec, ktory sa nevie zmierit s tym, ze jeho dcera je uz pomali dospela a ide studovat na skolu daleko od domu, vyrazi na cestu do Washingtonu spolu s nou. Prezivaju necakane sutuacie spolu s prasiatkom jeho synom atd. Na pozretie staci no keby tam nebolo to prasiatko Albert tak to je urcite len na jednu hviezdicku, Martina Lawrenca mam rad, no tu mu to vobec neslo a cely film az na par vynimiek robil zo seba totalneho tupca. ()