poster

Rande v Římě

 • USA

  When in Rome

 • Slovensko

  Rande v Ríme

 • Slovensko

  Stalo sa v Ríme

Komedie / Romantický

USA, 2010, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lioncel
  ****

  Veronica Mars .. tady vlastně Beth .. jinak podle rodičů spíše Kristen Bell .. já mám pro tuhle kůstku slabost .. její vystoupení na sestřině svatbě, kdy má jako svědek nevěsty rozbít vázu, aby se podle počtu střepů poznalo, jak dlouho budou novomanželé šťastni je naprosto super .. i to, jak se pohybuje v jogging soupravě po Centrál parku v N.Y. ... ale samozřejmě, nejen pro to .. vždyť .. už jen ten název "When in Rome" .. sakraš, to tu nejsou kromě mě žádní notoričtí romantici .. ? …(3.11.2010)

 • ZkuKol
  ***

  Kristen je mi celkem sympatická a Josh taky dokáže člověku udělat radost. Oba jsou mladí, příjemně neokoukaní a umí hrát. Řím je fajn, komici ve vedlejších rolích relativně zábavní a soundtrack se veze na přežitelném středním proudu. Jenže scénáři dojdou nápady i dech po 40 minutách a Mark moc vyprávět neumí (předchozí tvorba varuje). Ústřední dvojce má chemii i vtip a snaží se získanou šanci prodat na 100%, jenže Josh má napsané ty nejpitomnější narážecí gagy a hodně weird "bestfrienda" a Kirsten musí příliš často utíkat, místo aby hrála (rozuměj bavila diváka). Více Říma, méně Marka a lepší scénář, mohli jsme mít konečně svěží letní rom-kom, takhle je to 90 minut sKirsten a Joshem - to je málo. Potkali se v Římě, zamilovali v NY a ještě tam byla jakási kletba, ale hlavní je ta láska, že jo ;-)... 50%(10.2.2011)

 • kingik
  ***

  Originálních romantických komedií je jako šafránu a režisér komiksových adaptací Mark Steven Johnson razantně změnil žánr. Pohledná Kristen Bell netuší, co způsobí vylovení čtyř mincí a jednoho žetonu z kouzelné fontány lásky v Římě, o které se traduje legenda, že člověk, který tam minci hodil, se jako zázrakem bezhlavě zamiluje do osoby, která minci odtud vzala. A tak se stane, že po naší hlavní hrdince půjde bláznivě zamilovaný malíř, kouzelník, bohatý sponzor a model a všichni jsou to takový dobrotivý exoti a ten pátý je ten pravý a nehraje ho nikdo jiný než Josh Duhamel. Originální, ale málo propracovaný scénář trpí sice jasnou předvídatelností, jak to celé dopadne, ale má také spoustu kvalitních gagů, silné herecké obsazení i vedlejších rolí (Heder, DeVito nebo Shepard), svižné tempo a skvělou režii, která zamázne nedostatky scénáře. Víc z toho prostě vyrazit nešlo, ačkoliv Řím je pro romantiku jako stvořený.(6.9.2010)

 • becki_tu
  **

  Kristen Bell je k sežrání, sympaťák Josh Duhamel jí zdatně sekunduje, ale zbytek filmu nestojí za nic. Kupa klišé v neoriginálním podání rutinéra Johnsona, vtipné pasáže by se daly spočítat na prstech jedné ruky nešikovného dřevorubce a naopak trapných momentů víc, než by bylo u tohoto žánru zdrávo. Další z řady průměrných žánrovek, která je koukatelná především díky hlavní dvojici. 50%(13.7.2010)

 • p.i.t.b.u.l
  ***

  Další romantická komedie, která se pere o Vaši přízeň. U mně to bohužel příliš nevyhrála. Neříkám, že je to špatný film, naopak jsem se u některých scén skvěle bavil, ale celkový dojem je lepší průměr. O co jde je dobře popsáno v obsahu filmu, tak není potřeba to dále rozvíjet. Nicméně tento film potěší spíše ženskou část obecenstva. Film přesto stojí za shlédnutí. Je to vtipné, pro někoho to může být sladké, jiným zase může vadit nerozhodnost hlavní hrdinky. Každopádně film neurazí.(6.9.2010)

 • - Vo filme je v galérii ako hlavné vystavované dielo fotografia od Petruccelliho s názvom "Hit". Fotografia bola pomenovaná podľa hlavného producenta filmu - Kirka M. Petruccelliho. (misterz)

 • - Keď stojí Beth (Kristen Bell) na začiatku filmu vo fontáne lásky a pozerá sa na mince, väčšina z nich je v americkej mene, hoci sa nachádza v Ríme. (misterz)

 • - Když Beth (Kristen Bell) stojí ve fontáně lásky a povídá si se sochou, drží v ruce lahev šampaňského, když se ale otočí k soše zády, najednou je lahev položená na okraji fontány. (Mia...)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace