Vetřelec vs. Lovec

David Michael Latt

Mark Atkins

David Michael Latt

• Viktooorka

Já jsem si tak moc přála, aby ten zelenookej charismatickej dědula neumřel :o((7.4.2011)

• Lateef

Vždycky když shlédnu nějaký výtvor Asylumu, říkám si, že už nemůže být hůř. AvH je ukázkou toho, že může. Když se světločivné buňky sítnic mých očí dozvěděly, že se budu opět koukat na asylumáckou produkci, odmítly nejdříve posílat do mozku jakékoliv impulsy. Nakonec jsem je překecal, ale to jsem teda litoval. Film samozřejmě kopíruje vybíjenou mimozemských monster, ale takovým způsobem, že se Winston musí obracet v hrobě a Giger by po tomhle do toho hrobu možná padl. Toto je neuvěřitelná chujovina! Hunter, který představuje Predátora, vypadá jako jeden z pomocných robůtků ve Wattově kramářství ze Skryté hrozby, připomíná mi trochu meloun na chůdách, když střílí, tak míří kamsi do prdele, prostě dement. Alien, ten se taky vydařil, takovej kentaur trochu, akorát, že podvozek není kůň, ale přerostlej osminohej pavouk a lidi žere jako nenasytná hyena. A mezi tyhle šmejdy nakluše parta totálně nudných postav, zahraná totálními neherci. Já nevím, jestli jsem měl brečet nebo se smát. U Asylumu velmi oblíbené prvek - používání stejných scén vícekrát - je zde hojně praktikován, Hunter pozvedává svoji plastovou pistolku ve stejné scéně snad čtyřikrát. Tentokrát působí dementně fakt všechno, včetně hudby a kamery. Nezklame jedině stopáž, za 80 minut se tohle zvěrstvo odklidí. Závěr wtf?? Fuj, tohle páchne jako vyvrhnutá makrela. A teď musím vypít flašku vodky očima, protože tyčinky a čípky v sítnici se chtějí vožrat. Ostatně, mají na to právo...(26.8.2008)

• PinokKio

Sežeňte pár otrapů z okolí, mrkněte do programu nejbližšího kina co zrovna dávaj za kůl film (Vetřelce vs. lovce tam ale asi nenajdete), proběhněte nějakou skládku a posbírejte něco suvenýrů na kostýmy a pak už to chce jen sehnat vyklepaného blba, který celý ten laciný plagiát za kartón cigaret natočí. Asylum s vámi ; )(12.1.2014)

• -bad-mad-wolf-

Dva chlápci přijedou ke karavanu, buší na dveře. Nikdo neotevírá, tak se jeden z nich rozhodne karavan obejít a až v ten moment zjistí, že cca deset metrů za karavanem leží jakési kosmické plavidlo, velké jako zmíněný karavan a poklidně si vybuchující, pokuřující a poprskávající. Chlápek vykřikne něco jako: "Ježíšikriste, máš bouchačku?!" a vzápětí druhého chlápka sežere obří kudlanka (pavoučí podvozek se objeví až o něco později). První chlápek se schová do auta a asi na pět sekund se přikrčí v sedadle, což stačí na odvrácení hrozby. Poté si oddechne zhruba stejným způsobem, jako když ráno konečně vypnete zvonící budík. Mrtvoly, mimozemšťani, kosmické koráby, no co. To by pro nástin tohohle díla stačilo. Kamarádem je jedině rychloposuv a možná ještě ségra Michelle Pfeiffer.(1.3.2012)

• Shakers

Milujem vytvori od študia Asylum. 1% - Odpad!(22.3.2010)

• Beckett51

Aneb jak nepovedeně zkopírovat AvP a ještě se při tom ztrapnit. Některé režiséry opravdu nechápu... 5%(30.10.2010)

• Nettrass

,,Za co Pane Bože, za co......nechals nás se napálit...,,(12.9.2012)

• Vishnar

Tak tohle už mi rozhodně nesmí na oči. Oproti tomu vypadají filmy od TROMY jako z produkce Bruckheimera a film Razortooth jako Občan Kane. Je možný, že dokáže film nudit už po deseti minutách a každá další se zdá delší a delší? Je zase pravda, že člověk mezitím stihne brouzdat po netu, hrát miny, kecat na icq, jíst, pít a spát. To je tak jediný plus tohohle "filmu", vše ostatní radši nebudu komentovat, neboť jsem slušný chlapec.(11.9.2008)

• Expendable

Uf uf tak tohle nerozdejchám. Bože špatně zpočítačovaný pavouk, ještě levnější triky a do toho banda trotlů, kteří nikdy nedostali scénář a jedou bez přípravy na ostro, takhle mi to připadalo. Když se Asylum do něčeho pustí většinou to dopadá takhle až na film I am omega, kterej se ještě trošku dá, je zbytek hovadina, sice to nese líbivej název a postery vypadají líbivě, filmy líbivé nejsou. Když si vezmu, že tenhle film mohl stát maximálně 1000 dolarů a jestli vůbec, tak se fakt snažili a to se cení. I když to byla fakt trotlovina jednu hvězdičku tomu dám, pač bych to já ani takhle nebyl schopnej natočit.(22.4.2010)

• Terva

Prostě odpad.(5.4.2013)

• SOLOM.

Pod opravdu originálním názvem AVH: Alien vs. Hunter snad ani nikdo nemohl očekávat žádnou pecku a zvláště když to točí Asylum. Tahle společnost už natočila tolik sraček, že se to snad nedá spočítat. Naprosto otřesná kamera a postižení herci byli tím hlavním důvodem, proč tohle spadlo do odpadních vod a už po něm neštěkne ani pes. Oba tvorové vypadají tragicky, stejně jako český dabing. Těch 10% dám jen za Dedee Pfeiffer, kterou mám celkem rád.(11.1.2011)

• kombajn

Čiré, koncentrované, nefalšované primitivní peklo z hlubin amatérského filmu. Tenhle film by měli rovnou po vylisování na DVD skartovat! Nehorázná hudbam nehorázné špatní herci a snaha maskovat primitivní masky počítačovou postprodukcí.(22.12.2007)

• Rodriguez

Filmy od Asylum jsou opravdovou zárukou prvotřídní kvality!(2.8.2012)

• Benjamin-L

Jestli může být něco horší s vetřelcem tak to se pudu picnout. Společnost Asylum opět nepřekvapila(27.10.2009)

• Nivenx

Tak proti tomuhle je AVP platinový film. Ostuda, točit něco takového.(22.6.2012)

• Kangaxx

Tomuto filmu by som nedal hviezdičku ani keby som sa podieľal na jeho produkcii. A sakra - ja som to omylom nazval filmom :).(24.12.2007)

• KASUGI

Vítejte v jednom americkém městečku, ve kterém nejsou žádné auta (jen jedno policejní), školy, obchody ani policejní stanice a počet obyvatel činí asi tak 15, to jest - jeden policajt, novináři a parta mariňáků. Toto obyvatelstvo při setkání s mimozemskou civilizací disponuje naprosto iracionálním chováním a vypouští z úst dementní dialogy. Zato tu ale mají důmyslný podzemní systém, takže když vlezete do sklepa rodinného domu, po padesáti metrech jste asi kilometr daleko v jiném domě. To vše v úhledně odporném filtru alá sluneční brýle, aneb co je sakra s tím televizorem? Aspoň, že je to odpad zábavný.(4.4.2015)

• piserius

Co k tomu říct? Hrozná kamera, hrozné herecké výkony, hrozná hudba no prostě hrozný film. Nikdy víc to vidět nemusím.(5.1.2008)

• dj-chrosto

... preco si najskor nepozriem, co taham... ach...(28.4.2009)

• mosnak

:-))))) když slova nestačí :-)))) :-))))) :-)))) :-)))) ooooOOODPAD! :-))) Asylum forever :-))))(23.6.2011)

<< předchozí 1 2 3