Reklama

Reklama

Beth Harperová (Kristen Bellová) je mladá, úspěšná, newyorská realitní agentka. V lásce má ovšem smůlu. A tak se vydá do Říma, kde ve fontáně zamilovaných ukradne několik mincí... a nápadníci jsou najednou doslova na každém rohu. Ambiciózní mladá Newyorčanka (Kristen Bellová), zklamaná láskou, vyráží na výlet do Říma, kde se chystá navštívit svou čerstvě provdanou sestru. Při procházce starobylou metropolí ukradne z fontánky zamilovaných několik mincí. A najednou se začnou hrnout nejrůznější nápadníci. Magnát v oblasti uzenin (Danny Devito), pouliční kouzelník (Jon Heder), pohledný malíř (Will Arnett) a model zamilovaný sám do sebe (Dax Shepard). Setkává se také s tajemným novinářem (Josh Duhamel). Ovšem je jeho láska pravá? Nebo je to jen kouzlo magické fontánky? (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (158)

sigf07 

všechny recenze uživatele

Jak už jsem někde zmínil, pro Kristen Bellovou mám docela slabost a proto mě mrzí, že musím dát When in Rome tak nízké hodnocení. Základní myšlenka filmu ("Necháme Kristen pronásledovat bandou zamilovaných exotů") je ještě ucházející, i když se nejedná o žádný zázrak na poli originality. Když k tomu dojde a chudák holka už nevím, kam se před nápadníkama schovat, zjišťujeme, že dál už scénář promyšlený nebyl. Nastává hodinové trápení směřující k jedinému myslitelnému řešení a před znuděným divákem čím dál zřetelněji vystupují další chyby, většinou pramenící opět z mizerného scénáře. Jednání postav, nad kterým zůstává rozum stát, přímočará dějová linie, kterou se ani nikdo nesnaží zamaskovat a stupidní dialogy nedokáže spasit nikdo. Ani mimořádně zábavný Jon Heder, ani roztomilá Kristen a dokonce ani oba povedené vtípky, které se ve filmu vyskytnou. ()

becki_tu 

všechny recenze uživatele

Kristen Bell je k sežrání, sympaťák Josh Duhamel jí zdatně sekunduje, ale zbytek filmu nestojí za nic. Kupa klišé v neoriginálním podání rutinéra Johnsona, vtipné pasáže by se daly spočítat na prstech jedné ruky nešikovného dřevorubce a naopak trapných momentů víc, než by bylo u tohoto žánru zdrávo. Další z řady průměrných žánrovek, která je koukatelná především díky hlavní dvojici. 50% ()

Reklama

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

Pri podobných filmoch sa až možno diviť, čím si vlastne dokázali vydobiť tak zaujímavé herecké obsadenie. Mark Steven Johnson totiž nikdy nebol zárukou ohromujúcej kvality a Stalo sa v Ríme z jeho doterajšej tvorby nijak nevybočuje. S bláznivým humorom v romantických komédiách naviac prevažne nemám problém, ale v tomto prípade v celkovom kontexte pôsobí občas až príliš absurdným a nekonzistentným dojmom. Ale žeby som sa vôbec nebavil, to zase nie... Vďaka za Kristen Bell a striedmu stopáž. 50% ()

IrisHelenka odpad!

všechny recenze uživatele

No tak to byla vážně síla... Ne že bych od takového filmu očekávala něco objevného, to ne, ale byl to jeden z nejhorších romantických "zábavných" filmů, jaký jsem kdy viděla. Už nikdy víc proboha. Nevím, co je horší, jestli ty rádoby vtipné pády, které provázely celý příběh, nebo snad ta závěrečná taneční scénka. Hrůza. ()

Sammya 

všechny recenze uživatele

Ale tak dalo se, je prostě úplně běžná a průměrná romantická komedie, plná klišé a očekávaných zvratů. Vlastně to byla docela nuda, ale dokoukat se to dalo. Zbožňuju Joshe Duhamela, ale teda jeho role v těhle filmech jsou pořád stejný. Škoda, že ten Lee Pace tam byla jen asi minutu. Dopadlo to přesně tak, jak jsem čekala už od začátku, bylo úplně jasný, že to vrácení toho žetonu s nim nic neudělá. Ale teda musím říct, že ta hlavní postava jednala hrozně nelogicky, Mě kdyby stalkovali 4 chlapi až tak, že se mi vloupají do bytu, tak prostě zavolám policii a nazdar, teprv pak řešim nějaký mince. Toho utíkání pro komický efekt tam už prostě bylo moc. ()

Galerie (78)

Zajímavosti (4)

  • Vo filme je v galérii ako hlavné vystavované dielo fotografia od Petruccelliho s názvom "Hit". Fotografia bola pomenovaná podľa hlavného producenta filmu - Kirka M. Petruccelliho. (misterz)
  • Při natáčení scén ve fontáně měla Kristen Bell pod šatami nohu obalenou pytlem na odpadky, protože měla na noze spáleninu 2. stupně, na kterou se nesměla dostat voda. Úraz se jí stal při jízdě na motorce s Daxem Shepardem. (ter.s)
  • Keď stojí Beth (Kristen Bell) na začiatku filmu vo fontáne lásky a pozerá sa na mince, väčšina z nich je v americkej mene, hoci sa nachádza v Ríme. (misterz)

Reklama

Reklama