poster

Královna bludiček (TV film)

Pohádka

Československo, 1981, 47 min

 • Tommassi3
  ***

  "Toulání, děti, to je kořen všeho zla.." ;)(1.10.2016)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Když někomu ublížíte, může se vám to vrátit jako bumerang a to i za situace, kdy žijete na Třeboňsku v době, kdy nikdo ještě neví, co to takový bumerang je. A shánějte o půlnoci perník, zejména kolem té Třeboně. A kupodivu to není o tom, že týrat někoho v Pardubicích je beztrestné, protože se tam perník v divné hodiny shání snáz.(20.9.2015)

 • vitekpe
  ****

  Trosku divna pohadka, ne uplne vesela. :) Brabec vybornej, Bohdalova samozrejme tez. 4-(13.11.2018)

 • Chrysopras
  ***

  Docela neotřelá pohádka s Klekáníčkem, královnou bludiček a milířem. Škoda, že jen v papundeklu a většinou jen konverzačně s naivní akcí. Dobrý výkon Brabce a potěšilo vidět paní Merunkovou...(9.10.2016)

 • otík
  *

  Kulisová (to mi nevadí), ale hlavně strašně dialogová pohádka. Množství slov by unudilo i vděčnějšího diváka než jakým je dítě. Tato pohádka v očích malých neobstojí a i dospělý má co dělat, aby to zvládl do konce. Příběh je naprosto slaboučký, záchrana bludičky ani pořádně nedává smysl a motivace postav jsou tragické. Bída, která aspoň slušně vypadá.(11.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace