poster

Rande na jednu noc

 • USA

  Nick and Norah's Infinite Playlist

 • Slovensko

  Nick a Norah

 • Slovensko

  Rande na jednu noc

Komedie / Drama / Hudební / Romantický

USA, 2008, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Někdo chodí jíst na stejný místo. Tak Caroline na stejných místech ráda zvrací." Tomu říkám indicie a když se k tomu přidá další v podobě ministranta bez spodního prádla, tak bych snad i já byl v hledání úspěšný. Jenže o hledání Caroline jde až ve třetí řadě. Alespoň pro mě. Ve druhé řadě je to romantika mezi Nicke a Norou a bezkonkurenčně vítězí hudba. Ta byla moc fajn. A stejně mě nakonec nejvíc zaujala potvora Tris se svým sexy tanečkem, při kterém bych zapomněl na to, že jsem slušně vychovaný, nechal bych zapracovat své nízké pudy a ač to obvykle nedělám, tak bych jí potom rychle ujel žlutým Yugem.(11.9.2017)

 • vadic
  ****

  Tenhle až přeměklý kytarový opus je prostě to, co bych tak nějak chtěl zažít. Najít tu svou femme fatale, celý večer se s ní rozcházet a scházet a přitom poslouchat přesně tento soundtrack, který by se jen jakoby nesl nad New Yorkem. A pokud takovou noc nezažiju, tak každopádně budu poslouchat tento ost až se budu procházet po NYC a doufat, že narazím na svou vlastní Kat Dennings.(20.11.2009)

 • ifa
  ****

  Bývá to tak? Nebo ne? Pod kapotou žlutého Yuga vidíte celkem fungující motor, nastartujete a už ladíte na rádiu indie, na křižovatce červená, pohled na okolí, milí a super spolucestující, dobří kamarádi, jedna mrška, zařadit, jede se dál.Roury kalhoty a kecky.Malá kolize na cestě, holka z Marsu? Přiletěla pro někoho, pro koho, kdo ji poslal, že by předvídavý Amor? Nic, jede se pořád dál, další v autě, cesta fajn, noční New York taky, Králíci běhaj kolem a ne a ne je chytit. Stůj! Koukni na ten film, je fajn, ale benzín někdy začína docházet. 80%(5.6.2009)

 • tibenskym
  ****

  Film miestami tak strašne príjemný, že som dlho váhal so svojím hodnotením, ale 4 sú akurát :-) Plusom tohoto filmu je, že nejde o nijaku blaznivú magorinu, ale pohodový, správne vtipný, milý a najmä uveritelný príbeh. Dve hlavné postavy sú od začiatku sympatické, vedľajšie (prečo zase tí teplí, prečo? dnes snáď v každom druhom novom filme) len niektoré. Sranda tá žuvačka :-) A soundtrack tak dobrý, ako málokde. V tomto filme snáď zaznelo sto pesničiek :-))(4.5.2009)

 • RasputincZ
  ****

  Jedna z nejpříjemnějších romantických komedií, co jsem v poslední době viděl. Chemie mezi Michaelem Cerou a Kate Dennings funguje perfektně a za zmínku stojí určitě skvělé vedlejší postavy ( věčně opilá Carolina nebo parta gayů). Osobně se mi Rande na jednu noc líbilo i více, než 500 dní se Summer, které jsem považoval za nejlepší romantický snímek v poslední době, které vyrazilo z amerických vod. P.S.: Soundtrack je perfektní!(9.8.2010)

 • - Vyzváněcí melodie Nickova telefonu je z filmu Kluci nepláčou. (Karlos80)

 • - Píseň od The Beatles ""I Wanna Hold You Hand" není jejich první singl, jak tvrdí ve scéně v dodávce Thom (Aaron Yoo). První singl The Beatles byl "Love Me Do". (FilmFan24)

 • - Nickovo (Michael Cera) auto je Yugo GV z roku 1986 vyrobené v Srbsku. (sWONDER)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace