Pozvánka k tanci

Danse avec lui

Dance with Him

Pozvánka do tanca

Francie, 2007, 113 min

Jako konak vim co to je, kdyz se narusi duvera mezi konem a clovekem. Ve filmu par malych nesmyslu (hnedak by urcite nebyl jatecni a levny i kdyby byl sebekopavejsi, prodal by se draze - Spanesky kun). Syn Delonka mel opravdu minirolicku a herci celkove mi nebyli extra sympaticti, ale zase nebyli okoukani :) jinak hezky zpracovane a krasni konici PURA RAZA ESPANOLA. Trosku negace byla ze mi to pripominalo nemecke rodinne filmy.(5.5.2014)

U koní se pohybuju asi patnáct let, takže mě filmy s koňskou tématikou přitahují asi víc, než jiné. Tenhle mě zaujal tím, že to není o sportovních výkonech, ale o partnerství s těmihle velkými zvířaty s křehkou duší. Nicméně konec mě tak nějak zklamal - stále jsem čekala na nějakou definitivní tečku za celým příběhem, takové to poselství na konec - a ono nic.(5.10.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $7,045,251(4.7.2010)

Tento film není typický "koňský", ale milovníci koní si přijdou víc než na své a možná v celém filmu ucítí větší hloubku, než nekoňácké publikum.(14.6.2012)

Krásný, poklidný snímek o zahojení ran jedné ženy a jednoho koně..(14.7.2013)