• viperblade
  ****

  Škoda, že na MTV je to cenzurovaný.. :-(( Teda, ty nejlepší (svlékací) části.. :)(23.9.2008)

 • BMAJTZ
  odpad!

  Chcete mi říct s vážnou tváří, že tohle je schopen někdo sledovat 4 serie, nebo kolik to už vlastně má? Připouštím viděl jsem jenom 3 díly a chce se mi zvracet. Osudy Hugh M. Hefner a jeho tří a někdy i více holek. tohle je prostě zvrácená show ve které se jednak neděje vůbec nic a jednak se tlachá o naprostých kokotinách. To, že prakticky všechny ženské v tomhle pořadu moc inteligence nepobraly raději ani nezmiňuji. Všechno se to točí kolem neustálých party, focení a užívání si evidentně velkého množství peněz. Prostě pořad který vás okrade o několik bodu IQ. Připouštím že na ty ženské se kouká dobře, ale poslouchat cokoli co řeknou to už je utrpení. Tohle si nic jiného než odpad jednoznačně nezaslouží.(24.9.2011)

 • masw
  *****

  Zajímavý návykový seriál, hlavně díky Hefnerovým přítelkyním Holly, Bridget a Kendře. Ikdyž se občas zdá, že je spíš obsah seriálu pro ženy, playmates a nahota Hefových přítelkyň to naprosto vyvrací. Dost mě baví i hosté, třeba ve 4. sérii pornoherec Ron Jeremy, který pobízel jednu z Bunnies ať zavrtí kozama, ale Kendra byla taky dobrá, když ji učili chování ve společnosti a jak by se měla omluvit, když jde na toaletu. ,,Musíte říct: omluvte mě, musím si odskočit" a Kendra na to ,,Já prostě říkám jdu se vychcat." No někdy je to i vtipný.(23.6.2008)

 • kulyk
  odpad!

  Ze života hmyzu. Tupého, retardovaného, parazitického, ovšem též ceckatého hmyzu.(29.5.2012)

 • BoPo
  ***

  Aký by bol asi svet bez MTV? A aký bez časopisu Playboy? Silikón už má svoju najväčšiu slávu dávno za sebou. To isté platí aj o Hefnerovi. Tento posledný silikónový mohykán nám ukazuje svoje tri k***y. Sú blond, sú plastikové a naozaj tupé. Skvelá kombinácia pre Hugha, ktorý má prostatu ako pomaranč a energie tak na jednu cestu na toaletu. Takže hlavnou náplňou tejto reality show je zaznamenávať, ako si tieto tri bystré a šikovné dievčatá užívajú senility starého pána. Ich život je jedna veľká párty a nejaká tá náhodná výmena telesných tekutín s kameramanom, záhradníkom, kuchárom, šoférom, ale preboha hlavne nie s Hefnerom. Playboy je pre mňa značka, ktorá má jednotvárny a hlavne divný vkus pre krásu. Pozrite si tento Disneyland pre dospelých, pretože sledovať tri blbky je dobrý relax, hneď je človeku zo seba samého lepšie.(25.6.2012)