Rande v Římě

Rande v Ríme

Stalo sa v Ríme

Komedie / Romantický

USA, 2010, 87 min

Kristen je mi celkem sympatická a Josh taky dokáže člověku udělat radost. Oba jsou mladí, příjemně neokoukaní a umí hrát. Řím je fajn, komici ve vedlejších rolích relativně zábavní a soundtrack se veze na přežitelném středním proudu. Jenže scénáři dojdou nápady i dech po 40 minutách a Mark moc vyprávět neumí (předchozí tvorba varuje). Ústřední dvojce má chemii i vtip a snaží se získanou šanci prodat na 100%, jenže Josh má napsané ty nejpitomnější narážecí gagy a hodně weird "bestfrienda" a Kirsten musí příliš často utíkat, místo aby hrála (rozuměj bavila diváka). Více Říma, méně Marka a lepší scénář, mohli jsme mít konečně svěží letní rom-kom, takhle je to 90 minut sKirsten a Joshem - to je málo. Potkali se v Římě, zamilovali v NY a ještě tam byla jakási kletba, ale hlavní je ta láska, že jo ;-)... 50%(10.2.2011)

Přítelkyně má ráda Joshe Duhamela, já zase Kristen Bell. Takže romantický film na večer jsem měl zařízen. Poslední dobou jsem ale romantickými komediemi z Ameriky poměrně zklamán, nepřináší mi nic nového, vše je to podobné. Občas to beru jako ztrátu času. Ty filmy jsou až moc romantický, vtip z nich vypršel. Průměr. Nic víc, nic míň(30.4.2011)

Tak tohle se mi líbilo. Hodně. Upracovaná hlavní hrdinka, odreagování se a zamilování se na svatbě v Itálii (bože, miluju Itálii), trocha kouzel, trocha víry a to všechno zabaleno do krásného balícího papíru s nápisem Duhamel. Ale ne, nehráblo mi :) Fajnově to plynulo a závěr mě nečekaně překvapil. Nevyvolávalo to dojem zas až takového klišé. Co možná nebylo zas až tak nutné, jsou ti zamilovaní blázni, co celý film za hlavní hrdinkou létají jako splašení... V tomhle to možná chtělo maličko ubrat. Mimoděk mě napadlo, že základní kostra by byla dobrá i pro knižní vyprávění. Nevadilo by mi na to narazit někde v knihkupectví.(27.2.2011)

• erapo

Zhodnotím to tak, že film nestojí za nič, dokonca ani herecké výkony nestoja za nič (výnimkou skvelá Alexis Dziena) ale film ma zaujal originalitou humoru. Je pravda, že námet je miliónkrát oprášená téma love story, a celkovo je film dosť nudný, ale niektoré scénky - asi 5 alebo 6 ich bolo - ma dokázali vskutku pobaviť, čo sa mi zvyčajne nestáva.(1.7.2010)

• vojtik

Beth Harper (Kristen Bell) je mladá, nadržená, newyorská realitní kráva. Její úspěch v práci je však na druhou stranu kompenzován neukojenou touhou vaginy. Naštěstí, když se rozhodne odjet z New Yorku do Říma za svou čerstvě odpaněnou sestrou, ožere se ve slavné fontáně neukojených a čorne několik mincí, a od té doby začne být pronásledována skupinou nedočkavých impotentů. Ha, ha ,ha... Já vím, ale tento film i přes své určité kvality, je jako stvořený aby si z něj určití 46% diváci dělali prdel. Jsem přesycen pětihvězdičkovými filmy a tento videobrak jsem sledoval jenom proto, abych ukojil svou touhu vidět Kristen Bell alespoň trochu obnaženou - opět jsem se nedočkal. Jsem možná abnormálně nadržený, ale co čekat od plakátu, na kterém vás svádí Kristen Bell? Odpovědí je - vynucená a nevyužitá mužská erekce. Už končím s tím post-pubertálním humorem :) . Platí zde to samé co u každého druhého romantického filmu - je to sladké, je to vtipné, je to zženštilé a je to pitomé. A kdybych byl něžné pohlaví jsem vášnivě uspokojen, ale jelikož mě příroda obdařila pyjem jsem příšerně zhnusen.(27.6.2010)

• - Vo filme je v galérii ako hlavné vystavované dielo fotografia od Petruccelliho s názvom "Hit". Fotografia bola pomenovaná podľa hlavného producenta filmu - Kirka M. Petruccelliho. (misterz)

• - Keď stojí Beth (Kristen Bell) na začiatku filmu vo fontáne lásky a pozerá sa na mince, väčšina z nich je v americkej mene, hoci sa nachádza v Ríme. (misterz)

• - Když Beth (Kristen Bell) stojí ve fontáně lásky a povídá si se sochou, drží v ruce lahev šampaňského, když se ale otočí k soše zády, najednou je lahev položená na okraji fontány. (Mia...)