Alexandra prožila před třemi lety trauma, které ji hluboce poznamenalo. Teď však nastává čas začít znovu žít i milovat a zneklidňující setkání se starým jezdcem a jeho hřebcem poskytne citově zraněné mladé ženě sílu vykročit z bludného kruhu. (oficiální text distributora)

misa_laska

Tento film není typický "koňský", ale milovníci koní si přijdou víc než na své a možná v celém filmu ucítí větší hloubku, než nekoňácké publikum. ()

VeverkaLesni

Jako konak vim co to je, kdyz se narusi duvera mezi konem a clovekem. Ve filmu par malych nesmyslu (hnedak by urcite nebyl jatecni a levny i kdyby byl sebekopavejsi, prodal by se draze - Spanesky kun). Syn Delonka mel opravdu minirolicku a herci celkove mi nebyli extra sympaticti, ale zase nebyli okoukani :) jinak hezky zpracovane a krasni konici PURA RAZA ESPANOLA. Trosku negace byla ze mi to pripominalo nemecke rodinne filmy. ()

IreneAdler

U koní se pohybuju asi patnáct let, takže mě filmy s koňskou tématikou přitahují asi víc, než jiné. Tenhle mě zaujal tím, že to není o sportovních výkonech, ale o partnerství s těmihle velkými zvířaty s křehkou duší. Nicméně konec mě tak nějak zklamal - stále jsem čekala na nějakou definitivní tečku za celým příběhem, takové to poselství na konec - a ono nic. ()