poster

Cherrybomb

 • Velká Británie

  Cherrybomb

Drama / Thriller

Velká Británie, 2009, 82 min

Kamera:

Damien Elliott

Producenti:

Mark Huffam

Střih:

Nick Emerson

Kostýmy:

Hazel Webb-Crozier
(další profese)
 • freddy
  ****

  Když se do vašeho maloměsta, kde se nic moc neděje, přistěhuje krásná mladá holka, může to s vámi udělat cokoliv. Třeba vás to i rozhádá s vaším nejlepším kamarádem a celkově budete dělat věci, které by vás do té doby ani ve snu nenapadly. Jak praví klasik, za vším hledej ženu. A v tomto filmu hlavní zápletku odstartuje právě žena, respektive mladá blonďatá slečna, která se nudí a ráda se baví. A hlavní hrdinové jí na to samozřejmě skočí a snaží se získat její přízeň za každou cenu. Film to je rozhodně zajímavý, alespoň mě zajímavý připadal. Sice zápletka byla možná trochu okatá, stejně tak jsem nechápavě kroutil hlavou, jak může dva nejlepší kamarády takhle rozházet jedna holka, že kvůli ní začnou takhle blbnout, tohle totiž ze svého života neznám a ani v pubertě mě nikdy nikdo nedokázal takhle zblbnout. Jasně, chápu, kluci zřejmě přemýšleli penisem, ale stejně by mě zajímalo, jestli tohle je vůbec reálné, ovšem pravdou je, že jako film to bylo docela koukatelné, aniž bych se nějak výrazněji nudil, navíc oceňuji originální zpracování zobrazování SMSek pro filmové diváky, a k tomu mi Rupert Grint dokázal, že dokáže utáhnout i hlavní roli a není jen tím "věčně druhým" zrzkem z Harryho Pottera. V hodnocení jsem se rozhodoval mezi třema a čtyřma hvězdama, nakonec uděluji čtyři hvězdy, protože filmů o problematickém dospívání teenagerů není nikdy dost, a tenhle film patří v tomto žánru k těm lepším.(25.1.2013)

 • Kenji179
  ***

  Docela pěkná ukázka toho, jak holka dokáže zamotat hlavu klukům a jak kluci jsou schopni dělat šílenosti kvůli holce, i kdyby je to mělo poštvat proti sobě. Příběh dobrý, jen ten konec mi připadal takový odtržený od zbytku filmu. Tři hvězdy to ode mě dostalo snad jen kvůli Rupertu Grintovi, který mě svým výkonem mile překvapil.(28.4.2012)

 • Remedy
  ****

  Po dlouhé době jsem měl zase od začátku pocit spokojenosti, protože tenhle formální styl je něco, co je mi opravdu velmi blízké. Jak už tomu u takovýchto vizuálních nátěrů bývá, příběh není zrovna hanekenovský, nicméně dialogy jsou velice slušné a závěrečné rozuzlení přinejmenším uspokojivé. Za posledních pár let je to již několikátý přírůstek do kategorie teenagerských dramat, na která mají Britové prostě čuch a dokáží je točit vkusně a zároveň velmi atraktivně. Výborný soundtrack se stává již povinností a v tuto chvíli nedovedu odhadnout, jak dlouho mě filmy na podobná témata přestanou bavit :)) Prostě to má švih a šarm :))(21.10.2012)

 • andio
  ***

  Očekávané vyvrcholení je velmi slabé a film v něm spoléhá na moment překvapení, ale mě to teda nijak zvlášť nepřekvapilo a proto to pro mě bylo velké zklamání. Rupert Grint i Robert Sheehan jsou oba skvělý a i třeba James Nesbitt je fakt dobrej, akorát volba dívky nebyla moc šťastná, protože prostě není tak úžasná, abych věřil tomu, že se o ní všichni budou tak rvát. Drogfesty a naprostá volnost protagonistů mi hezky připomíná beat generation a tak se mi atmosféra moc líbila. Bohužel děj prostě pokulhává za zbytkem a dalo se z toho vyždímat mnohem víc. 5/10(28.2.2015)

 • sheldonka.
  ****

  Poutavý příběh o trojici mladých lidí. Nejdříve se zdálo, že půjde jen o předhánění se Luka s Malachym o to, kdo získá Michelle. Mě ale mnohem víc zajímal osobní příběh Luka, jeho vztah s otcem a bratrem, jeho životní situace a celkově jeho charakter. Mám v oblibě prosté filmy se skvělým prostředím, tudíž mě Cherrybomb potěšil. Robert Sheenan a Rupert Grint jsou opravdu skvělí, mladí herci, které čeká určitě dlouhá kariéra. A nedokážu si představit nic lepšího, než když vám super film podtrhuje úžasná hudba.(15.12.2013)

 • - Rupert Grint (Malachy) údajne hovoril o scéne plnej sexu zdržanlivo, no nevadilo mu to ak videl túto scénu spolu so svojimi rodičmi na DVD ukážke. (Flipper)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace