Je to pořad o počítačových hrách vysílaný na České televizi. K vidění je již několik let. Vystřídalo se několik moderátorů. Začal to koncem 90. let Roman Zach a potom Šárka Ullrychová. Ta si hlavně zakládala na tom, aby diváky nalákala svými zábavnými vstupy. Šárka uváděla Game Page 5 let a pak se do moderátorského křesla usadila jakási Masa. (duklak2)

showxman

Game Page je krásným příkladem pořadu, který (bohužel) nemá v tuzemsku konkurenci. Kvalita, ať už moderátorská nebo obsahová ("recenze") je tristní. Autoři by se nad sebou měli zamyslet. ()

I.AM.NOT

Vcelku amatérská grafická stránka a nedetailní hodnocení her, díky čemuž se chce pořad přiblížit normálním lidem, což se dle mě nedaří, takže by se měl pořad vydat cestou konstruktivní kritiky a tak se mezi geek komunitou stát kultem. Možná se to vzhledem k tomu, že poslední hrou co jsem hrál bylo NHL 2002 a GP si občas pustím i teď, daří. ()

Paity

Dříve v podstatě jediný pořad o počítačových hrách, dnes už to můžeme srovnat alspoň s Replayem, který běží na Prima Cool. A pořád mi tak nějak vítězně vychází Game Page, možná, že už jako nepuberťák ocením trochu serióznosti, nevím. Ale v každém případě je fajn, že pro hráče počítačových a jiných her něco takového vůbec existuje, takže za to buďme rádi. ()

Hanes88

Tak toto určitě má své místo mezi dobrými TV pořady. Chápu, že pokud někdo není fanoušek her, tak mu ani tento pořad nic neřekne. Ale pro ty z nás, kteří hry mají rádi, je Game page povedený pořad. ()

cmenda

Uznávám že to bylo slabší ale také si musíme uvědomit kdy se to vysílalo a jaké hry jsme tenkrát hráli . ()

ApsidalTill odpad!

Už v čase keď som ešte nemal inú možnosť okrem časopisov, ako sa dostať ku hernému spravodajstvu, my na tomto programe neprišlo nič hodnotné ba ideálne. Dneska sám pôsobím ako jednotka hernej publicistiky a preto, si môžem povedať nasledovné: Game Page je jedna z najhorších foriem prezentácie video hier v EU. Ich redakčné prevedenie recenzií, dojmov a celkových článkov je na úrovni sfetovanej opice po obojstrannej lobotómii. Zvlášť odporúčam si prestať hádzať soplom o stenu, v snahe vyveštiť hodnotenie nejakej hre a skutočne si tú hru aj zahrať. Ak toto je nejaká herná novinárska solídnosť, tak s pánom bohom s našou objektivitou a serióznosťou v celom svete. A to ešte nemám silu nejako hodnotiť tie vrcholne trápne scénky, ktorými sa tu snažia na verejnej televízii len potvrdiť fakt, že neberú hranie vôbec ako nejaký štandart dnešných sociálnych noriem ale, že si z toho robia prču tým najúbohejším spôsobom. Ak vám za toto platia páni a "sliepočky", tak to vám teda vrcholne gratulujem, pretože za toto by ste v inej krajine dostali tak akurát lopatou po hube, ()

bobstock

Tehdy jsem dost propadal propařeným večerům u her. Rok 98 byl zlomový na 3D a GP byl jedinou televizní poradnou, co se týkalo her. Jen si pamatuju, jak jsem byl vždycky nasranej na stopáž pořadu, kterou jim v čt drželi přísně malou. :/ ()

zdenur

Starší díly s Šárkou Ullrichovou byly skvělé, na tu Masu jsem si nikdy nezvykl a asi ani nezvyknu. Každopádně je to jeden z prvních a taky jeden z jediných pořadů o hrách proto si míň než průměr nezaslouží. ()

Carodej_pes

Dneska je to slabé, ale pamatuju si, jak jsem se na to kdysi, když pořad začínal, každý měsíc těšil. Tehdy to taky mělo něco přes 40 minut, což je s tou dnešní verzí neporovnatelné. A navíc je taky pravda, že dnes v době internetu je takový pořad víceméně zbytečný. ()

Emzet

Velice amatérský a mně nepříliš příjemný pořad, který si dokážu představit v milionkrát lepším provedení. ()

hellequine

Vzhledem k tomu, že je to zřejmě jediný pořad o počítačových hrách, který běží tak dlouho, že se lidem, kteří hry hrají stejně nikdo nezavděčí a že i snaha se cení, dávám 2*. ()

Yokolobuna

Po dlouhou dobu jediný pořad věnovaný hrám. Re-play mu však slušně natrhává sedinku. Největší problém jsou ty různé rádoby vtipné ptákoviny, kterými uvádí jednotlivé recenze. Při sledování tohoto pořadu si připadám prostě trapně. Pořadu nepřidávají ani občas hodně divné verdikty, kdy recenzenti dají třeba o 30% nižší hodnocení než je celosvětový průměr. Nicméně Máša má šmrnc a stále je to pořad věnující se něčemu, co mě zajímá. 2 hv za úroveň + 1 za téma. ()

Johny303

Má to necelých dvacet minut a když od toho odečteme divadýlka moderátorů, zbývá asi 5 minut, které věnují hrám. To mi vadí dost... Ale zase si nemůžu moc vybírat, když na téma her nabízí český program pouze dva pořady. :) ()

psychous3

Herní pořad měho mládí. Sice nevynikal po grafické, režijní ani scénaristické stránce, ale i tka byl fenoménem své doby. :) ()

RadimFišer

Respekt a poklona až k zemi. Já to miluji. I když má své chyby, tak jsem k tomu slepý a vidím více než na pět hvězd. Tohle je prostě modla podle toho hodnotím. Ty sladké hry co si zahraji,,, achhh. Je to lepší než všechny ty emoce z desítky filmů. A můžete mě moralizovat jak chcete. ()

jamesjimbo

ten hrad byl příšernej a scénky příšerně trapné, ale co si budeme povídat - je to jediný pořad pro české televize vyhrazený hrám, a navíc má své kouzlo.... mikoláš tuček ze score tomu vždy dodal charisma a vtip, jinak to byla spíše trapárna no :) ()