Beth Harperová (Kristen Bellová) je mladá, úspěšná, newyorská realitní agentka. V lásce má ovšem smůlu. A tak se vydá do Říma, kde ve fontáně zamilovaných ukradne několik mincí... a nápadníci jsou najednou doslova na každém rohu. Ambiciózní mladá Newyorčanka (Kristen Bellová), zklamaná láskou, vyráží na výlet do Říma, kde se chystá navštívit svou čerstvě provdanou sestru. Při procházce starobylou metropolí ukradne z fontánky zamilovaných několik mincí. A najednou se začnou hrnout nejrůznější nápadníci. Magnát v oblasti uzenin (Danny Devito), pouliční kouzelník (Jon Heder), pohledný malíř (Will Arnett) a model zamilovaný sám do sebe (Dax Shepard). Setkává se také s tajemným novinářem (Josh Duhamel). Ovšem je jeho láska pravá? Nebo je to jen kouzlo magické fontánky? (HBO Europe)

Lukkyn

No zasmál jsem se jen jednou a to ještě mám podezření , že mě pošimrala přítelkyně s kterou jsem na to koukal :-) Prostě možná dobrý náměť , ale jeho zpracování mě neoslnilo a nezachránil to ani chlapík ze seriálu Casino Las Vegas!V jednu chvíli mi dokonce málem praskl můj trapnometr (ha ha ha tenhle vtípek mi poradili američtí producenti) :-) ()

lilylove odpad!

Film mě nebavil...nudila jsem se u něj ale naprosto chápu že se to někomu líbí,jako námět špatnej nebyl ale mě se to prostě nelíbilo.....ani jsem to nedokoukala ()

xxxLussyxxx

Od filmu jsem tedy čekala více. Hodně mě zklamal. Je to průměrná komedie a té romantiky tam bylo přehnaně moc. U pár scén jsem se pobavila a dějově to zase nějak katastrofa nebyla. ()

Pythonator

Rozkošná Kristen Bell a tuctový dlouhán z módních katalogů. Možná jim to slušelo, ale nějaké to romantické jiskření jsem nezaznamenal. Na tom však nesejde, protože tím hlavním tady byla pohádková zápletka s kouzelnou studnou. Skupinka zamilovaných idiotů byla bohužel nevyužitá, což je škoda, vzhledem k tomu, jak dobří herci je hráli. Snad jen Jon Heder ze sebe vytlačil maximum. Nad hranicí průměrnosti drží film právě ta studna a pak dvě nezapomenutelné scény. Geniální začátek s vázou na svatbě a pak jízda výtahem v italském autě střední třídy. ()

tommyt

Tri hviezdy, ale dve z toho su pre Kristen Bell, polka hviezdy je za sem-tam naznaceny humor a ta dalsia polka preto, lebo 2 a pol sa tu neda dat.... Pribeh typicky romanticky, mne tam chybala akakolvek originalita...Dialogy....Neviem, ci scenarista vela fajcil alebo co, ale miestami to mohlo byt radsej hluche ako dat tam tie rozhovory... V konecnom dosledku som ale ten film dopozeral, ale som si stopercentne isty, ze sa k nemu nevratim. Pre milovnikov heartwarming nekonecnej romantiky,sklamania, naslednej velkej nedosiahnutej lasky a happyendov to bude urcite prijemny zazitok... ()

Uframufrag

Dalsi sedy (pod)priemer... Sem tam sa nasla daka vtipna hlaska, ale inak bieda...ked zrovna nejde v TV nic ine tak pre mna za mna si to pustim... Podobnych romantickych komedii je v eteri uz nespocetne mnoho... ()

pan Spock

Slušná romantická komedie, dokonce lepší než jsem čekal. Asi za to může dobré herecké obsazení, zejména neokoukanost hlavních představitelů. A je to i docela vtipné. Dobrá oddychovka co neurazí. ()

Shalimar2

Příjemná romantická komedie se zajímavý námětem. Dívka je úspěšná v profesním životě, ale má smůlu v lásce, při návštěvě své sestry v Římě vezme z kašny zamilovaných několik mincí a najednou nemá o nápadníky nouze. Setkává se také s charizmatickým novinářem, ale je tato láska pravá nebo je to kouzlo? Odpověď dostaneme na konci filmu. Skvělé výkony hlavních hrdinů pozdvihly z mého pohledu tuto komedii na vysokou úroveň. Skvělá oddychová romantika vhodná pro všechny milovníky romatiky a fanoušky Kristen Bell, Josh Duhamela. ()

cachanell

Celkem milá komedie, ale až moc romantická. Trochu pohádka - mince odebrané z fontány zaviní zamilovanost a zmatky. Takže film spíš pro koukání na nedělní odpoledne místo pohádky o Popelce. Milá hlavní hrdinka, usměvavý a zamilovaný mládenec a 4 další po uši zamilovaní a očarovaní nápadníci. ()

kirrana

Pre mňa je toto typ filmu na večer po šialene náročnom dni, keď jednoducho potrebujem vypnúť mozog. Keby som to nevidela, tak o nič neprídem. Ústredná dvojica sa síce snažila, ale to nestačilo, aby sa táto romantická komédia dostala z priemernosti. Neurazí, ale ani nepobaví. ()

BenNat

Začnu tím, co se mi líbilo, abych pak vše mohla náležitě zkritizovat. Tak předně: líbila se mi Kristen Bell. Je to až s podivem, ale to její prapodivné diblíkovské hraní se mi začíná líbit a dost možná se sama profiluje do rolí, které jí sedí. Tahle tedy rozhodně byla jednou z těch lepších. Prvních několik minut jsem zažívala salvy smíchu jak při silvestrovském televarieté, zejména mě doháněly až k slzám narážky na typický americký workoholismus. A sotva jsem popadala dech při rozbíjení svatební vázy, to bylo vážně podařené. Zlatý Řím, jen škoda přesunu děje do New Yorku, tady pak úroveň klesá, což dávám za vinu zejména té bandě idiotů, kteří po Beth prahnou (až příliš velká snaha mervomocí je odlišit od toho pravého Nicka). No a konec je sice lákavý (za předpokladu, že již od desáté minuty filmu nevíte, komu ten žeton patří), nicméně nijak ztrhující. ()

PinkButterfl

Rande v Ríme ma veľmi sklamalo... Tešila som sa na príjemnú romantickú komédiu v krásnom Ríme s Joshom Duhamelom, ktorého mám ako herca rada. Žiaľ, moje očakávania sa nenaplnili, škoda, že vo filme použili zbytočné kúzla a keď už ich použili, vôbec nevyužili potenciálnych nápadníkov na spestrenie deja a dodanie humoru. Takto ma film vôbec nezaujal, dej sa nikam nepohol, hneď je jasné, ako to nakoniec skončí..... ()

FanOfMovies

Nezáživné a nepříliš zábavné... V konečných titulcích výlézá Joshovi Duhamelovi hlava z auta... Jde vidět, že si s tím tvůrci dali velikou práci. ()

ladymarmelad

Jo dokonalost :-) jak díky hercům tak kvůli ději :-) prostředi, nápad a prostě všechno je super :-) doporučuju :-) je to vtipný a romantický plus super pohled na dokonalího chlapa...jelilož Josh Duhamel je božskej a myslim že to uznaji všechny dámy tady :-) ()