Když Dannyho zmlátili před zraky jeho dětí, přeje si jediné. Pomstu. Skupina vyhazovačů ho učí jak se bránit i útočit. A tak Danny brzy konfrontuje šéfa místního gangu. Boj má však překvapivě brutální následky...  Danny, osamělý tovární dělník, je během náhodné rvačky zmlácen a ponížen před zraky svých dětí. Jeho už tak bezútěšná existence tak klesá hlouběji do propasti zoufalství. Danny se však rozhodne bojovat. Potkává skupinu klubových vyhazovačů, kteří ho přijmou mezi sebe a dodají mu dostatek sebedůvěry. Danny se pomalu sžívá s jejich světem a zaplete se s místním šéfem podsvětí. Tímto se spustí řetězec událostí, které budou mít neuvěřitelně brutální následky. (oficiální text distributora)

Acrobat

Tak nejako príjemne prízemný film o tom aký môže byť život naokolo. Veľká Británia ide to surové, chladní herci hrajú dôstojné party. Záverový twist mení celú vec a je príjemnou bodkou za síce nie prvotriednym, ale aspoň poctivým filmom. (videné 22.04.2018) ()

Shitonit

Prima. Solidní příběh, pevná konstrukce, kvalitní nakládačky, a na závěr hepyjend. Co víc chtít ? Ještě aby to bylo zasazený do koukatelně příjemnýho prostředí. A to tam je vlastně taky. ()

honeybunn2

Zaujímavo štylizovaný pribeh, ktorý sa mohol kludne stať akémukoľvek anglickému týpkovi. Práve to, že je tento občas dosť brutálny príbeh začlenený do veľmi reálneho prostredia dodáva filmu tú pravú atmosféru. 3,5 hviezdy ()

stephano

Ke konci hrozná nuda. Otřesní herci hlavně Starky. A gangsterka to není spíš nechtěně vtipný pokus o ní. Hlavní hrdina má hezký hlas, ale tady jeho herecké umění končí a scéna s cihlou je jak z francouzké komedii z Belmondem. A to to celý má bejt natočený vážně to by se musel režisér trochu inspirovat např Martinem Scorsesim nebo jemu podobným. ()

jafuska

dobrý film, dobrá atmosféra, první půlka filmu průměr, pak to dostalo grády a konec super, vřele doporučuji ()

J*A*M*B*O

Film s veľkým potenciálom, ktorý nebol využitý. Z tohto skvostu mohla byť taká premakaná drama, ale iba ak by sa na tom zapracovalo. Nápad má veľmi dobré korene. Herci tiež neboli a hanbu, ale chýba tam poriadna dávka napätia a tak trochu rozšírenejší príbeh. Aspoň, že prací prášok je na niečo dobrý. Dávam 6/10 bodov. ()

RoninNiro odpad!

Dragoni tymto ta vyhadzujem z mojho rebricka oblubenych. WTF!!!??? Mohlo mi napadnut spon trochu si prelustrovat rezisera, ktory zosnoval toto hovno. Nikdy, nikdy viac nepojdem bezhlavo do filmu. Je to hnus! ()

jack_scott

Velice příjemné překvapení. Snímek není jako většina tuctových britských gangsterek, ale je "konečně" natočena s citem,tak, že to člověka nenudí ani chvíli, a přesto je to velice decentní příběh. Režie, scénář a dialogy jsou skutečně velmi slušné, což jsem skutečně nečekal. Je to celé takové nenápadné,ale velmi dobré prostě. V rámci "žánru" to už prakticky nemůže být lepší. Guy Ritchie točí filmy efektně, toto je natočené až nenápadně. Nedá se říci co je lepší, oboje je stejně dobré. 80% a ****. ()

Hozyp

Výtečný britský kriminální snímek, kde syrový bohužel znamená reálný. Výpověď o životě obyčejného muže, který nemá zrovna na růžích ustláno. Díky své vůli se s nepřízní osudu rozhodne bojovat. Bojovat za svůj život, za život svých dcer, za život svých přátel. A to ho vede až ke spravedlivému konci... ()

jopal

Od maximalneho hodnotenia tohto filmu ma odradil len priliz vykonstruovany zaver, ktory po zaujimavom, realisticky stvarnenom "skutocneho" pribehu padol ako past na oko. Skoda, pretoze zakladny pribeh bol zivy, dojimavy a uveritelne stvarneny. V kazdom pripade, som bol milo prekvapeny. ()

Georgeton

Nečakal som, že od neznámeho režiséra s takmer neznámymi hercami s bežným scénarom sa môže vykľuť tak zaujímavý príbeh. Jednotlivé postavy tomu dávajú pocit, že všetci spolu zapadajú do nádherneho celku. A nielen samotné stvárnenie deja, ale aj tá ľahkosť, ktorá vás zaujme a vtiahne do deja sa vám určite bude páčiť. Výkony hercov - 5*. A prečo 4*? Čakal som počas toho konca trošku rozšírenie rozhodujúceho súboja Henessyho a vyhadzovačov, ale to je asi jediná vec, ktorú by som vytkol, bohužiaľ, dosť mi to vadilo, keďže celý film bol tak dobrý, že som očakával nejaký monumentálnejší koniec, aspoň trošku. ()

MiniRecenze

Snímek jsem si po pravdě pouštěl aniž bych věděl o co jde.Ale hned od začátku mě chytil a nedovolil abych od něj odešel.Ne o napětí zde moc nejde,jde hlavně o herecké role,které zde postavám,sedí a vy tak budete hltat každy jejich dialog.Příběh taky nese svoji zásluhu a na to,že jde o tv produkci je scénář hodně povedený,HBO tyhle věci prostě umí.Nejde o žádný dech beroucí film ve kterém je spousta efektu a povedených triku.Jde o film,který Vás zaujme a překvapí.Za sebe doporučuji. PŘEKVAPIL!!! ()

DJether

Tak nakonec jsem byl velmi příjemně překvapen. Zpočátku sice film docela nudil, ale příběh postupně gradoval až do překvapivého finále. Doplněno slušnou porcí slangové britské angličtiny (snad nikoho nenapadne pustit si to předabované), atmosférou 80. let, výbornými hereckými výkony a slušným hudebním doprovodem to dělá u mě 90%. ()

naytsirk odpad!

Možná jsem koukal na jiný film, ale 74%????? Cože????? Hlavní hrdina byl na pár facek, jeho děti taky, debilní uječená hra na dopředu dozadu mi vysloveně lezla krkem. Jediný štěstí, že to nebylo nijak ultra dlouhý..... ()

Gyl

Dobře udělané anglické kriminální drama...A teď půl hodiny přemýšlím, jak popsat ten zážitek...Je to prostě anglicky úderné, anglicky suché, anglicky dobré. A byl hlavní postavou Danny a nebo spíše Luise? Pro mě teda Luise.. ()

Mr.Lordi

Na to, jak zezačátku film působí se z něj vyklubala opravdu chutná jednohubka. Ze začátku si řeknete, že to bude jen o partě tupců, kteří si mastí ego, ale skutečnost je jiná. Jen je třeba dát filmu šanci a nepřeskakovat. 75% ()