Reklama

Reklama

Nejlepší přátelé Luke a Malachy si konečně mohou začít užívat léto. Avšak když se do města nečekaně přestěhuje krásná Michelle, ze dvou kamarádů se stanou úhlavní nepřátelé. Michelle se nudí, a tak se baví tím, jak oba mladíci soutěží o její srdce. Díky tomu se původně prázdniny plné relaxace mění v divokou jízdu, kde alkohol teče proudem, drogy mění realitu, sex je hrou a soutěž končí smrtí... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (92)

freddy 

všechny recenze uživatele

Když se do vašeho maloměsta, kde se nic moc neděje, přistěhuje krásná mladá holka, může to s vámi udělat cokoliv. Třeba vás to i rozhádá s vaším nejlepším kamarádem a celkově budete dělat věci, které by vás do té doby ani ve snu nenapadly. Jak praví klasik, za vším hledej ženu. A v tomto filmu hlavní zápletku odstartuje právě žena, respektive mladá blonďatá slečna, která se nudí a ráda se baví. A hlavní hrdinové jí na to samozřejmě skočí a snaží se získat její přízeň za každou cenu. Film to je rozhodně zajímavý, alespoň mě zajímavý připadal. Sice zápletka byla možná trochu okatá, stejně tak jsem nechápavě kroutil hlavou, jak může dva nejlepší kamarády takhle rozházet jedna holka, že kvůli ní začnou takhle blbnout, tohle totiž ze svého života neznám a ani v pubertě mě nikdy nikdo nedokázal takhle zblbnout. Jasně, chápu, kluci zřejmě přemýšleli penisem, ale stejně by mě zajímalo, jestli tohle je vůbec reálné, ovšem pravdou je, že jako film to bylo docela koukatelné, aniž bych se nějak výrazněji nudil, navíc oceňuji originální zpracování zobrazování SMSek pro filmové diváky, a k tomu mi Rupert Grint dokázal, že dokáže utáhnout i hlavní roli a není jen tím "věčně druhým" zrzkem z Harryho Pottera. V hodnocení jsem se rozhodoval mezi třema a čtyřma hvězdama, nakonec uděluji čtyři hvězdy, protože filmů o problematickém dospívání teenagerů není nikdy dost, a tenhle film patří v tomto žánru k těm lepším. ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Od britského filmu v čele s Nathanem z Misfits a Ronem z Harryho Pottera, navíc s drogovou tématikou-bych rozhodně čekala víc. I když potenciál slušný, zpracování špatné a nudné. Navíc bych v životě nevěřila, že by se dva kluci přeli o takovou ošklivku:)) Drogy jsou tu bohužel upozaděné a více jde o to, že musí dojít k vraždě, aby si dva kamarádi uvědomili, jak dobří přátelé vlastně jsou. Cherrybomb tedy žádná bomba není.. ()

Reklama

dobytek 

všechny recenze uživatele

Žádná divoká jízda, o který se píše v oficiálnim textu distributora, se nekonala. Spíš mi to přišlo jako dost nudná a pomalá vycházka s chovancema nějaký psychiatrický léčebny. Zrzoun z Heryho Potrata a jeho kudrnatej kámoš se zamilujou do nějaký pipky a začnou se kvůli ní chovat jako úplný idioti. Celou dobu to smrdí nějakym velkym průserem a k tomu průseru úplně na konci taky dojde. No aspoň je film docela krátkej. 40% ()

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Ďalší v dlhej rade filmov o rizikách nezodpovedného bujačenia znudenej mládeže. Nie je sám o sebe zlý, len akosi nemá čo povedať nového. A pokiaľ ide o povestnú britskú poetiku v sociálnych drámach á la Billy Elliot, tak s poslednej várky melancholických fresiek uprednostním Cemetery Junction. Ale Rupert Grint zahral veľmi dobre. ()

swamp 

všechny recenze uživatele

Rupert Grint a Robert Sheehan vytvořili celkem zajímavou dvojici přátel-nepřátel a Kimberley Nixon se poměrně dobře zhostila role jejich femme fatale, ovšem chtělo by to asi lepší scénář. Tento britský snímek, přestože dopovaný výbornou hudbou, se snaží tvářit až moc artově, ale to rozhodně není poloha, ve které byl natočen.. ale mohl by. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

  • Rupert Grint (Malachy) údajne hovoril o scéne plnej sexu zdržanlivo, no nevadilo mu to ak videl túto scénu spolu so svojimi rodičmi na DVD ukážke. (Flipper)

Reklama

Reklama