Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Komedie o tom, jak může kytice růží od neznámého dárce změnit jednu docela obyčejnou sobotu.
Věnujeme-li někomu kytici růží, chápe to obdarovaný jako vyznání lásky. Necháte-li však takový honosný dar na klice bytu, kde spolu žijí generace od babičky až po mladou dceru, pak z toho vznikne komedie plná omylů. (Česká televize)

Recenze (20)

blackrain 

všechny recenze uživatele

Tak nám ta sobota moc pěkně začala. Drnčení budíku v půl sedmé ráno. Za okny slejvák a člověk má hned po náladě. Ke všemu se nám na dveřích náhodou objevila krásná kytice růží, která všechno jenom korunuje a která rozjede kolotoč nedorozumění. Dobrý příklad toho, že z komára se dá udělat velbloud snadno a rychle. Opravdu milá komedie s výborným hereckým obsazením, kterému bez pochyby kraluje Vlastimil Brodský. ()

Pitryx 

všechny recenze uživatele

Poněkud jsem nechápal, proč se dělají takové orgie kolem kytice na klice. Bóóóóže, vezmu je, dám do vázy a je po ptákách. Chápu, aby tu bylo o čem zbytečně plácat, tak se to bude probírat přes půl hodiny. No, ještě že tam byla kvalitní obsada, mimo Bouškové. Tu nemusím. Hrát nebylo o čem, takže podprůměr. A dost. 201109253437/3616 ()

Reklama

Marthos 

všechny recenze uživatele

Když už tě jednou potkalo to neštěstí, že sis vzal poměrně pohlednou ženu, tak podle toho vystupuj. Není sobota jako sobota. Zvlášť, když se na klice domovních dveří objeví záhadná kytice růží... V podstatě nic extra, ale to "nic" má perfektní scénář, vypilovanou pointu a vynikající herecké obsazení, kterému vévodí Jiřina Šejbalová v roli babičky s bystrým postřehem a Vlastimil Brodský jako nebohý manžel, který pátrá po adresátovi oněch růží. Pan Melíšek tobě kytku na kliku a ty mě bulíky na nos! ()

vypravěč 

všechny recenze uživatele

Ohniskem českých televizních mikrokomedií bývá většinou jedna ústřední postava a zdar celku pak závisí na představitelově schopnosti integrovat všechny ostatní, a „příběh“ (většinou jen banální anekdotu) tak skutečně vyprávět a dodat mu epické přitažlivosti, - anebo zasáhnout svým charismatem, v čemž Vlastimil Brodský v Růžové sobotě nepochybně uspěl, a na epizodu šedou jako pracovní sobota lze pohlédnout jako na vzácnou stopu jeho mimořádného herectví. Vše okolo se žel nepovznáší nad všednost. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama