Krvavá hra

• USA Blood Games (více)

Když baseballový tým skládající se výhradně z dívek porazí mužstvo maloměstských buranů, uražení machové na ně uspořádají štvanici. Dívkám tedy nezbývá než bojovat o holý život... (AMC Czech)

topi

Ultra béčko, ale strašně hloupé a dementní. Naháněčka ženského basketbalového týmu po lese vidláckými burany by mohla dopadnout mnohem lépe, kdyby se ty postavy tak kreténsky nechovaly. Střih byl taky divnej a špatnej. Obsazení ženských taky žádná sláva a ti burani byli spíš k smíchu, hlavně jejich mačo, kterej hýřil opravdu parádními poznámkami typu "Byl jsem ve válce a vždycky jsem zvítězil, Mino Collins neprohrává" a tak podobně. Není béčko jako béčko. Tohle se bohužel bere vážně a zpomalenými záběry tuposti jen přidává. Zřejmě hraje roli i to, že ho točila ženská, která má o vidlácích asi svoji představu. ()

Gorehound

Vynikajúce, pre mňa menej známe ľahšie backwoods exploitation, ktoré občas vie pritlačiť na pílu, ale exploitačných výšin takého I spit on your grave samozrejme nedosahuje. Ale inak ženy sú sexy, vidláci do seba pchajú popcorn a lejú pivo. A ženám budete držať palce, film je svižný, má nádherné lesné prostredie a vykúzli aj nečakane atmosferický, spomaleny moment v žiare zapadajúceho slnka. Hudba mi pripomínala prvého Ramba. Malý, neznámy zábavný klenot, ktorý by nebol od veci ani na VHSke ako dobré, šťavnaté béčko. Čo rozhodne nie je zápor. ()

JohnMiller

Baseball Bimbos in Hillbilly Hell mi neskutočne nesadol, zábavné béčko ako remeň ale jednoducho NIE!!!. Veľký fór je v tom, že drvivá väčšina obsahu komentárov, ktoré pod tento film napísali užívatelia CSFD, nepreháňa, a práve preto som sa na túto kravinu tak veľmi tešil a odkladal som si ju niekoľko mesiacov. Ide svojim spôsobom o hixploitation obtiahnutý okolo rape and revenge žánru ale v podstate to mal byť klasický thriller s dramatickými momentmi ktoré však nakoniec dopadli komicky, a ešte k tomu je to s veľmi bizarným námetom. Je tu hojne vrážd, krv tečie takisto, napätie sa tu nachádza ale guláš tohoto všetkého spolu s príbehom kde banda vydlákov a kozaté baseballistky na seba lovia v lese, ma iba miatol a nedokázal som si užiť absurdnosti ako inokedy. Ako, bolo sa na čo pozerať, holky boli rajcovné, najviac sa mi páčila tá ženská s hustým obočím tej som držal palce až dokonca. Ale aby sa mi s celého filmu páčil iba úvod a soft nahotinky? Tak to je málo. ()

Trevor

Veľká škoda. Vo viacerych komentároch sa dobre spomina prirovnanie tohto filmu k Poslednemu domu naľavo či Plivu na Váš hrob ale netreba zabudať ani na priekopnika žánru vidiecky horor Deliverance. Je to priam neuveriteľné ale pocas zápasu v uvode muži obchytkávajú ženy a nie je to sexistické, nespomina sa patriarchát. Asi preto že bol film natočený v roku 1990. A aj preto že sa to dokázalo vtedy zaobísť bez takýchto kecov 3*, aj keď hudba je vo filme ozaj katastrofálna. ()

Deyw

ty vole..tohle byl narez..retro cubky porazi bandu dementu v bassebalu..dementi se naserou tak je nejdriv chtej zprcat a pak zabit..nasleduje hodina a neco demence s naprosto dementni hudbou, ktera je jak z retro her..dementi se chovaj jako dementi a asi 10x reknou ze cubky zabijou a kdyz najdou mrtvyho dementa tak se divi a ptaj kdo to udelal, prijde hlavni dement a rekne bitches did this, ill kill them...herectvi 0..je to strasna sracka ty vole a ty retro stetky nejsou proste hezky 🙁 jedina hlavni cubka ujde a hlavni dement je obcas vtipnej(na zacatku ho zpraska obycejnej dement a privaze na hajzl - za 5min je to plukovnik s military hadrama a taktik a trefuje hlavy kusi a dementi jsou organizovany jak armada a to po sobe hazeli piva a popcorn a nafukovali a praskali kondom :Ddd), ale ty vole to byla kokotina..to hodnoceni je demence..dal bych odpad, ale budu respektovat ze je to z 90tek, ale ty kravo 😭🥺 ()

Han22

Klasický exploitation, tedy něco, co se v na přelomu 80-90 let moc netočilo. Režisérka to pojala silně béčkově (ty zpomalovačky!), takže na začátku hraje tým slepic baseball s pořádnýma buranama (proboha proč?). A i když hrdinky víc jak půlku filmu ujíždí autobusem, záporáci jsou vždy před nimi (proboha jak?), chystají jim přepadení, zátarasy a v lese si jeden z nich dokonce stihne udělat sniperské hnízdo. Nicméně finální zúčtování je docela fajn, akorát to spíše než horor připomíná akční film. Což mě zase nijak nevadí. Takže za 3*. ()

Eraserhead

S hororem to nemá společného vůbec nic! Pokud ano, tak musí být za horor označen i první Rambo. Přesto, že se u filmů tohoto typu obvykle dobře bavím, tak tento mi nesedl a dost jsem se nudil. Nicméně holky jsou kočky o tom žádná... ()

jurasino

Komentář obsahuje spoilery Tak skvělý film ze začátku a zábava první poloviny byla pohřbena druhou polovinou a naprosto nesmyslným koncem filmu. Jak je mohly všechny pozabíjet????? Vždyt měly jen asi dvě pušky a šly proti ozbrojené přesile chlapů, no uplně debilní film. Nasralo mě to a přitom to mohlo být tak super kdyby ********.............. Dávám tomu tedka odpad, třeba se časem uklidním.... Edit: Už jsem se uklidnil, ale na 5 hvězd to dát nemůžu ()

E´Tonno

No hereckým umom postavy vážne moc neoplývali, ale vylepšuje to fakt, že fešandy, sú vážne pekné a v prvej časti aj nejakú z ich predností ukážu. Inak je to taká celkom obyčajná vybíjačka, čo na jedno pozretie neurazí, ale v pamäti tiež dlho neutkvie. ()

panmroz

Celý to je vlastně takový do celovečerní minutáže roztažený Chlapark! Hrát baseball s minimálně oblečenejma slečnama. A pít u toho pivko. Pokusit se po zápase slečny znásilnit. Zablokovat únikovou trasu velkým náklaďákem s radlicí. Běhat s brokovnicema po lese a lovit minimálně oblečeny a ještě k tomu špinavý slečny. A u toho všeho pít pivko! No každopádně se mi zdálo, že ten film v druhé polovině ztrácí na údernosti, jakože už toho piva bylo moc nebo co...každopádně autentickej grindhouse. ()

helloween93

Buranské hixplotation béčko o týmu baseballistek, které vyklepnou místní rednecky v baseballu a ti neunáší prohru a ze vzniklého konfliktu začne vyvražďovačka baseballistek. Ty se ale brání a vidláci dostávají co proto. Ve filmu je celkem hodně akce i zabíjení. Režisérku ani žádnou z hereček neznám. Shlédnuto na AMC. 3* ()

luccash

Velmi příjemné překvapení. Na Blood Games jsem narazil úplnou náhodou a popravdě jsem od filmu nečekal vůbec nic. Jsem nemocný a měl jsem potřebu pustit si nějakou hloupost, u které člověk nemusí nad ničím přemýšlet. Dostal jsem přesně to co jsem chtěl, ale k tomu ještě něco co jsem opravdu nečekal - a to parádní filmový zážitek. Děj filmu zpočátku připomínající přihlouplou sportovní "teen" komedii se hodně rychle mění na thriller s pekelně hustou atmosférou. To vše doplňují pěkné retro barvy a dobře zvolená hudba v pozadí. Nemá cenu se více rozepisovat, vše podstatné už bylo řečeno níže. Tak snad jen doplním - ach ty holky! .) ()

Knor

Nečekal jsem mnoho a byl jsem mile překvapenej, hixploiťák jak víno. Jednoduchej a přímočarej. Banda vesnickej samců si chtějí trochu zařádit s holčinama ,který na první pohled vypadaj jako uplakaný pipky k ničemu. Jenže holky se samozřejmě nedají a skončí to naháněcí vybíjenou uprostřed lesů. Není tu žádný hluchý místo, pořád se něco děje, tu a tam je to fakt napínavý a hlavně jsou tu po celou dobu ty holky v letních malých tričkách a kraťáskách a hned ze začátku se všechny společně sprchujou, takže je se na co koukat :-) Tohle žádnýho chlapa nudit nemůže. ()

Tellgas

Fenomenální! Nebo Feministické v dnešní době! Jenže to bylo natočeno před 31 lety, kdy se o tomto fenoménu ještě tolik nevědělo. Tak dlouho mi trvalo tento poklad odhalit. Příběh o neskutečně sexy baseballistkách (první čtvrthodina je nejlíp natočený sportovní utkání všech dob /Olivere Stone, jdi se vycpat s vítězema a poraženýma/, který mě zhypnotizovalo a věděl jsem, že mě čeká něco mimořádného). Příběh o partě vožralejch buranů, pronásledující partu koček, protože dostali na prdel v baseballu, tamní kápu prohrál litra v sázce (ano litr, to je ta částka která to spustí) a jako bonus mu rozdrtí syna popelnicema. Burani předvádějí neskutečné herecké výkony, které jsou mimo ligu tohoto filmu, z čehož můžu vyvodit pouze to, že nehráli, ale mysleli si, že je to všechno skutečné. A strhující tempo, které nepustí od dramatického souboje na záchodcích s kalhotama na půl žerdi až po závěrečný kick down bosse se šplejchnutím na dně sila. Bravo. ()

argo.smile

Trošku tupá blbina, čo sa viezla na vlne starších podobných filmov. Keby sa tie postavy aspoň nechávali dementne, tak by som išiel s hodnotením hore. Ale ženské boli pekné, to sa musí uznať. ()

Easykill

Kdybych měl tenhle kousek shrnout jednou větou, asi by to znělo jako "kurvičky v nesnázích"? Nebo "autobus plnej kurviček v nesnázích"? No, nejspíš něco takovýho. Jako, co se musí nechat, je parádní záměr (ten bude, ale počítám platit jen pro mužské publikum). Zatímco sleduješ nonstop natřásající se kozy a zadky, tak vlastně nevnímáš mínusy tohohle parádního béčka. A nakonec, I když si jich všimneš, tak je hodíš do plusu, protože to fakt pobavilo. Byť Krvavá hra, není v žádném případě komedie. Komedii z toho dělá občasný, ultradebilní scénář a některý fakt vtipný scény, které ale byly myšleny vážně. Na někoho to může působit rozporuplně, ale kdo má rád starý fláky a má smysl pro humor, tak si tuhle jízdu určitě užije! Tady nechybí nic, je tu krev, nahota, slow motion záběry, dojde i na znásilnění atd... Doporučuje 10 kurviček z 10ti! ()

Traktorista

Je to prostě takovej ten typickej film ze sedmdesátek, ale natočen v devadesátých letech.. Slušně natočený, některý záběry jsou fakt na vyoský úrovni, tuna zpomalovaček a k tomu banda krásnejch holek vs pár vidloňů. Samosebou vidlákům se nelíbí že jim natrhnou prdel a tak se hodlaj za pomocí svýho chytrýho bosse jim trochu natrhnout nějakou tu díru, ale holky se nakonec slušně ubráněj. Hodně se mi líbilo, že z počátečního - sejmi bejzbolkou/kopni do koulí a uteč, se nakonec dívčiny odhodlaly k double tap - dorážečce - tím pádem sejmi bejzbolkou/kopni do koulí a zastřel. Samosebou několik chybek to má, ale dá se to překousnout. ()