poster

Vyfič!

 • USA

  Whip It

 • Slovensko

  Rollerky

 • Slovensko

  Rebelka

 • Velká Británie

  Whip It

Komedie / Drama / Sportovní

USA, 2009, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  ****

  Parádní oddychová zábava, která sviští doslova jako na rychlých bruslích. Vyfič je film plný sympatických herců (Ellen Page, Kristen Wiig, rodina...), má pohodovou atmosféru, soundtrack a je navíc velice slušně zrežírovaný. Před Drew Barrymore klobouk dolů - obzvlášť se scénami z trati si poradila na výbornou. Dávám čtyři a kousek hvězdy.__P.S. Taky jste si říkali, kde jste viděli "toho chlápka, co hraje Blissina tátu"? Já ho poznal až na konci - ale poznal, což je hlavní!(17.7.2010)

 • Botič
  *****

  Go Smashley Go! Drew Barrymore je báječná dezertérka s kamerou, nechávající všechny bezvěrce na kolečkách svých bruslí a předvádějící pravou dívčí sílu v akci spolu s vynikající Ellen Page. Vyfič rozhodně není dalším Junem, ale má k němu solidně našlápnuto. Kdo by to byl do Drew řekl, že se z jednoho nejtrhlejšího Charlieho Andílka stane takováhle Režisérská Dračice. Spousta nečekaně působivých scén, z nichž nejvíc vyčnivá bazénová romantika, drží tuhle komedii od průměrných filmů na míle daleko. Díky nim z hlavy jen tak nevyfičí...(10.1.2010)

 • Deimos
  *****

  DVD/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 9/10 Příběh 10/10/// PLUS: zábavná Drew Barrymore, talentovaná Ellen Page, skvělá nálada snímku, zábavné, dojemné, zajímavý příběh a celkový dojem MÍNUS: závody na kolečkových bruslích, říkal jsem si jak tohle může fungovat a jak mě něco takového může oslovit a trochu mám dojem, že by se mohlo jednat o jakýkoliv jiný sport a film by vyzněl stejně dobře, což je asi spíš plus./// Shrnutí: Po shlédnutí trailerů to byl pro mě hodně očekávaný snímek, na který jsem se dlouho těšil, ač jsem něvěděl, jestli u mě uspěje. A představte si, uspěl u mě na celé čáře. Bavil jsem se u něj královsky, Ellen Page dokazuje, jak je skvělá herečka a když na scénu příjde Drew Barrymore, celí film rozzáří. Děj se sice nevyhne několka provařeným klíšé, ale tentokrát nejsou násilně nikomu vnucována a veškeré události vám přijdou přirozené. Jinými slovy mohu rozhodně doporučit. No nic jdu si nazout kolečkáče./// Celkem 92%///(11.9.2013)

 • Webb
  **

  Bohužel mě to nechytlo. Zpracování mohlo být zajímavější a chytlavější. Debutantka Drew Barrymore díky svým malým zkušenostem mi však tentokrát nejde pod mušku, místo ní se tam postaví scénáristi, u kterých žasnu nad výtvorem něčeho tak naroubovaně nezáživného. Ellen Page je pěkná herečka, hrát také umí a celý tento projekt táhne kupředu, její role stejně jako ostatních ve funkci kotvy jí tu práci velmi ztěžují.(21.7.2010)

 • TheDarKnig
  ****

  Drew Barrymore, vzdávam ti holt. Takhle svěží, adrenalinovou akční jízdu leckdy nedokáže natočit ani zkušený áčkový režisér. A tobě stačilo vzít zajimavé prostředí, namíchat trochu té lovestory v indie stylu, vybrat správné herce - tedy famozní Ellen Page, která je snad lepší než jako Juno, dát si tam po vzoru Jacksona i sebe, řádně protřepat a film byl na světě. Bruslařské derby mi zůstanou ještě dlouho před očima, tak brutální a perfektní sport jsem ještě neviděl. A o tomhle jsem do teď neslyšel. Nebýt pár protáhnutých scén, trochu skřípající romantické linky a pitomého klišé, dávam 5. Takhle velmi dobré 4 a doufám, holky, že nás o pár let znovu překvapíte, třeba i tím druhým dílem ;-)(9.1.2010)

 • - Klopená dráha byla pro natáčení zapůjčena od týmu Red Dirt Rebellion Rollergirls z Oklahoma City. (Cheeker)

 • - V Kolumbii začalo Roller Derby poté, co grafický designér z Bogoty viděl tento film. (Cheeker)

 • - Tým Hurl Scouts je založen na skutečném týmu Tough Cookies z Los Angeles. Oba týmy jsou tématicky založeny na amerických skautkách a mají zelené dresy. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace