Reklama

Reklama

Poté, co strávil tři roky ve vězení, se vrací Tommy do domu své přehnaně starostlivé sestry. Ta všechny své blízké nade vše miluje, proto vůbec neváhá kvůli jejich dobru překroutit pravdu v naprostou lež. Babička si tak myslí, že Tommy byl ve Francii se snoubenkou. Tommy zase žije v domnění, že jeho dávná láska zemřela, zatímco ona žije v poklidném vztahu s jiným mužem. Do daleko svízelnější situace ale Tommyho dostanou jeho bývalí kumpáni, kteří se ho snaží přemluvit, aby se znovu zapojil do nelegálních kšeftů. On je připraven udělat za svou minulostí tlustou čáru a chce se živit poctivou prací. Rád by se stal, stejně jako jeho otec, malířem pokojů. Když vymaluje byt své kurátorce a posléze i soudci, zdá se, že se mu začíná dařit. Jenže jeho bývalí společníci se ho nehodlají vzdát! Odolá Tommy jejich svodům, nebo se vrátí zpátky do vězení? (Nova Cinema)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (35)

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Naprosto zbytečný film, natočený jakoby na zakázku pro televizní reprízy. Jde o jeden z těch filmů, které vidíte v televizi i čtyřikrát za rok a stejně se na něj podíváte i popáté, neboť po přečtení tv programu nabudete dojmu, že jste dané dílo ještě neviděli. Celkem solidní obsazení se tak Timu Allenovi postupně rozpadá pod rukama a drolí příběh na buď nesčetněkrát ohrané, nebo trapné scénky. Je sice hezké, že se osazenstvo při natáčení bavilo a hlasitě to dávali při nejrůznějších interview najevo, zapomněli ale bavit diváky, což je ve výsledku průser. Chtěl jsem dát původně průměrné hodnocení, během psaní komentáře se mi to však rozleželo v hlavě. ()

bobstock 

všechny recenze uživatele

Televizní odpočívárna na gauči u kafe a sušenek, film jede v pohodové náladě bez nějakých větších incidentů včetně zlé strany Tommyho minulosti. Po potkání kurátorky Papapudopulosupovové, matky samoživitelky, míří film za jasným oplizle romantickým cílem. ´´Pěkně jste to tady vymalovali, kde je majitel? V pěti pytlích ve sklepě, nedohodli jsme se na ceně.´´ :) 50% ()

Reklama

lennyd 

všechny recenze uživatele

Tommy (Tim Allen) se vrací po třech letech z vězení, a chce začít nový - poctivý - život. Jenže hned z počátku se musí vyrovnat s návrhy svého bývalého kolegy Graye (Ray Liotta), láskou ke své bývalé přítelkyni, promiskuitní Christíe, podřadnou prací kuchaře v Pirate Burger, zmatky v rodině (jeho sestra namluvila babičce, že byl celé ty roky ve Francii) i pravidelnými návštěvami sociální pracovnice Angely Papadopolous. Ale Tommy se opravdu chce začít život poctivě, jen je nutné o tom přesvědčit i celé okolí... Už dlouho jsem neviděl tak dokonale průměrný film. Hezky to napsal Hal_Moore - toto je přesně ten film, na který se klidně podívat znovu, protože jste dávno zapomněli, že už jste jej viděli. Kromě asi dvou-tří povedených vtipů (záměna Francie a vězení - "Statisticky je dáno, že pokud byl někdo ve Francii, tak se tam brzy vrátí") film ničím nevyčnívá - ani na jednu stranu. Herecké obsazení sice v titulcích zní zajímavě, ale hrát v tomto filmu kdokoliv jiný, ani to nepostřehnete. ()

Radiq 

všechny recenze uživatele

Tim Allen nikdy nehraje vyloženě ve sračkách, ale v průměrech už jo. Tohle neni žádná výjimka a navíc se v ní i sám režíroval, takže výsledek je jasnej. Nejde se tam vyloženě smát ale uplná nuda to taky není. Nejvíc pobaví hlavně jeho představy, ale neni to taková sranda, jak třeba naslintat někomu do nosu. To by byl aspoň zapamatovatelnej zážitek, ale tohle mi z hlavy zmizí dřív, než hovno rozšlapany po chodníku... ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,JÁ NEJSEM TEN CHLÁPEK, KTERÝ ŠEL DO VĚZENÍ. JSEM MUŽ, KTERÝ Z NĚJ VYŠEL“..... /// Tommy se vrací z ,,krimu“. Čeká ho milující ségra, stará láska, starej kámoš, práce ve fast foodu, kurátorka s klukem (co maj slabost pro ,,tyhle typy“) a touží se postavit na vlastní nohy. Neškodné. Tim pouští neškodný (nevtipný) hlášky a dělá vtipný věci (teda aspoň si to myslí) (třeba ksichty). Sigourney už dávno nechrápe s Vetřelcem a musí se spokojit s J.K. Simmonsem, kterýmu by mohla komická role seknout. Nedostal prostor...., ale aspoň ,,to“ má děj (a ne jako TADY) a možná se dostavěj i (pozpohlavní) pocity. Takovej film se dvěma fórky a klišoidní romantikou, kterej kdyby nebyl...no však víte. Hollywood stárne, proto navrhuju jít radši s děckama do Zoo. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: Vlastně mě žádnej nenapadá. 1.) Thx za titule ,,VladexSK“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Galerie (42)

Zajímavosti (1)

  • Tim Allen byl zavřený ve vězení i v osobním životě. V roce 1978 byl zadržen na letišti v Michiganu s 650 gramy kokainu. Ve vězení si odseděl 2 roky a 4 měsíce. (PierrevanH)

Reklama

Reklama