Prckové

Malý chlapec objeví barevný kouzelný kámen, který nejen plní přání, ale zároveň v malém městečku Black Falls, kde se příběh odehrává, způsobí naprostý chaos. To když se ho pokusí zmocnit závistivé děti i vypočítaví dospělí. (Magic Box)

Olík

Dětské dobrodružství o kouzelném duhovém kamínku, který vlastníkovy splní jakékoliv přání. Přát si můžete motorku na raketový pohon, doživotní zásobu oplatek nebo nehoráznou kopu peněz. Má to jeden zádrhel - kamínek se nesmí dostat do nesprávných rukou. Rodriguezovo přeskakování z Desperádů a Grindhousů na Žraločáky a Špiónské děti má jedno velké pozitivum v tom, že do na první pohled dětských filmů vnáší něco co nám Šmoulové nebo Jů a Hele nemůžou nabídnout. Shorts jsou podobně jako Spy Kids nebo Dobrodružství Žraločáka a Lávovky barevní, potrhlí, zábavní, plní efektů, ale taky neuspořádaní a přeplácaní. Rodriguez si od kouzelného kamínku přál víc než nerost dokázal zvládnout a Prckové se mu vymkli kontrole. Z počátku dobře rozjetá zábava pro celou rodinu se ke konci mění v chaotické předhánění "já chci kaňon plný aligátorů, já chci být nejmocnější na světě, já chci být obří vosa.....já chci tohle, já chci tamto" čímž se děj vytrácí na úkor efektů. ()

Joey(1) odpad!

Tedy, "Prcky" jsem viděl v autobuse sice beze zvuku, nicméně i z pouhé obrazové stránky nebylo těžké poznat, že se jedná o řádnou hloupost a jen žasnu, kam to režisér mého oblíbeného Desperada dopracoval. ()

drankeryth

Na tento film som sa pozeral ocami detskeho divaka a preto mu aj davam zelenu:) Zabavny detsky film plny dobrodruzstiev z hipisackym kamenom ma donutil to pozerat bez zbytocnych reci, ze je to shit. Hlavne tie krokodily, ked chodili po dvoch nohach ma dost zabavili. A ten sopel z nosa ked sa zmutoval mal taky hororvy nadych,,he he. Takychto blbostiek je tam za cele vrece, takze kto ma rad detske filmy, tak si to moze pokojne pozriet. ()

radaza

To je opravdu neuvěřitelná hovadina. Proti tomu jsou všechny české dětské filmy zázrak i ty nejzapomenutější. Když se podívám na Rodriguezovu filmografii, tak je těch slabých momentů nějak moc. ()

Louie

Splácaná dětská show bez hlavy a paty, která není ani zábavná a ani neuteče tak rychle, jak by měla.... ()

Kubi21

Za mne téměř odpad, ale věřím, že dětem by se to mohlo líbit. Z mé strany to na šmrncovní a zábavné první dva díly Spy Kids absolutně nemá. Dle mého prodělal před filmem Robert malou lobotomii. Jinak takovýhle počin není možný. ()

kubilov

Kdysi bezchybný a naprosto skvělý Robert Rodriguez klesá stále hlouběji a hlouběji s každou další podobnou sračkou. ()

HEED

Tipický případ vyhazování peněz oknem za takovou ptákovinu. Kde jsou nové díly Chip and Dale, nebo Kačeří příběhy. ()

BradleyT

Není to až taková katastrofa, jak by se mohlo zdát, jak už tu někdo podotkl ; rychle to uteče a mladší diváci si v tom jistě najdou své. ()

Adrii

Když jsem film stahovala, řikala jsem si, že to bude blbost. Sice se jedná o film pro malé děti, ale tento film naprostio předčil moje očekávání a poměrně jsem se u něj bavila. 3+ ()

Ltblue

Ach Robert kedy sa už konečne poučís.Pár behajúcih krokodílov,jeden dinosaurus,hrad,kamen,black box,oči.A hovno s toho.Film by sa mal predávať ako zbraň. ()

waltosin odpad!

Nevim kde na takový hovadiny Rodriguez chodí, vůbec nechápu proč se snaží točit komedie o dětech, kde se jim dějou takový věci asi to má z dětství nebo co, ať zůstane radši u brutálních hororů a akčňáků. Totální průjem!!! 5% ()

gpx

Originální film pro děcka s tunami hlášek pro dospělé. Ideální zábava na pohodové nedělní odpoledne. ()

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

27.05.2015

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro… (více)