poster

Bláznivá svoboda

 • USA

  Crazy on the Outside

 • Slovensko

  Malé klamstvá na podmienku

 • Slovensko

  Blázon na pohľadanie

Komedie

USA, 2010, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lennyd
  **

  Tommy (Tim Allen) se vrací po třech letech z vězení, a chce začít nový - poctivý - život. Jenže hned z počátku se musí vyrovnat s návrhy svého bývalého kolegy Graye (Ray Liotta), láskou ke své bývalé přítelkyni, promiskuitní Christíe, podřadnou prací kuchaře v Pirate Burger, zmatky v rodině (jeho sestra namluvila babičce, že byl celé ty roky ve Francii) i pravidelnými návštěvami sociální pracovnice Angely Papadopolous. Ale Tommy se opravdu chce začít život poctivě, jen je nutné o tom přesvědčit i celé okolí... Už dlouho jsem neviděl tak dokonale průměrný film. Hezky to napsal Hal_Moore - toto je přesně ten film, na který se klidně podívat znovu, protože jste dávno zapomněli, že už jste jej viděli. Kromě asi dvou-tří povedených vtipů (záměna Francie a vězení - "Statisticky je dáno, že pokud byl někdo ve Francii, tak se tam brzy vrátí") film ničím nevyčnívá - ani na jednu stranu. Herecké obsazení sice v titulcích zní zajímavě, ale hrát v tomto filmu kdokoliv jiný, ani to nepostřehnete.(19.7.2011)

 • bobstock
  **

  Televizní odpočívárna na gauči u kafe a sušenek, film jede v pohodové náladě bez nějakých větších incidentů včetně zlé strany Tommyho minulosti. Po potkání kurátorky Papapudopulosupovové, matky samoživitelky, míří film za jasným oplizle romantickým cílem. ´´Pěkně jste to tady vymalovali, kde je majitel? V pěti pytlích ve sklepě, nedohodli jsme se na ceně.´´ :) 50%(9.8.2019)

 • Hal_Moore
  **

  Naprosto zbytečný film, natočený jakoby na zakázku pro televizní reprízy. Jde o jeden z těch filmů, které vidíte v televizi i čtyřikrát za rok a stejně se na něj podíváte i popáté, neboť po přečtení tv programu nabudete dojmu, že jste dané dílo ještě neviděli. Celkem solidní obsazení se tak Timu Allenovi postupně rozpadá pod rukama a drolí příběh na buď nesčetněkrát ohrané, nebo trapné scénky. Je sice hezké, že se osazenstvo při natáčení bavilo a hlasitě to dávali při nejrůznějších interview najevo, zapomněli ale bavit diváky, což je ve výsledku průser. Chtěl jsem dát původně průměrné hodnocení, během psaní komentáře se mi to však rozleželo v hlavě.(11.8.2010)

 • Radiq
  **

  Tim Allen nikdy nehraje vyloženě ve sračkách, ale v průměrech už jo. Tohle neni žádná výjimka a navíc se v ní i sám režíroval, takže výsledek je jasnej. Nejde se tam vyloženě smát ale uplná nuda to taky není. Nejvíc pobaví hlavně jeho představy, ale neni to taková sranda, jak třeba naslintat někomu do nosu. To by byl aspoň zapamatovatelnej zážitek, ale tohle mi z hlavy zmizí dřív, než hovno rozšlapany po chodníku...(8.2.2015)

 • Gamekeeper77
  ****

  Vůbec to nebylo tak špatný, jak to tu vypadá. Je to sice klasická romkom s úplně tuctovým příběhem, ale Kutil je vážně zábavnej, holky furt ještě k světu a trapných momentů tu nenajdeteš. Ve všem nejde hledat jenom kvalitu obsahu a jeho zpracování, jde taky o zábavu a relax. A tahle oddechovka mi dala od obojího dost, takže já jsem spokojenej. 70%.(10.5.2018)

 • - Tim Allen byl zavřený ve vězení i v osobním životě. V roce 1978 byl zadržen na letišti v Michiganu s 650 gramy kokainu. Ve vězení si odseděl 2 roky a 4 měsíce. (PierrevanH)