Věhlasný, ale šílený profesor Hamilton vede skupinku amerických studentů do africké džungle. Cílem výpravy je odchyt nového druhu primátů, který by mohl být chybějícím článkem v evolučním řetězci, pojítkem mezi lidmi a opicemi. Odchyt obrovitého samce se však nezdaří a všichni kromě Hamiltona a jeho asistenta zemřou. Do džungle přijíždí další vědecká skupina. Podaří se jim gorilu odchytit, nebo to bude zase naopak? (oficiální text distributora)

zdeny99

Banda naprosto blbých studentů, jeden arogantní a bezcitný vědec s nějakou Amazonkou ala Xena běhají jeden a půl hodiny neprozkoumaným pralesem, při čemž prapodivně vychozených cestiček si musí všimnout každej na první pohled. Kromě jejich řvaní a natáčení všeho možného na kameru se tu takřka nic neděje. Jen občas nějakej ten student se ztratí, aby se později našlo jeho roztrhané tělo obsypané stovkami much. Ty příšerné, krvežíznivé opice, které jsou hlavním trhákem tohoto filmu se bohužel objeví až v posledních třech vteřinách filmu. Jinak je to úplná ztráta času s jednou skvělou scénou, kdy si opice chcánkama značkovaly své oběti. [872. hodnocení, 68. komentář, 12%, 50. nejhorší film] ()

Heroine odpad!

Jeden z těch "filmů", které už podle názvu nemůžou být dobré. Tohle je totální blbost, bez logiky, bez umu, a navrch s příšerným závěrem. ()

MickeyStuma odpad!

Zoufalý pokus o hororový snímek, který nestojí ani zato ho nějak komentovat. Příběh o vraždícím přerostlým opičákovi, kterého po celý film uvidíme jen pár setinek vteřiny a kdo zrovna mrkne, neuvidí ho vůbec. A tak se tu jen neustále někam jde a vříská hrůzou. Kdo vydrží, pořádně uvidí pixelového opičího vrahouna až zcela na konci filmu. No, nic moc. Celé mi to spíše připadá jako dílo hororových fanoušků, kteří mají pochopitelně hluboko do kapsy. Námět však není špatný, ale scénář by rozhodně potřeboval přepracovat. Tohle považuji za zbytečnou ztrátu filmového materiálu. ()

Rathalos odpad!

Tak ja osobne nemam vo zvyku hodnotit zle filmy,aj v beckovych sa snazim najst nieco dobre,ale v tomto akoze horore(smejem sa) sa neda najst dobre nic,ani tu opicu nebolo vidiet,jasny odpad...:-) ()

ANTYCHRYST

Nudné pobíhání po džungli,žádnej náznak akce či napětí. Jediný plus je scénka kdy se jim ty opice vychčijou na stany jinak se vůbec nic neděje nic neni vidět a při nočním křičení Joshy jsem si vzpoměl na uplně jinej film. Další přírůstek do řady žumpoidních bijáků. Ty vopice by měli pomočit i režiséra - třeba by se probral a netočil takové srágory. ()

dkas odpad!

Já si pořád říkal, koho mi ten Fidel připomíná a on to Salieri. Jinak strašná blbost, která není ani k smíchu. ()

Rattlehead

"Vždycky býváš zamlklý, ale teď nějak jinak." Měl to být jeden z nejhorších filmů všech dob, ale já jsem celkem spokojený.  Salieri opět parádní záporák, trocha napětí i humoru, jako nenáročná zábava v pohodě. Opět důkaz, že hodnocení zdejších (j)elit je nutno brát s velkou rezervou. Jako bonbónek přihazuji skvělý dadaistický rozhovor : "Hej!" - "Cože?" - "Řekl jsem hej!". - "Neslyším tě, je tu rámus." - "Cože?" ()

Stejšn

Jediná pochcaná hvězdička za vopice co pochcaly stan. Doufám že bude druhý díl, ve kterém na stan naserou. A doufám že v něm bude spát režisér tohohle veledíla. ()

Pitryx odpad!

Čekal jsem blbost a trefil se. Děj je sice jednoduchý, ale práce režie a osvětlovačů je děsná. O kameře hanba mluvit. To co je podstatné je ve tmě, kde se občas nahodilo zelené nebo červené světlo jako v bordelu. Tím byl ostatně celý film. 201205208357/8450+++++++++Musel jsem to jet podruhé kvůli obsahu, který mi zmizel. Souhlas s mým pět let starým komentem. Není co dodat. ()

CrazymanM odpad!

Jedna z největších sraček,co jsem kdy viděl.Je smutné,že takový herec,jakým pan Murray Abraham bezpochyby je,se sníží k účinkování v takovém paskvilu!Jediná věc,která stojí za to,byla v tomto "veledíle" příroda! ()

Fíma odpad!

Je to určitě nejlepší film o vraždících krvežíznivých primátech, jaký jsem kdy viděl. Ale vážně, dejte mi videokameru a natočím u nás v lesíku děsivější "horor". ()

ofu

Predátor měl termovizi, neviděné opice jen sepiový filtr, tak kde to jsme?... ...pardon, na (ne)konci byla opice vidět na dvě vteřiny. ()

Analnidedek

Mistrovské dílo. 1. hvězda za scénu kdy krvežíznivé opice močí na stany, druhá hvězda za opičí oranžové vidění, další za chlapa v kožichu, čtvrtá za fidela a páta za digitální krvežíznivou opici. ()