Hřmění divadla Sklep

(divadelní záznam)

Jedná se o část záznamu legendárního představení kultovního souboru Divadla Sklep. Autoři se rozhodli udělat parodii na televizní pořad „Katovna", ve které se věnují kritické analýze Bible. V představení nebudou chybět ale ani písničky, skeče a především typický humor. (Česká televize)

Kinison

A počítá se i to, že jsem na tom představení byl a neviděl v televizi/kině/...? Zejména ten pán v předních řadách, co se tak zábavně smál, že rozesmíval i samostné herce. Skvělé představení, které postupně lidoví. ()

ajfelka

Když jsem to viděla poprvé, tak mě začátek nijak zvlášť nechytil, ale od truckera Jacka to šlo nahoru, přestože nemám v oblibě country western hudbu music. Rozbor Bible byl geniální. Dodneška si pamatuju některé hlášky, které se nedají zapomenout ("Vybli Bibli", "A přitom Hospodyně tam není ani jedna", "Chtělo by to určitou aviváž", "Dobrý večer - Dobrý večer, ahoj - Ahoj a dobrý večer", "Ta kniha je především dlouhá, a to tak dlouhá, že i kdyby byla o polovinu kratší, tak by furt byla dlouhá"). Prostě skvělý studijní materiál. ()

chicotomas

Jestli, a vy to dobře víte, jestli já někdy něco napíšu, což se může snadno stát, tak se pod to vždycky podepíšu. To víme.... Klasika, možná i díky této kratičké verzi Besídek jsou Sklepáci známí i na internetu! ()

ssarka

V první části čekáme na hrdinu.....on nepřichází¨!!!!!!...a ta nová je jenom vo něm...:D :D :D love forever Sklepáci ()

Fraktální

vybli- bibli... :-D satira naboženství? navíc vynikajicící a s veleváženými pány Macháčkem, Vávrou a Hanákem? jasných 5 ()

Fixa

Tohle je tak dokonalý ! Já si to už pustil tolikrát a furt jsem se tim nepřejedl. TO johny89 - jeden můj kámoš je věřící a výborně se bavil :-) ()

ToddB

Pokud já něco jednou napíšu ... a vy víte, že se to lehce může stát ..... tak bych byl moc rád, kdybych napsal něco jako je Hřmění. :-))) ()