poster

Opravdu děsná plážová party

 • Austrálie

  Psycho Beach Party

Komedie / Horor

Austrálie / USA, 2000, 95 min

 • T2

  Rozpočet $1,5miliónaTržby USA $268,117Tržby Celosvetovo $-(2.2.2010)

 • antragus
  *

  Tohle nebyl film ale průser. Nemůžu si pomoct. Jo, asi to měla být absurdní parodie na horory a kdovíco ještě, ale tohle se trochu zvrtlo myslím. Když si budeme pohrávat se slovíčkem absurdní, tak myslím, že například absurdní drama bylo svou leckdy obrovskou absurditou proti tomuhle ještě furt hadr. Tomuhle filmu se nedají věřit ani titulky, rádoby vtip volně přechází v trapnost a nevrací se zpět...(30.6.2010)

 • Campbell
  ***

  No teda čekal jsem něco lepšího, ale dostal jsem průměrnou komedii která má snad nekonečnej a hlavně šíleně nudnej začátek. Pak už to celkem jde, ale opravdu ta první 45 minutová pasáž je až ubíjející. Naneštěstí pak se to lehce zvedne a dá se na to i koukat. I když popravdě na komedii jsem se zasmál tak 2*, takže nic moc, ale podle traileru to vypadalo na docela srandu jak jí mám rád. No herci taky za moc nestály a efekty byly úděsné, ale nejvíc mě štvala ta šílená kamera která neustále někam odskakovala. No na jedno zkouknutí se to dá, ale opravdu žádnej zázrak.(4.3.2011)

 • Dever
  odpad!

  // Production Companies: New Oz Productions //(15.5.2011)

 • destroy83
  ****

  Notně ujetá béčková komedie s hororovou příchutí a ztřeštěnou hlavní hrdinkou. Psycho Beach Party nabízí pohled na lehce zakomplexovanou Florence, která se vetře k místním surfařům vedeným surfovým guru Kanakou. Zpočátku odmítaná Florence se nakonec opravdu začne učit surfovému umění a pod přezdívkou Chicklet se stává právoplatnou členkou party. Háček je v tom, že po vraždě v letním kině začne neznámý zabiják porcovat i členy surfařské bandy. Do všeho se ještě připlétá Chickletina žárlivá kamarádka, herečka z béčkových scifi hororů a tajemný plážový dům s krvavou legendou. Navíc vše směřuje do čím dál větší absurdity Chickletina druhá, pořádně pekelná osobnost a podivný párek vyšetřujících policistek. Snímek se vůbec nebere vážně a perfektní, nejspíš tak zamýšlené, laciné triky mu dodávají punc nespoutané zábavy. Vraždy, tedy spíše finální pohledy na oběti, jsou geniální. Dočkáme se mrtvého s varletem v puse, useklé hlavy rotující na kole invalidního vozíku a dalších šíleností. Dialogy jsou opravdu brilantní, za zmínku stojí především hlášky druhé osobnosti Chicklet. Pokud dokážete zkousnout absurditu tvůrců filmu, zaručeně dobře se pobavíte, já se bavil na čtyři hvězdy.(1.6.2009)

 • - Během distribuce byly z filmu vystřiženy všechny erotické scény s Kanakem (Thomas Gibson) a Monicou Stark (Charles Busch). (slatkac)

 • - Natáčelo se od 5. července do 24. července 1999 ve státě Kalifornie v USA, konkrétně ve městech Malibu, Santa Clarita a Azusa. (BMW12)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 23. ledna 2000 na filmovém festivalu Sundance v Utahu (USA). (BMW12)