Na světě existuje jeden kluk, který hraje milostné písničky na svoji „španělky“ a rád by s tím okouzlil dívku svých snů. Nebo je to snad Krauser, zpěvák deathmetalové skupiny Detroit metal city? Ano, je to tak. Negishi má totiž rozdvojenou osobnost. „Španělka“ moc oblíbená nebyla, a tak ji vyměnil za elektrickou kytaru, masku, paruku, metalové brnění a vstupuje na scénu s nejpopulárnější kapelou ve městě. Negishimu se ale někdy stává, že jeho osobnost přejde na Krausera i v normálním životě mimo jeviště, kde to nikdo netuší. Anime pro všechny příznivce metalové hudby, komedií a pro všechny, kdo chtějí vidět deset znásilnění za sekundu... (Baťka)

Arkanoid

Neistý, jemný Negishi je zároveň deathmetalová kultová legenda, vládca pekiel Krauser II. Tvorcovia sa s rozporom postavy a fanúšikovským šialenstvom vyhrali zasadením hlavného hrdinu do množstva komických situácií. Bláznivý úlet, ktorý si musíte pustiť vždy, keď váš život skĺzava do rutiny. ()

BluT

Omg, tohle fakt může vzniknout jenom v Japonsku. Neskutečná změt ujetostí. Ale celkem se mi to i líbilo. Jen nechápu, proč to není na ČSFD vedený jako seriál... ()

Mantis odpad!

Velmi hrubý, absurdně humorný, metalový nářez. Zasmál jsem se, ale když jsem si uvědomil čemu se směji ... hrůza. Byl to dost zvracený a cynický smích a toho není třeba přidávat. ()

Terezinka198

Už dlouhou dobu mě nějaké anime nedostalo tak moc, jak DMC. Hlavní hrdina Krauser/Negishi má nejspíš první fázi schizofrenie a ostatní ho v ní ještě podporují. Ale proč ne? :D Anime o death metalu, aby mě bavilo? To tu ještě nebylo. Nasmála jsem se opravdu hodně, takže není třeba přemýšlet nad hodnocením. ()

Five By Five

Takého schizofrenika by ťažko hľadal... Pokračovanie by bolo určite o tom, ako vymyslený životopis svojho druhého ja previedol do reality... Ale hlavne - bolo to také blbé, až to bolo vtipné... miestami... 25% ()

Utero

"Ty sračko, zdálo se mi jakoby se mi právě roztáhla kunda až k pupku"....už dlouho jsem se takhle nepobavil! ()

umisk

Optimální vytrhnutí z podzimní deprese, dobře jsem se bavila. A jsem ráda, že všechno skončilo právě včas. ()

Allegro.g.

Toto anime má asi šokovat a zároveň bavit rozporem mezi sny (pop) a skutečnou kariérou (hrubě neuvěřitelný black metal) jakéhosi panice. No, ten rozpor mi přišel zajímavý tak 23 sekund. Reálie dosti nereálné. Vlastně celé padlé na hlavu. Říkám si: co bude příště? Vegetarián poražečem na jatkách? Ekoterorista ředitelem OPEC? Paroubek citlivým a inteligentním občanem? ()

JohnyTrava

Kedže nepatrím k metalovej subkultúre tento seriál asi nikdy nedocením a popravde mal som k nemu aj zopár výhrad. Ale na druhej strane som sa dosť často rehotal až k popukaniu, takže to iste isto vyváži. Netradičný grafický štýl má však jednu chybičku krásy. A to je jeho úporná snaha o manga štýl, kde sa často mení frame. Pôsobí to najmä z úvodu dosť chaoticky a nikdy som si nato nezvykol. Pre otrlých, ktorý sa nenechajú odradiť drsnosťou. ()

Citera_Mor

Tak jsem nedávno nevěděla coby, což mě přivedlo k tomuto seriálu, který se již dlouhou dobu nacházel na seznamu věcí, které jsem chtěla "někdy shlédnout". Víc prasáren snad člověk nenalezne ani v pornu, ale to je na tom právě to dobré. Negishiho /nebo Krauserovo?/ vyznánín citů "Vojedu tě, ty krávo zasraná!" snad mluví za vše. He he. ()

HrabeKrvesaj

Znásilnění tokyské věže, nechtěné mlácení a znásilňování policie, fuckinghamský palác...to je jen malý zlomek toho, co se dá od této japonské úchylnosti očekávat. Hlavní protagonista Negeši se při svém putování Tokyem s penisoidním účesem na hlavě a španělkou v ruce stává (čert ví jak) deathmetalovým frontmanem. Serenáda schyzofrenie, přehánění, zmatkařství a zvrhlosti může začít. Kill, kill kill! ()