Melanie touží po nezávislosti, ale obhlídku vysokých škol, kterou chce podniknout s kamarádkami, jí překazí úzkostlivý otec. Cesta v doprovodu policisty rozhodně není to, co si dívky vysnily. V hlavních rolích americké komedie Martin Lawrence a Raven-Symoné.  Studentka Melanie končí střední školu a doufá, že konečně udělá první krok k nezávislosti. Naplánuje totiž „dívčí jízdu“ s nejlepšími kamarádkami a chtějí spolu navštívit potenciální vysoké školy, kam by se mohly přihlásit. Jenže to by nesměla mít přespříliš úzkostlivého otce, který je policejní inspektor a rozhodně nehodlá nechat jet dceru s kamarádkami samotné. Vyrazí s nimi jako doprovod a vysněný výlet se tudíž změní v dobrodružství plné smůly, nehod a zmatků. Americkou komedii natočil Roger Kumble s Martinem Lawrencem a Raven-Symoné v rolích otce a dcery. (oficiální text distributora)

chrispe

Tak tento film mi doopravdy nesedl. I když musím přiznat, že jsem se občas zasmála, tak nedívat se na to u kamarádky (která se na to evidentně dokoukat chtěla), tak je to vypnutý. Příběh o tom, jak se otec nemůže vyrovnat s tím, že jeho malá holčička vyrostla - vlastně s tím ani nepočítal - a tak se jí snaží pořád lajnovat cestu dle svého uvážení. Do počtu se tam objevil malý bratr s jeho superinteligentním prasetem... asi jako přicmrndávač. Ne, děkuji. Už nikdy více. ()

Psycho.R

Kdyby mi bylo deset, asi bych to bral jako super komedii i když si nejsem jist, zda dnešní děti ještě rodinná komedie rozesměje. ()

MRPitivier

Nevkusná, nevtipná komedie s ohraným příběhem a vším, co by Vás mohla překvapit, ale vážně se tak nestane! Jednou to se na to možná podíváte, ale podruhé už Vás přejde chuť! Nenadchne a hledáte Martina Lawrence takového, jakého znáte, ale bohužel v tomto filmu nehraje dobře! ()

RedRose

Tezko rict proc si Lawrence vybira tak mizerne role... Sympaticky (vec vkusu) a slusny (vec nazoru) herec, ale role tohoto typu ho srazi nekam hodne hluboko... Mozna na te pomluve ze musi hrat se Smithem, aby ze sebe dostal maximum, neco bude... ()

Miloško

Katastrofa.Lawrence by to už mal radšej zabaliť.Bože ked sa nad tým človek zamyslí,ked vidí taketo braky,a život bezstarostných američanov,ktorí riešia v živote kraviny....tak, tak sa nečudujem že vznikla táto hrozná hospodárska kríza.3/10 ()

rafix

Vynikající rodinná komedie s bravůrným komikem Martinem Lawrencem. Pohodový a zábavný a hlavně je na odreagování po náročném dni. Vřele doporučuji. ()

waltosin

Kam tenhle kluk chodí k takovejm hovadinám, pak se divy že je podpůměrny komik, mam takovy pocit že si snad nečte scenař, než do toho načení jde a nebo je tak zoufalej že bere všechno! Kokotina jak ma byt, ty holky se chovaj jak maly děti jako dost tragicky bože!!! 20% ()

ZUPA

Naprosto zbytečně strávený čas u tohoto "filmu"...a to mám rád humor Martina Lawrence, ale tohle se opravdu nedá. Nudné, předvídatelné suché...30% ()

Kečo

Taakze, zo zaciatku to bolo take vseliake, ale ako komedia mi to moc nepripadalo, sem tam som mal stavy, ze to vypnem, lebo ma to nebavilo, ale posledna polhodina, tak ta stala za to, a ten koniec bol uuuplny kill. Zo zaciatku som si hovoril, ze tomuto filmu viac ako 2* nedam, ale postupne to naberalo grady a bolo to aj vtipne a hlavne ku koncu pekneee :) ()

fujarik

Pohodová rodinná komedie, u které jsem se nejen dobře odreagoval, ale také skvěle pobavil... Vřele doporučuji! ()