Rande na jednu noc

• USA Nick and Norah's Infinite Playlist (více)

Na newyorské ulice padla noc a dvě osamělá srdce v ní hledají maják, který by jim ukázal kudy se vydat dál. Už brzy pochopí, že štěstí často může ležet mnohem blíž, než jsme si ochotní připustit.  Na počátku této úsměvné romantické komedie stojí dva mladí lidé, obyčejný kluk - basák z nic moc kapely a tuze dobře situovaná dcera majitele prestižního nahrávacího studia, a popravdě je nepojí vlastně vůbec nic. Snad jen to, že mají podobný vkus na písničky. Oba si právě prošli bolavými rozchody, jejich srdce jsou opuštěná a uzavřená před světem. Přesto ale občas stačí jediná noc, aby se z mraky poseté oblohy nad New Yorkem vyklubalo slunce a vše kolem najednou začalo být krásnější než kdykoli dřív. A právě to ostýchavý Nick a sebejistá, nedůvěřivá, otázkami překypující Norah tuto noc zažijí, když hledají tajný koncert oblíbené nezávislé „indie“ kapely. Natolik zvláštní pár Manhattan možná ještě neviděl. Ale co. Láska má miliony podob. V hlavních rolích Michael Cera, známý především díky populárnímu snímku Juno, a půvabná Kat Denningsová. (oficiální text distributora)

AdrianaLarman

Tenhle film mě naprosto dostal. Tak výbornou podívanou v žánru romantické komedie jsem snad ještě neviděla. Mezi Cerou a Denningsovou je TA správná chemie, která filmu hodně přidává. :) A za zmínku rozhodně stojí i výborná hudba. ()

ejmyto

Večne plachý, zábavný, originálny a sympatický Michal Cera. Proste ho zbožňujem. A niečo k filmu ? I want to hold your hand ... O tom všetko to je.. ()

Sakyvanity

Četla jsem i knížku, ale film byl mnohem lepší. Herci byli dobří a film se mi docela líbil. Michaela mám ráda, ale v Juno i ve Scottovi P. se mi líbil víc. 70% ()

lobo87

Takto si predstavujem modernú romantiku (nielen) pre tínedžerov. Skvelá hudba, pekný príbeh i jeho spracovanie, sympatické postavy, krásna Kat Dennings. Veľmi príjemná hodinka a pol... 70% ()

Domas88 odpad!

Další film co nechápu hodnocení, co se vám na tovkém nesmyslu může líbit?? Týpek je hotový z bývalky a potká o hodně skaredší holku do které se hned zamiluju a když se holka jeho snů k němu chce vrátit (i kdyby jen na skok) tak ji odmítne právě kvůli té holce.. bez komentáře a pro asi bezmozky a chudáčky kteří věří, že škaredá holka vyhraje nad princeznou... ()

mandella

Oproti joudovi z Juno, kde mi lezl totálně na nervy, je tady Michael Cera snesitelnější. Ale mnohem víc mě bavila parta tří gayů a Kat Dennigs s kámoškou, která mi silně připomněla jednu moji známou :-D no a taky hudba, ta byla úžasná a celý film táhla dopředu. ()

david666

Podle hodnocení zde bych čekal lepší kousek. Podobných komedií s romantickým základem, kde se dva hledají až se najdou je jako hub po dešti. Tahle mě ale vůbec nebavila, dialogy mě přišly o ničem a zápletka hledání utajeného koncertu kapely - o tom ani nemluvě. Nejvíc mě bavila ožralá kamarádka hlavní hrdinky. ()

Martiiiiinka

Jo, tak Rande na jednu noc je film, s nímž mám jediný problém - nechápu, jak může mít tak průměrná hodnocení. Ale jinak je to, řekněme po Juno, asi nejlepší romantická teenage komedie posledních nevím-kolika let. Michael Cera i Kat Dennings mě beze zbytku bavili. Hodně moc. Bavily mě všechny vedlejší postavy. Bavila mě muzika. Bavil mě vtipně a originálně poskládaný scénář. A celkově mě prostě ohromně bavila celá tahle noční jízda. Když si totiž film zbytečně na nic nehraje, nehledá žádné hloupé odpovědi na milionkrát položené otázky, neupadá do žádných trapných klišé (hurá!) a dokáže pobavit vtipnou a vesměs vkusnou cestou, co víc chtít? ()

gpx

Tuctová romantická komedie. Už jsem zmínil, že je to tuctová tuctovka? Zajimavý, čím víc to slovo opakuju tím míň mi dává smysl. Tuctovka, tuctovka, tuctovka. ()

Flamik

Beatles to pochopili... Ty kráso, asi po třech letech sem to náhodou viděl v telce znovu a opět mi zůstala v hlavě jedna věta: Beatles to pochopili...ale ze 4 hvězd dávám na 3.. ()

Movie Maniak

Byl jsem opravdu příjemně překvapen, už dlouho se mi nestalo, abych byl u romantické komedie tak na měkko. Sympatická hlavní dvojice (Kat Dennings je super), příběh a velmi dobrá hudba dělá z tohoto filmu nejlepší romantickou komedii poslední pěti let. btw pokud můžete sledujte v originálním znění, český dabing se moc nepovedl! ()

Carnosaurus

Romantická komedie se všemi neduhy, které k průměrným dílkům tohoto žánru patří. Je to škoda, protože mít k dispozici Kat Dennings a Micheala Ceru, dalo by se vytěžit trošičku víc. Hlavní problém je, že snímek přechází do romantického módu příliš brzy a stává se tak poměrně rozpolceným. Začíná jako teenage řachanda s několika nechutnými chuťovkami, končí jako naivní a chvílemi i trapná romance, ale ničeho si neužijete v dostatečné, nebo spíše dostačující, míře. Naštěstí je hlavní pár tak sympatický, že se to dá přežít. Konec je zavánějící teen limonáda. ()

oSiSko

Už veľakrát som povedal, že toto je asi môj najobľúbenejší film, čo sa týka nenáročných filmov. Michael Cera je podľa mňa najlepší predstaviteľ neviniatka a slušného chlapca aký sa dá predstaviť. ()

jessic

Příjemná teenagerovská romantická komedie jako jedna noční roud movie za vysněnou kapelou. Po cestě potká hrdiny řada hodně bizardních událostí souvisejících s hledáním ztracené opilé přítelkyně se žvýkačkou. Ale hlavní dvojice sympatická, chytrá a vtipná. Filmu dominuje hlavně Michal Cera, který je vynikající. ()