• IrisHelenka

No tak to byla vážně síla... Ne že bych od takového filmu očekávala něco objevného, to ne, ale byl to jeden z nejhorších romantických "zábavných" filmů, jaký jsem kdy viděla. Už nikdy víc proboha. Nevím, co je horší, jestli ty rádoby vtipné pády, které provázely celý příběh, nebo snad ta závěrečná taneční scénka. Hrůza.(1.4.2013)

Chtěla jsem nějakou příjemnou oddechovku, kterou jsem také dostala. Jsem spokojená. U některých scén jsem se dokonce málem počůrala smíchy :-) Nu dobře, nebylo jich moc, ale za další hvězdičku stojí... Kristen to tu sluší a Josh, jo Josh nikdy nezklame, je to prostě fešák. Nápad s fontánou se mi hrozně líbí, i když uznávám, že to mohlo být mnohem více propracované a zamilovaní pronásledovači mohli být víc vtipní než otravní. Jako celek ale film působí příjemně a neotřele. 70%(1.6.2011)

• Daewiik

Už jen to, že se projíždějí po Římě snad v tom nejošklivějším autě (Fiat Multipla) a pak po nějakém americkém městě (nějak jsem nezaregistrovala, nejspíš NY - jak jinak) se zase prohání v takovém háhá šíleně komickém prdítku, ukazuje na nízkou úroveň filmu. Jako komedie občas dobré, ale...zkrátka a dobře, díru do světa s tím neudělali...(27.10.2011)

• J. T. Kirk

Obvykle nudná a předvídatelná romantická komedie. Jediným důvodem, proč jsem se na tento film podíval a dokonce ho očekával byla pouze a jenom Kristen Bell. Danny DeVito také nebyl špatný. Jinak není co víc k tomuto filmu říct, prostě na tento film se podívejte pouze v případě, že se vám líbí Kristen jako mě a nebo pokud se vám tyto stupidní love story líbí.(1.11.2010)

Vtipnosť tohoto snímku ( a to najmä v momentoch kedy by som to nečakal...), pláta diery nie až tak dokonalého príbehu stojaceho na vratkých nohách....inými slovami dejová línia bola sklamaním a utrpením zároveň, ale vtip ktorý do snímku autor vložil pôsobil neskonale príjemne ( a to i napriek tomu, že mnohokrát bol postavený na jednoduchej báze...). **/***(19.9.2010)

• - Keď stojí Beth (Kristen Bell) na začiatku filmu vo fontáne lásky a pozerá sa na mince, väčšina z nich je v americkej mene, hoci sa nachádza v Ríme. (misterz)

• - Při natáčení scén ve fontáně měla Kristen Bell pod šatami nohu obalenou pytlem na odpadky, protože měla na noze spáleninu 2. stupně, na kterou se nesměla dostat voda. Úraz se jí stal při jízdě na motorce s Daxem Shepardem. (ter.s)

• - Vo filme je v galérii ako hlavné vystavované dielo fotografia od Petruccelliho s názvom "Hit". Fotografia bola pomenovaná podľa hlavného producenta filmu - Kirka M. Petruccelliho. (misterz)