Nastala chyba při přehrávání videa.
 • igi B.
  *

  Ach jó, no to byla ale zase lekrace - kdy ovšem skutečný vtip a pointu zase nahrazuje telenovelové blábolení, podbízivé a hlupučké pitvoření a přehrávání, případně hysterické výlevy, protože tak už to holt s tou naší >veřejnovou< tvorbou bylo, je a lepší už asi nikdy nebude. Jedna hvězda tedy jen za jakousi snad někde v obsahu předlohy skrytou scénáristickou snahu, kterou ale čudlárna výše uvedenými manýrami, rejžisejrskou bezradností a kamerovými objektivy prováděnými lacinými kvazitrenkyfígly spolehlivě zabije do formou jen další ukoptěné televizácké šmíry... °-/ . . . Tak hlavně že si děcka poplácávaj ega, jakej že to vyrobili "s nervem moderní doby" zase >veřejnoprávě< ukoptěnej divácky >vděčnej< (sic!) šunt. - - - P.S. A ta závěrečná umělecky >líbací< scéna - no to bych nevěřil, že z takové lidsky přirozené činnosti v artisticky >lascivním< podání páru Adamovská-Kříž se může jednomu zvednout kufr... 8-[.. - - - - - (Poprvé viděno 11.3.2012 na >naší jebničce< , hodnocení 99., otrávený komentář zde jako třetí - 11.3.2012)(11.3.2012)

 • Gekacuk
  **

  Nepříliš povedená televizní komedie. Kladně hodnotím herectví Vladimíra Škultétyho, který ve svých 20ti letech zahrál přesvědčivě 15ti létého kluka. Hana Seidlová se dobře zhostila role odpudivé přítelkyně. Pyško, Taclík, Pogodová a Zach na malé ploše nepředvedli téměř nic ze svého umění. Pavel Kříž hraje stále ve stylu Básníků. Zvláště jeho pověstné psí pohledy se už přežily. Hodně nepravděpodobně vyznívá pohodový a existenčně bezstarostný život prodavače kuchyňského nádobí. Zdeněk Žák mě rozhodně nepřesvědčil, že je milovníkem osprejovaných picérií. Slabá dvojka.(12.3.2012)

 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 9/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +herci předvádí herecký koncert a střídají různé polohy, zajímavá atmosféra, chytne a nepustí, dobrá kamera -pořád je to jen TV film, takže slabší zpracování/// Zaujalo mě to, smál jsem se, bavil jsem se, víc od filmu opravdu nepotřebuji. A přecijen jsem dostal něco víc: zamyšlení, porozumění. Navíc herci jsou perfektní, radost pohledět./// Celkem 79%///(13.8.2009)

 • 6thSun
  ***

  Sympatický snímek, jehož občasnou zmatečnost vynahrazuje příjemná dávka nadhledu a vtipu.(2.6.2014)

 • triatlet
  ****

  I přes lehce předvídatelný děj si televizní film uchovává hlavně svěžest - zajímavé nápady (příprava pizzy). Kvituji skloubení komediálního prvku s dramatičtějším (vztahy mezi partnery, mezi rodiči a synem). Vypointovaný závěr (přemýšlení nad osudovými kroky prostřednictvím drcení kostí).(16.8.2009)