Je to pořad o počítačových hrách vysílaný na České televizi. K vidění je již několik let. Vystřídalo se několik moderátorů. Začal to koncem 90. let Roman Zach a potom Šárka Ullrychová. Ta si hlavně zakládala na tom, aby diváky nalákala svými zábavnými vstupy. Šárka uváděla Game Page 5 let a pak se do moderátorského křesla usadila jakási Masa. (duklak2)

Ravi

Tento pořad si stále drží stejnou kvalitu, skrze niž však stárnoucího diváka čím dál více nudí a uráží, ale podle mě je kvalita stále na stejné, poměrně vysoké, úrovni. Je to prostě takový časopis o hrách, který nemusíte číst, jen si sednete do křesla a pokud Vás zajímá, co nabízí dnešní svět her, celkem Vás i poučí. Samozřejmě pro hráče, kteří sledují určitou hru již od vývoje, není Game Page žádným plnohodnotným pořadem, ale pro diváka, který nemá čas držet krok s vývojem je to příjemné zasvěcení. 65% = 3/5 ()

AngelusCZ

Jo tohle je klasika. Z pořadu získávám potřebné informace ke hrám dozvím se vždy něco nového z herního trhu nebo jak Češi zazářily v turnaji Counter Strike :). Hry se zde recenzují podstivě a většinou se s recenzemi shodují i ty mé. Rozhodně nejlepší herní pořad všech dob. ()

Jigsaw88

Dávám pět hvězd z toho důvodu, že Game page je jediný pořad, který se věnuje hrám. I když moderátoři jsou slabší a nepříliš vtipní, tak i přesto se jedná o velice příjemný pořad klidně by mohl trvat i déle... ()

spikey1

Když mi bylo asi deset let, miloval jsem každou epizodu a čekal na ní jako na smilování boží. Jak stárnu(moudřím) není mi jasné co se změnilo, a vlastně to je ten háček. Nezměnilo se nic. Moderátorka se vyměnila za mladší a ujetější, a pánové redaktoři/moderátoři, nezůstali nepokusili se zlepšit svůj televizní sex-appeal, ba právě naopak, jen se pachtí za utáhnutím vysílacího času. Je jasné že pro mladé "pařany" má tenhle pořad stále smysl, bylo by ale skvělé, kdyby se ho chytl nějaký nadějný scénárista, kameraman i režisér a začal v zatuchlých vodách dělat nové řádky. ()

giovanni3

Povinný pořad pro ,,pařany,, jen mi tak přijde, že ta úroveň hodně kolísá (po stránce scének a moderování) a to hlavně dolů a čím dál tím víc se stává pořadem pro nějaké děti než pro hráče jako takové... 3z5 ()

Wilston

Pořad o počítačových hrách, který není zase tak špatný, ale obsazení moderátorů se moc nepovedlo. Navíc 17 min. je podle mě pro pařany docela málo... ()

lskala

Pro pařmeny je to jistě za čistých 5*. Já na to nemám čas a tak občas mrknu, jak se ten svět her upgraduje šíleně rychlým tempem. 50% - 3*** ()

rozbris

Pořad o počátačových hrách. Pamatuji, když tento pořad začal, bylo to mnohem lepší než teď. Ale možná je to tím, že tenkrát nebylo tolik her jako dnes. ()

wosho

Pro mě, jako neznalce PC her, docela poučný pořad co snadno provede ve světě pařanů her. A nakonec musím otravně podotknout, že toto na čsfd nemá co dělat. ()

Locksmith

Nikdy to nebylo nic úžasného, ale od té doby, co začali dávat konzolové díly, tak to u mne prohráli úplně. Skoro mi už připadá lepší i relativně nový projekt Re-Play (PublicTV). Hvězdička z nostalgie. ()