Velmi příjemný snímek o prostitutce z donucení a její úspěšné rekvalifikaci. Příběh je to sice poněkud idealizovaný a ve skutečnosti by to holka tak snadné neměla, ale to byl nejspíš režijní záměr. Taky je fajn občas vidět i něco jiného než ta drásavá a bezvýchodná dramata o obchodu s bílým masem.(30.7.2009)

Dalo by se vytknout příliš pohádkové schéma, těžkopádnější konstrukce některých epizod a neuvěřitelnost postavy Mórice. Ale na druhou stranu není těžké naladit se na jistou metaforickou rovinu tohoto filmu a uvědomit si, že primárně nechce být realistickým pohledem na život maďarského sirotka - prostitutky. Vyloženě si hrál s mojí náladou. Během necelých dvou hodin jsem si užila dostatek deprese, hnusu, dojetí i optimismu a na konci jsem musela uznat, že Majdnem szüz ve své barvitosti, nasládlosti a potrhlosti podává neduhy současné společnosti a téma lidské svobody s obdivuhodnou razancí. PS: Velkým plusem je herec Gergely Kaszás. Takovou držku jsem v životě neviděla.(8.2.2009)

Aj keď niekedy som mal pocit , že sa pozerám na TV film , dejovo na mňa pôsobil hlbokým dojmom. A nakoľko hlavná predstaviteľka Júlia Urbankovics ma vo filme ,, Fresh Air,, veľmi nepresvedčila , tak v tomto prípade ma totálne prekvapila.(4.11.2008)

• d-fens

ocenenia : MFF Moskva 2008 - Nominácia na 1. cenu(18.2.2012)

Zajímavý snímek začínající poměrně tvrdě, ale po chvíli se měnící v podstatě...na komedii?(27.7.2009)