Věhlasný, ale šílený profesor Hamilton vede skupinku amerických studentů do africké džungle. Cílem výpravy je odchyt nového druhu primátů, který by mohl být chybějícím článkem v evolučním řetězci, pojítkem mezi lidmi a opicemi. Odchyt obrovitého samce se však nezdaří a všichni kromě Hamiltona a jeho asistenta zemřou. Do džungle přijíždí další vědecká skupina. Podaří se jim gorilu odchytit, nebo to bude zase naopak? (oficiální text distributora)

Korbitch odpad!

Čebrenej filtr na kameru a jedém. Neskutečná prapříšernost, ve které mě dohnal k tomuto komentu filmový moment, kdy utíkají na konci filmu před opicemi a běhají si tam v klídku po vyšlapaných cestičkách, přitom se mají nacházet v nedotčené divočině. Asi tam opičky běžně pořádaly pěší tůry. Digitální efekty byly taky moc fajn nó. Thajci by se měli zaměřit na výrobu harddisků a vysrat se na točení "filmů". ()

mysiak odpad!

Neviem sa rozhodnúť či som myslel seriózne natočený horor..alebo amatérsku sračku, plnú dementných dialógov a takých "zvratov" že oproti nim je mozambická telenovela jasným televíznym klenotom...prikĺáňam sa k druhej možnosti, lebo tak stupídne natočený a hlavne totále zbytočný film som dávno nevidel...ani zasmiať sa na tom nedá, lebo to asi fakt bolo myslené seriózne..totálna magorina, nepozerať! ()

kaylin

„Krvežíznivé opice“ jsou filmem, který, pokud jej v životě neuvidíte, nebudete muset litovat. Prostě je to špatné béčko, které vám neukáže nic skutečně zajímavého, ale je na druhou stranu důkazem toho, že někdy se točí film za každou cenu, tedy i ta tu minimální. Kdyby se alespoň využila nějak zajímavě thajská džungle, ale až na pár záběrů, kde to mohlo být celkem děsivé, ani v tomhle ohledu nestojí film za to. ()

JohnMiller odpad!

kdo je Zed? Zed je mrtvej, lásko. Alebo to je z iného filmu ? hmm aj tu je Zed a pobehuje pralesom 90 minút pričom ani raz doslova ani raz neuvidíte celú opicu. Dokonca ani na konci. 89 minút som si myslel že sú opice neviditeľné a tak ich nevedia zastreliť kalachom ani dostať do pasce (potom ho na sekundu na konci ukážu aj to iba po trup. Jediné plus filmu je to že všetci dokonca pokapú. ()

Martin741 odpad!

Rezisersky, scenaristicky a nelogicky filmarsky vykal. Presne to je tento film. Vsetky negativa uz boli podo mnou spomenute, tak nemienim nosit drevo do lesa. 0 % ()

rakovnik

Horrory z džungle mě baví. Zde sice čiší šetření s penězi z každého záběru, hodně se mluví a chodí po lese, inteligencí scénář neoplývá. Ale zas takový propadák se nekonal. ()

t_gon odpad!

Co říci o filmu, jež utočí z video pozice (a že útoky rostou závratným tempem), má takhle krásně výstižný název a častují ho odpadem? Inu je to jednoduché – je to humus nejhrubšího zrna, který ani jeho původ nezachrání od absolutního dna. Čekat na jakékoli jatka či vydařené gore scénky, které s lehkostí lze v podobných „trashech“ vystopovat, by bylo jako čekat na Santu za oknem. Místo toho se partička mladých výletníků a jednoho párů „lovců“ motají v lese velikosti malého fotbalového hřiště a pod nájezdy „žlutého filtru“ natahují bačkory kompletně mimo scénu. Kdo by ale aspoň ke konci čekal že uvidí ony zabijácké a pořádně na*rané lidoopy (závěrečných 10 sekund směšných CGI to opravdu není), nechť si pustí postarší Kongo, nebo zajde do ZOO – úspěch garantuje 6 z 5 zvěrolékařů! ()

oveckaoa odpad!

Wow můj bratránek který chodí do školky má větší inteligenci než všichni herci v tomto filmu. Komentář co se tam děje je zbytečný to se musí vidět :-). Nejvíc mě zaráží že tento režisér natočil později vynikajícího Adolfa Eichmanna což jak se mu to podařilo po tomhle je záhadou. ()

Reckon odpad!

Vůbec nemůžu pochopit, proč hraje v takové sračce držitel Oscara. Kde opice močí na stany a je to myšleno hrůzostrašně, tak si nic jiného než odpad nezaslouží. ()

Prochy38

Uff, tak to byla celkem síla. Prvních 10 minut to nevypadalo tak zle, ale postupně to tak prudce klesalo, že už ani... no nemám slov. * snad asi za hezkou P. Karnchandu. Ale jinak to stálo za nic. Co se ve filmu děje pozná malé dítě. Konec je předvídatelný od půlky. Dnes je moderní, aby nikdo nepřežil, takže i to nikoho nepřekvapí. Tolik fajn motivů doslova zašlapáno v zemi. Fakt slabota. A ten konec? To tam raději neměli dávat, tím to utopili totálně!! Opravdu inteligence některých "tvůrců" je místy na pováženou. ()

bobstock odpad!

Opičí tragédie bez opic. Tomu filmu se akorát podařilo mě vzbudit a vypnout zapomenutou televizi. ´´skutečně si přejete formátovat disk, hrozí ztráta všech dat´´ ANO ANO RYCHLE PROSÍM!! :) -10% ()

Snake.Charmer

WOW. Tak tolik "opravdovejch" emocí nemaj ani v Růžový zahradě. Skupinka študáků se vydává do džungle na expedici. Co by to bylo za partu, kdyby v ní nebyl zastoupenej sexistickej frajýrek, šprt, barbie, rozumnej a světaznalej hezoun a samozřejmě nesmíme zapomenout na pipku, která nevypíná svojí digitální kameru ani když de vykonávat potřebu... Když se k tomu přidá posedlý profesor s vizáží někdejšího kubánského diktátora a ultradrsná asiatka, můžeme tušit, že nás čeká něco velkého. A když začnou krvežíznivé opice močit na stan, tak vězte, že právě toto veledílo dosáhlo svého vrcholu. Ještě párkrát sem se zasmál nad neumětelstvím tvůrců a to bylo všechno. Jinak natočeno bez nejmenší špetky invence, a ani ty vraždící opice nebyly po celou dobu pořádně vidět. A když se nám digitální opice předvede v celé své kráse, tak zjistíme, že už je konec filmu. Naštěstí... ()