Rande v Římě

Stalo sa v Ríme

Komedie / Romantický

USA, 2010, 87 min

• Martin741

Reziser Marek Steven Johnson /Sezona zabijeni, Ghost Rider/ je len podpriemerny rutiner, co sa ukazuje aj v tomto filme. nema to tempo, strhujucejsieho okamihu niet, dvojka Duhamel - Krysten Bell je sympaticka, ale obcas az prehrava, humor je az samoucelny. skoda je to len dalsia nudna americka sucharina : 30 %(13.10.2015)

Myslím, že se tvůrci snažili vrátit se do komedie starých časů typu "Jak ukrást Venuši". Já ty komedie miluju, nápad oceňuji. Bylo to nenucené a milé - malé žluté auto, krásný Řím...škoda jen, že potenciál nebyl využit naplno. Kristen Bell je totiž skvělá komediální herečka, která vždycky v každé situaci vypadá skvěle a přirozeně, Josh Duhamel je kus chlapa, na kterého chtěli nalákat hlavně dámskou polovičku, Danny DeVito je taky moc fajn. Považuji to za mnohem lepší věc než třeba podobné Dopisy pro Jůlii. A soundtrack je taky pohodovej v čele se skvělou písničkou od Taylor Swift. Pro mě to komedii splňuje, určitě by zaloužila alespoň 65%(13.2.2011)

Veronica Mars .. tady vlastně Beth .. jinak podle rodičů spíše Kristen Bell .. já mám pro tuhle kůstku slabost .. její vystoupení na sestřině svatbě, kdy má jako svědek nevěsty rozbít vázu, aby se podle počtu střepů poznalo, jak dlouho budou novomanželé šťastni je naprosto super .. i to, jak se pohybuje v jogging soupravě po Centrál parku v N.Y. ... ale samozřejmě, nejen pro to .. vždyť .. už jen ten název "When in Rome" .. sakraš, to tu nejsou kromě mě žádní notoričtí romantici .. ? …(3.11.2010)

• Beagle

Není to romantická komedie, kterou bych doporučila. Jde o místy hlučný, místy hluchý film s mě nepříliš sympatickou Kristen Bellovou a "manželem Fergie" Joshem Duhamelem, kteří se možná snaží, ale stejně jim to na tom plátně neklape. Mám ráda romantické komedie, i ty hloupé, které ale člověku tak nějak přirostou k srdci, takže přimhouří oko nad příležitostnou trapností nebo dlouhou stopáží. Rande v Římě ale mezi tyhle filmy nepatří.(29.1.2012)

• J. T. Kirk

Obvykle nudná a předvídatelná romantická komedie. Jediným důvodem, proč jsem se na tento film podíval a dokonce ho očekával byla pouze a jenom Kristen Bell. Danny DeVito také nebyl špatný. Jinak není co víc k tomuto filmu říct, prostě na tento film se podívejte pouze v případě, že se vám líbí Kristen jako mě a nebo pokud se vám tyto stupidní love story líbí.(1.11.2010)

• - Keď stojí Beth (Kristen Bell) na začiatku filmu vo fontáne lásky a pozerá sa na mince, väčšina z nich je v americkej mene, hoci sa nachádza v Ríme. (misterz)

• - Když Beth (Kristen Bell) stojí ve fontáně lásky a povídá si se sochou, drží v ruce lahev šampaňského, když se ale otočí k soše zády, najednou je lahev položená na okraji fontány. (Mia...)

• - Vo filme je v galérii ako hlavné vystavované dielo fotografia od Petruccelliho s názvom "Hit". Fotografia bola pomenovaná podľa hlavného producenta filmu - Kirka M. Petruccelliho. (misterz)