Melanie touží po nezávislosti, ale obhlídku vysokých škol, kterou chce podniknout s kamarádkami, jí překazí úzkostlivý otec. Cesta v doprovodu policisty rozhodně není to, co si dívky vysnily. V hlavních rolích americké komedie Martin Lawrence a Raven-Symoné.  Studentka Melanie končí střední školu a doufá, že konečně udělá první krok k nezávislosti. Naplánuje totiž „dívčí jízdu“ s nejlepšími kamarádkami a chtějí spolu navštívit potenciální vysoké školy, kam by se mohly přihlásit. Jenže to by nesměla mít přespříliš úzkostlivého otce, který je policejní inspektor a rozhodně nehodlá nechat jet dceru s kamarádkami samotné. Vyrazí s nimi jako doprovod a vysněný výlet se tudíž změní v dobrodružství plné smůly, nehod a zmatků. Americkou komedii natočil Roger Kumble s Martinem Lawrencem a Raven-Symoné v rolích otce a dcery. (oficiální text distributora)

ecceHOMMO

Prasiatko je jedným z mála pozitívných momentov tohoto filmu.....a ja som očakával, že tým pozitívom ( a to nie malým) bude Martin Lawrence....... ()

DivX

Náctiletá dceruška chce studovat co nejdále od rodičů aby nebyla pod dohledem ujetého a nedůvěřivého otce Martina Lawrence, který by ji nejraději dal na obyčejnou školu jen pár kilometrů od rodného domu aby jí mohl hlídat. Lehce nadprůměrná komedie, která určitě pobaví většinu z vás ale nenadchne starší generace. 65% (DĚJ *** VTIP *** VTIP ***) IMDb.com: 3,7/10 ()

Ryuuhei

Těžce průměrná černošská komedie o otci, který se nedokáže srovnat s tím, že už jeho dcera vyrostla a umí se o sebe postarat sama. Pár šílených situací (převrácené auto, skok padákem...), typické sbližování postav s tím, že jedna něco provede a díky další si uvědomí, jak by měla správně jednat... no, typické, nepřekvapivé, řadové. Původně jsem dle názvu očekával komedii pro teenagery, ale vypadlo z toho holt toto nepřekvapivé cosi, co si do příště dobrovolně odpustím. Ani humor nebyl kdo ví jak povedený. 45% ()

lennyd

Melanie úspěšně ukončila střední školu, a logicky se rozhlíží po nějaké té vysoké. Pro výběr má ale trochu jiná kritéria než její otec. Pro něj je nejvíc důležitá vzdálenost od domova, aby mu milovaná dceruška neutekla nikterak daleko. A tak když si Melanie vybere poměrně vzdálenou školu, udělá vše proto, aby jí její výběr znechutil a přinutil jí nastoupit na jím vybranou školu ... Tak toto se opravdu moc nepovedlo. Nemám nic proti Martinu Lawrencovi (většinou), ale přijde mi, že si postupem času vybírá horší a horší filmy, ve kterých ze sebe dělá většího a většího debila. College Road Trip (ještě takhle zvolený název, aby snad evokoval pokračování vcelku vtipné komedie s Tomem Greenem) tomu téměř nasazuje korunu - tak hloupý film jsem dlouho neviděl. Námět (bohužel) nějakou tu zábavu sliboval, jenže jsem z ní neviděl ani ň. Ale jelikož se na všem má najít něco dobrého, tak i na tomto filmu jedna taková drobnost je - mé (jednoleté) dceři se hrozně moc líbilo to prasátko... ()

BoncheR

Prečo je nepísaným zákonom v každej ROAD-COMEDY zničiť auto?! prečo? tento film nebol taký strašný jeden z lawrencových slabších, ale ušiel ()

Guzo

Zcela upřímně, Martin Lawrence je jeden z mých oblíbenějších herců, ale tahle role mu prostě nesedí a dělá ze sebe jenom trapáka. Celkově College Road Trip pro mě zachraňuje jenom Albert, naprosto masakrózní prasátko. Když mi ho autoři pošlou domů, dostanou 5 hvězdiček ;-) , takhle je to tak na dvě.. ()

kenkaku

Walt Disney uvádí... to je třeba si hned od začátku uvědomit aby si člověk správně nakalibroval měřítka očekávání. Takže rodinná komedie bez fekálního humoru a se špetkou "pohádkovitosti" (fyzika, biologie a logika ne vždy funguje tak jako v reálném světě). Přes tuto optiku je College Road Trip naprosto normálně stravitelná podívaná u které se zasmějete a otcové mající dcery si několikrát i souhlasně povzdechnou. ()

sl4necek odpad!

Poprvé, co jsem film vypnul po deseti minutách. Naprosto trapné scény, hlášky a herci - absolutní ztráta času. ()

AdamesWWE

[6.5/10] Treba poznamenať že film sa drží typických amerických komediálnych prvkov, ktoré paradoxne niesú až tak moc zábavné. Obyčajný príbeh, afroamerické obsadenie až na dobrého Lawrenca moc nezaujme, ale on to zachranuje niektorými dobrými momentami pri ktorých sa dá zabaviť. Ale musím oceniť dobrú atmosféru, slušnú hudbu a krátku dĺžku ktorá filmu napomáha aby nešiel do zbytočných scén, bohužial v 80 minútach sa nájdu aj nudné a slabé scény. No aj tak sa nato pozeralo veľmi dobre. ()

Angie91

Je to komedie, žádný psychologický hloubkový film a svůj účel splnil. Proto nechápu nízké hodnocení. Martin Lawrenc je jeden z mých oblíbenců a z této komedie vybruslil báječně. Navíc koho to nečeká, loučení s rodinou a starosti rodičů? ()

Dzarule

I když mám rád filmy s Lawrencem tak musimm říct že tendle níc móc, i když ty jeho vykoulený oka a zděšenej pohled nemaj chybu musim dát 2*.... nebýt pár trapných scén jako např: s prasetem, dal bych aj 3* ale taklenc jen ty dvě, ale za podívání to stojí však posoudíte sami.... ()

lili6

Dobrá komedie na odreagování:) Jo je to zase jedna průměrná americká komedie, ale Martin dokáže opravdu rozesmát, a vtipných okamžiků je v tomhle snímku docela dost.Takže za 3*. ()

xavierr13 odpad!

Celkom dobrá sranda, ale niektoré momenty sú prinajmenšom prehnané a hlavne moc prehliadné. Záleži podla mňa na nálade kedi sa na to pozriete. Já som si asi zvolil zlý čas. ()