Rande v Římě

Stalo sa v Ríme

Komedie / Romantický

USA, 2010, 87 min

• Daewiik

Už jen to, že se projíždějí po Římě snad v tom nejošklivějším autě (Fiat Multipla) a pak po nějakém americkém městě (nějak jsem nezaregistrovala, nejspíš NY - jak jinak) se zase prohání v takovém háhá šíleně komickém prdítku, ukazuje na nízkou úroveň filmu. Jako komedie občas dobré, ale...zkrátka a dobře, díru do světa s tím neudělali...(27.10.2011)

• Soweek

Každá romantika má nějaké hranice a i když jsou podle mne dnešní romantické filmy na vzestupu, tenhle jim reklamu nedělá. Jedná se o neskutečně přeslazenou věc, kterou jsem naposled viděl v P.S. I Love You a jak všichni víme, příliš mnoho cukru škodí. Komediální část není až tak tragická, ale vtipy jako celek absolutně nezapadají do filmu, tento druh humoru je lepší rozvíjet v jiných žánrech komedií.(1.6.2010)

Přítelkyně má ráda Joshe Duhamela, já zase Kristen Bell. Takže romantický film na večer jsem měl zařízen. Poslední dobou jsem ale romantickými komediemi z Ameriky poměrně zklamán, nepřináší mi nic nového, vše je to podobné. Občas to beru jako ztrátu času. Ty filmy jsou až moc romantický, vtip z nich vypršel. Průměr. Nic víc, nic míň(30.4.2011)

Byla to taková tuctovka. Mladá a úspěsná Beth Harperová( Kristin Bellová) zklamaná láskou odjede do Říma sestře na svatbu. Setkává se tam s pohledným novináčem (Josh Duhamel). Jak prosté. Ještě že procházkou Říma narazí na fontánu lásky a ukradne pár mincí. Beth je najednou jakoby prokletá a začnou se jí hrnout různí napadníci a to celou situaci dramatizuje. Beth si ale ke svému novináři cestu najde. Neříkám,že mě náký scény nepřišly vtipný a že bych se nezasmál. Těch romantických komedí je strašný kvantum a já pak neumím odcenit, když je to všechno na jedno brdo. Celkově 50%(7.8.2011)

• IrisHelenka

No tak to byla vážně síla... Ne že bych od takového filmu očekávala něco objevného, to ne, ale byl to jeden z nejhorších romantických "zábavných" filmů, jaký jsem kdy viděla. Už nikdy víc proboha. Nevím, co je horší, jestli ty rádoby vtipné pády, které provázely celý příběh, nebo snad ta závěrečná taneční scénka. Hrůza.(1.4.2013)

• - Keď stojí Beth (Kristen Bell) na začiatku filmu vo fontáne lásky a pozerá sa na mince, väčšina z nich je v americkej mene, hoci sa nachádza v Ríme. (misterz)

• - Vo filme je v galérii ako hlavné vystavované dielo fotografia od Petruccelliho s názvom "Hit". Fotografia bola pomenovaná podľa hlavného producenta filmu - Kirka M. Petruccelliho. (misterz)

• - Když Beth (Kristen Bell) stojí ve fontáně lásky a povídá si se sochou, drží v ruce lahev šampaňského, když se ale otočí k soše zády, najednou je lahev položená na okraji fontány. (Mia...)