Zajímavá výročí týdne uvádí Saskia Burešová. (Česká televize)

xerno

Toto je jeden z nejlepších pořadu české televize vůbec. Nepostrádá nic, čeho by byla škoda. Nikdy se u toho nenudím, prostě bomba!!! 99% zaslouženě. ()

cubiculla

Ač je to pořad jakkoliv naučný, nálepky nejnudnějšího a nejneoblíbenějšího pořadu z mého dětství se nikdy nezbaví... ()

Natabar

Ano, je to statické, formálně žádná sláva - ale s podivem jsem se - kdykoli byla příležitost - rád (až s chutí) na Kalendárium podíval. ()

Vercinix

Mám jej spojené s nedělním obědem! Mám rád neněli, jelikož je většinou volná a mám rád oběd, jelikož rád jím:) 4 x *! Jo a taky to bylo pomětrně přínosné:) ()

wosho

Zábavně vzdělávací pořad, kterému veřejnoprávní televize velice sluší. Sice v dnešní moderní době je již trochu archaicky a vyčpělý (přeci jen tolik výročí na světě není, aby občas nevařil z vody, či se neopakoval), ale pro starší diváky je dokonalý. Bohužel mladší ročníky jej budou považovat za staromodní hloupost. ()

Paity

Pořad jako šitý na míru legendě ČT Saskii Burešové. Chcete se dozvědět něco nového či zajímavého z historie a o známých osobnostech, sledujte tento pořad. ()

J*A*M*A*L

Nehorázná blbost. Jen díky poučení ta hvězdička, ale ten odpad si tahle sračka zaslouží odpad!. Jak říká uživatel dobytek "s tím bych si ani prdel nevytřel". ()

ArthasKarfa

Velmi poučný pořad, který rozšiřuje povědomí národa ve všech historicko-kulturních ohledech, kdyby tento pořad sledovali pravidelně všichni lidé bylo by na světě o poznání méně nevědomosti. ()

Raimok

Pořad, který si drži kvalitu už mnoho let. Skladba při rekapitulaci je dokonalá a kvůli ní vždycky vydržím do konce. Až Saskia změní účes, uberu jednu hvězdu. 57 % ()

RadimFišer

Jestli jsem něco v mládí neměl rád, tak to bylo odpolední kaledárium. Bylo vždycky teplo, já jsem seděl doma a Saskia mi přišla s tou atmosférou jako 200 let stará žena a nuda byla až u stropu. Radši bych se díval na něco jiného. Emoce ke kterým zařazuji tento film - nuda, hnusnost, pohoršení. ()