poster

Vyfič!

 • USA

  Whip It

 • Slovensko

  Rollerky

 • Slovensko

  Rebelka

 • Velká Británie

  Whip It

Komedie / Drama / Sportovní

USA, 2009, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rogue
  *****

  Rob Royovský stalking uprostřed bruslařské rugby romance. V rámci žánru a osmdesátých let bezchybný úlet.(5.1.2010)

 • Kryšpín
  ****

  Režijní debut Drew Barrymore? Nečekaně výborné! Film Vybíjená se může jít zahrabat. Jednoduchý příběh ze zapadlého městečka, kde každý hledá nějakou zábavu, jak zabít čas. Typicky americké a pro mě to bylo skvělé osvěžení dne, které mě mile překvapilo a v dobrém slova smyslu pobavilo. Ellen Page jde do řebříčku mých top oblíbených hereček. Vybírá si skvělé role a na její filmy budu čekat s očekáváním a zároveň se zvědavostí.(5.1.2010)

 • Dragoni
  ***

  Nic extra a až na pár dobrých vtipů, není zas tak co vychvalovat, průměrný snímek, který nenudí, ale není ani nijak extra vtipný, místy naivní. Jako režijní debut Drew Barrymore ve kterém si i sama zahrála výborné. Čekal jsem pořádnou odvazovou akci plnou koček, ale dostal jsem pokérkované - čtyřicátnice, které sotva dovedli bruslit, ale na úlet dobrý. 60 %(10.1.2010)

 • Subjektiv
  *

  Do čeho mi to zas je strkán nos? Opravdu si ten film hraje na rebelství nebo ono heslo "Přidej se k rebelkám" z obalu DVD je jen trapnou reklamou a tvůrci s ním nemají nic společného? Pokud o svém díle tvořivé dámy přemýšlely a chtěly jím alespoň něco sdělit, snad ta druhá možnost vlastně ani možnost není. Nevypadat jako Ellen Page a neumět to na bruslích, tak jste obyčejnější myšku ještě neviděli. Pokud se proti něčemu bouří, tak proti magorství své matky a (reálně neexistujícím) velepředsudkům. Tahle posvěcovatelka a zrůžovitelka mladické vzpurnosti není žádná rebelka, nýbrž řadový člen společnosti. Filmy jako Vyfič! mu však mohou na chvilku dodat pocit, že on s Bliss, dobře, že je hezká, je jiný a nikdo mu nerozumí. Možná i naději, že si své pitominy prosadí... Nudné panoptikum jakože opravdových figurek s vlastnostmi typu, "nutí dceru do soutěží krásy", "je pod pantoflem", "jezdí drsně na bruslích, ale je to citlivá svobodná máti". Pochodem vchod od oposlouchaného apelu "Zkus všechny chápat" k bizarnostem vhodným leda k vypointování absurdně humorných situací. K vypointování ale nedochází... SPOILER - Závěr jsem vyloženě odtrpěl, neboť odpor rodičů zčásti motivovaný možností, že Bliss provozovaný sport silně hrozí vážným úrazem, se zlomí v okamžení, kdy se rodičům vyjeví, že je tomu skutečně tak. KONEC SPOILERU. Silná *.(8.12.2010)

 • Skejpr
  *****

  Strašnej nářez! Uvěřitelné a CIVILNĚ napsané a zahrané postavy, všudestříkající styl, dobrá nálada a parádní hudba a mezi tím vším proplouvá drobounká a slaďounká Ellen Page, která si s každým novým filmem říká o nějakou hereckou cenu tak hlasitě, že se divím, že ještě nedostala Oscara.. Drew Barrymore každopádně nemálo překvapila...(25.5.2010)

 • - Natáčelo se v Detroitu, v Michiganu a mnoho bruslařek z filmu působí v Detroitském Derby team. (sir-dave)

 • - Ze všech týmů ve filmu je skutečný pouze tým s názvem Holy Rollers. (Cheeker)

 • - V Kolumbii začalo Roller Derby poté, co grafický designér z Bogoty viděl tento film. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace