Zhruba půlhodinový film vychází ze série počítačovejch her ZNK. Hlavním hrdinou je Jarda Malík (v podání Jana Sembdnera), který je nucen během jednoho dne sehnat 150.000 korun, jinak bude nemilosrdně podřezán. S navrácením mu pomůže jeho nejlepší kámoš Tony (Jiří Hruška). Ve filmu se dále objeví např. Aleš Klika, Roman Forejt, nebo Václav Upír Krejčí jako vypravěč. Ve snímku není nouze o vulgární mluvu, černočerný humor, násilí a drogy - přesně tak, jak to znají hráči herní předlohy. (MoRTy)

Smok

Underground. Tak ma to vzalo, že si idem hneď objednať od chlapcov aj CD. Len ešte neviem, či to bude "Hyperverzní Zážitky z Kremační Pece", alebo "Caviar Bukkake Fetus Exitus". ()

AllShallFall

Možná že ani tak nejde o herecké výkony jako o vtip, který tam je. Je to prostě normální debilitina a dost vulgární. Ale pointa v ní obsažená, jak se chovají lidé ke svým přátelům, když jim teče do bot, mluví za vše. Já jsem se u toho nasmál. Byla to názorná ukázka toho, jak to mezi dnešními lidmi doopravdy funguje. Takže to musím ohodnotit kladně. ()

SeBig

,,budeš potřebovat něco co má čtyři kola" dost drsnej humor od řezníka, kterej mám rád. Hudbu ne třeba komentovat. Super. ()

Chrustyn

Kdyby mi bylo tolik, co Martymu, když film točil, asi bych ho ocenil víc. Pořád ale dostatečně zábavné a odvázané. ()

TheEvilTwin

O něco horší než Máma má raka co se týče herců, vizuálu, zvuku a dialogů, ale stejně ujetý černý humor a typický rukopis Řezníka. Pro pobavení výborné, některé scény a hlášky jsou tak absurdní, až to smíchy bolí.:D ()

SOLOM.

Jo dlužit někomu prachy – hodně peněz, to je pěkně na hovno. ZNK znám jen okrajově, ale tenhle snímek se docela povedl. Řezník se s tím nesral a naservíroval nám několik vtipných situací, trefných hlášek i ochotnické herecké výkony. Občas to zavánělo trapností, jindy jsem se docela zasmál (Jehovisti, pěna do piva, těhotná), cigoši dostali přes hubu, kozí chlup taky zaúřadoval a objevil se tu i DeSade, takže já odcházím docela spokojený. ()

Ištván87

Tak tohle jsem ještě nežral... Ano, herci jsou příšerní, příběh nestojí za moc, ale jako komedie založená na počítačové hře to funguje vcelku slušně... Já osobně se u toho dost hezky zasmál... ()

JASON_X

Dobrý nápad s kostrou příběhu, odvaha k drsnému a nekorektnímu humoru (těhulka vede), ale málo povedený scénář (z námětu by se dal vytřískat bezpočet lepších scén), ubohé zpracování a hlavně příšerné "herecké" výkony. Než mě někdo začne kamenovat - chápu že je to amatérský kraťas, ale copak byl opravdu problém sehnat mezi kámoši, známými a známými známých několik talentovanějších (ne)herců? Na české poměry odvážné, originální, radikální, ale poněkud odfláknuté. ()

Caelos

Jako velký famda herní série ZNK nemůžu zvolit nic jiného než absolutorium. Martymu se povedlo takřka věrně přemést do filmu atmosféru jeho brutálních adventur. Prostě paráda, tady nelze hodnotit objektivně. ()

Ouwen

Hudba, námět, dobré akční scény. Upoutalo mne to, doporučuji si to dát, na studentský film pecka)) "Ty jsi taky prase, sežereš všecko." 9/10 ()

Hannibal92

Když příhlídneme k tomu že se jedná o studentský film tak docela fajn černá komedie. Tolik sprostých slov sem v jednom filmu snad ještě nikdy neslyšel, ale to neznamená že tam nemůžou být. Myslim že zasloužené 2* ()

LV.Helter

Pohlov masterpiece plný nekompromisného čiernočierného humoru, fakt zbytočného a debilného nasila a zrecyklovanej zápletky. Toto je pravý český žumpoidný a napaditý underground. Ako veľky fanušik hry ZNK mi Pohl splnil moj tajný mokrý sen, dik.. Vloupačky, Nájemný vraždy, Prestrelky,.Drogy,.. Detsky houpačky ()

Naslund odpad!

Nemám rád neopodstatněné vulgarismy. Nemám rád zbytečné násilí a hlavně nesnáším prosté odříkání textů. Nechápu, komu na tom co přijde zábavné a rozhodně "film" nedoporučuju nikomu, kdo není core fanouškem Sparty, kdo není členem ultrapravice a kdo nemá parametry hlavních postav. I otravné questy z online her, které mívají podobný scénář (pobíhání od postavy k postavě) byly stokrát vtipnější. Jediné, co mi dělá úsměv na tváři, je představa, že tito "herci", kterým bych se v podvečer vyhnul velkým obloukem, si radši hrají s kamerou, než by brouzdali po okolí. ()

vorheese

Nedá se to ani považovat za film, takže se to těžko hodnotí filmovými hvězdičkami. Je to takové brutální, lacině černohumorné, nadšenecké video s potencionálem rozesmát tak maximálně choleriky. ()

blackrain

Sakra, na malou chvíli jsem měla pocit, že se pohybuju uprostřed hry GTA. Můj pocit, ale v nejbližších minutách vymizel. Tohle je totiž slepenec velmi přehnaných scének okořeněných černým homurem. Scéna s těhotnou ženou, která ke všemu ještě před sebou tlačila kočárek byla nejšílenější a ale bohatě se jí vyrovnala i jiná s cikánskými hochy. Škoda, že herci měli co dělat, aby se nezačali při filmování válet smíchy. Lepší by bylo, kdyby to mysleli smrtelně vážně. ()

gogos

Těžce amatérské, těžce suché a syrové, těžce vtipné! S jistým nadhledem se Řezník hodně činil. Wilsone! 4* ()

L_O_U_S

„Wilsone!!!“ Oproti mladší Jehovově pomstě nabízí Život není krásný mnohem více akce a děj má daleko rychlejší spád. Přestože obraz je nekvalitní, je vidět, že Pohl dobře ví, kam umístit kameru a kdy stříhat. (1 063.) ()