Filmová hvězda

Major Movie Star

Komedie

USA, 2008, 98 min

• Marek1991

Amerikanizmus, blbostí na druhú tam sú tiež ako vravím, veľa srandy, najviac sa mi však páčil ten nápad vojenského výcviku, či záverečná prehliadka bola pekná. Keby som mal hodnotiť Jessicu, hodnotím piatimi hviezdami, je nádherná, hrať blbú jej dokonca v tomto filme vyšlo, lebo som sa bavil, tá premena na rozumnú jej veľmi nevyšla, ale mám ju rád. Po dlhej dobe som videl hrať Stevea Guttenberga, čo som sa potešil, nevedel som si ho predstaviť doteraz v inej postave ako Mahoneyho z Policajnej akadémie, ale tu bol celkom dobrý. Ale koniec koncov tam boli hlúposti, hlúposti a ešte raz hlúposti. Nebudem to však veľmi špiniť, dalo sa s tým zabaviť. K obedu sa to dá pozrieť, ale celkovo slabota. Prepáč Jess :) - 20%(30.12.2011)

• Morganela

Od prvej milisekundy mi bolo jasné, ako sa to skončí. Že Jessica nabalí dajakého fešného (???) inštruktora, že sa z nej stane posol mieru (Alebo podobná konina), že sa na herectvo vykašle. Vlastne ani neviem, za čo tie 2*, úprimne som sa zasmiala možno raz, dvakrát. Ironický smiech na účet filmárov nerátam.(30.8.2011)

Trošku sa zamyslíme a zistíme, že je naozaj malá šanca, že by sa taká situácia stala. A ak by sa už voľaká prip*čená blondýna dostala pri armádu, aká je pravdepodobnosť že jej ten vojak naozaj dá možnosť. Aká je pravdepodobnosť, že by ten človek videl totálne strpčenú ženskú a odporučil by jej armádu. Oj.(22.11.2015)

docela povedená komedie, kdy se filmová star rádoby hraje na vojandu, docela vtipné,ale myslímsi, že do výcviku ženy opravdu nepatří, jeto jiný svět, tvrdý trénink a jen hodně odolný člověk může tímto projít,a pakjítdo nesmyslné války, to už nechápu vůbec. Bylo to ale příjemný film, který nenudil, ale ani nijak nenadchnul(26.10.2009)

Ále, vůbec to není tak špatné. Je to roztomilá komedie, Jessica tomu dává jednozačně šmrnc:). Originalitou tento snímek zrovna netrpí, ale dostkrát jsme se doma u filmu usmáli. Zajímavý byl nádech romantiky s kolegou vojákem, o který já tedy ve filmech nestojím, ale líbilo se mi, jak ho tam bylo málo - opravdu jen nádech :D. Klidně se mrknu znova.(31.1.2014)