Filmová hvězda

Nebezpečne blond

Major Movie Star

Komedie

USA, 2008, 98 min

"Moje babička dělá lepší kliky než vy!" "Tak to bych vaši babičku chtěla vidět." "Chcete to vzdát, vojíne?!" "Jo! Chci to vzdát! Nemám na to!" ... Vojín Benjaminová pro mě byl vždycky průměrný film. Ale že někdo vezme jeho myšlenku a vytáhne z ní tolik, jako se povedlo tady, by mě nenapadlo. Parádní filmek, VELMI správná ptákovina a až na některé klišé prakticky bezchybné. 4*(1.2.2019)

• Marek1991

Amerikanizmus, blbostí na druhú tam sú tiež ako vravím, veľa srandy, najviac sa mi však páčil ten nápad vojenského výcviku, či záverečná prehliadka bola pekná. Keby som mal hodnotiť Jessicu, hodnotím piatimi hviezdami, je nádherná, hrať blbú jej dokonca v tomto filme vyšlo, lebo som sa bavil, tá premena na rozumnú jej veľmi nevyšla, ale mám ju rád. Po dlhej dobe som videl hrať Stevea Guttenberga, čo som sa potešil, nevedel som si ho predstaviť doteraz v inej postave ako Mahoneyho z Policajnej akadémie, ale tu bol celkom dobrý. Ale koniec koncov tam boli hlúposti, hlúposti a ešte raz hlúposti. Nebudem to však veľmi špiniť, dalo sa s tým zabaviť. K obedu sa to dá pozrieť, ale celkovo slabota. Prepáč Jess :) - 20%(30.12.2011)

Ále, vůbec to není tak špatné. Je to roztomilá komedie, Jessica tomu dává jednozačně šmrnc:). Originalitou tento snímek zrovna netrpí, ale dostkrát jsme se doma u filmu usmáli. Zajímavý byl nádech romantiky s kolegou vojákem, o který já tedy ve filmech nestojím, ale líbilo se mi, jak ho tam bylo málo - opravdu jen nádech :D. Klidně se mrknu znova.(31.1.2014)

• Morganela

Od prvej milisekundy mi bolo jasné, ako sa to skončí. Že Jessica nabalí dajakého fešného (???) inštruktora, že sa z nej stane posol mieru (Alebo podobná konina), že sa na herectvo vykašle. Vlastne ani neviem, za čo tie 2*, úprimne som sa zasmiala možno raz, dvakrát. Ironický smiech na účet filmárov nerátam.(30.8.2011)

Dneska som to skukol v telke a náhodou fajn komédia, typická nenáročná jednoduchá vec na večer, s dobrým koncom, nenásilným, americkým humorom. Pozerať to sám a v celku bez reklám, asi by som sa unudil, ale keď chce človek len vypnúť a zvaliť sa večer pred telku s rodinou, tak je to fajn voľba. Ako TV komédii by som dal 4****, normálne dám 3, čo je ale stále vysoko nad čsfd priemerom, kritika ostatných je myslím zbytočne prehnaná.(28.6.2015)