Reklama

Reklama

My Little Ponny: Mentolka a Vánoce

  • Česko Můj malý pony: Mentolka a Vánoce (více)

Obsahy(1)

Opravdovým posláním Vánoc nejsou dárky nalezené pod stromečkem, ani návštěva Santy. Vánoce jsou o přátelství. O tom, že nás má někdo rád a že na nás myslí. V tomto vánočně laděném příběhu Mentolka nešťastnou náhodou zlomí hůlku, která o Vánocích ukazuje Santovi cestu skrze mraky do Ponyvillu. Protože si myslí, že tak všem pokazila vánoční čas, je Mentolka strašně nešťastná a vydává se sama na nebezpečnou cestu na Severní pól. Tato odvážná výprava ji poučí o síle opravdového přátelství, ale také o tom, že abychom prožili opravdu hezké Vánoce, stačí, když jednoduše dáme druhým najevo, že o nich víme, myslíme na ně a máme je rádi. (TV JimJam)

(více)

Recenze (2)

honajz2

všechny recenze uživatele

Město Ponylate se připravuje na Vánoce. Jako každé Vánoce mají soutěž o nejkrásnější ozdobu. Vyhraje to šprýmařka . Jeden pony přiveze odměnu - hvězdu přaní. Drak tu hvězdu přaní ale odnese. Pony se hned vydávají na cestu za hvězdou. Drak odpoví, že chce kamarády, a pak přiletí do Ponylate oslavit Vánoce s novými kamarády. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Je to milé, je to farebné, je to vianočné. Tu skončil zoznam kladov, a tie zápory radšej nerozoberajme. Deti si to užijú. 30 % ()

Reklama

Reklama