Cherrybomb

Nick Emerson

Kostýmy:

Hazel Webb-Crozier
  • kaylin

Nevím, jestli jsem od snímku čekal tolik, ale co jsem dostal, to mi přišlo takové alibistické. Dva mladí muži, možná ještě teenageři, se zamilují do jedné holky a jejich přátelský vztah se rozpadne. Tohle je trochu klišé a jako jedno velké klišé je to natočeno. Ani ten drsnější konec, o kterém stejně celou dobu víme, to nezachrání.(10.4.2017)

• Pavlínka9

Na tenhle film jsem se před lety děsně těšila, ale ani už nevím vlastně proč. Po shlédnutí, vlastně už při sledování, jsem měla dost rozporuplné pocity, jelikož jsem nějak nechápala celý ten film :D Jediné co si pamatuji je výborná dvojice v podání Ruperta Grinta a Roberta Sheehana a skvělou hudbu. Jinak se jedná o nízkorozpočtový film, který bohužel měl špatné vedení. Jo a ještě jedna věc - ve filmu je skvělá scéna, která se mi zaryla do paměti - "milostná scéna" Ruperta Grinta, kdy jeho výraz, jak leží na posteli a spokojeně se culí, nejspíš nikdy nezapomenu :)(7.5.2013)

Rupert oblečený do "namachrovaného" pláště s debilním účesem jen dokazuje, že jeho jediné místo je skutečně pod kouzelnickým pláštěm, kde mi ještě docela vyhovoval. Do podobných experimentů by se neměl pouštět, nebo dopadne jako filmová troska a nebude o něj nějaký veliký zájem. Ošklivá Kimberley vše ještě docela zachranuje.(17.8.2010)

Skvělý Robert Sheehan a tentokrát i Rupert Grint. Jenom vážně nechápu, jak do filmu, kde dva kluci "soupeří" o jednu dívku, někdo mohl vybrat tak ošklivou a ne zrovna štíhlou dívku, to mi opravdu hlava nebere. Děj je vynikající, je to sice o pár teenagerech, kteří jsou zkažení, ale i tak je to podané skvěle. Mohlo to být lepší, ale pro mě je stejně "třešnička na dortu" to, že je tady Robert Sheehan opravdu svůj a má tady skvělý styl a ten správný odpor ke všemu a všem, ale přesto je děsně milý, charismatický a vtipný.(5.4.2012)

• FFilipCZ

Ron Weasley z Harryho Pottera a Nathan z Misfits = hlavní tahák tohoto filmu a také důvod, proč jsem si ho pustil. Bylo zajímavé sledovat tuto dvojku také v jiných rolích, než jsem na ně byl zvyklý. A musím říci, že to nebyl zas až takový propadák. Klasický příběh o dospívání a věcmi s tím spojenými (problémy s rodiči, alkohol, drogy, láska,...). Jejich duo mě bavilo. Avšak to, co bylo důvodem zhlédnutí tohoto filmu, se bohužel ukázalo jako jediný důvod, proč tento film vidět až do konce. Tudíž slabší 2*(17.1.2014)

• - Rupert Grint (Malachy) údajne hovoril o scéne plnej sexu zdržanlivo, no nevadilo mu to ak videl túto scénu spolu so svojimi rodičmi na DVD ukážke. (Flipper)