Najzaujímavejšie príbehy zo súdnych spisov si našli cestu na televíznu obrazovku. Susedské spory, dopravné nehody, rozvody, boje o deti, pracovno-právne spory, trestné činy – to všetko a ešte mnoho viac ponúkne relácia Súdna šou. Spoznajte príbeh, vypočujte si argumenty oboch strán aj rozsudok a uvidíte, či by ste rozhodli podobne.

TV JOJ pripravila inscenovanie procesov, ktoré vychádzajú zo skutočných prípadov, ktoré sa preberali v slovenských súdnych sieňach. Produkcia relácie sa rozhodla ísť odvážnou cestou – na nakrúcanie používa nehercov, prípadne ochotníkov. V úlohe sudcov, prípadne právnych zástupcov či žalobcov sa objavujú profesionáli z právnickej brandže. (oficiální text distributora)

DavidAAAA

Po dlouhé době jsem nucen změnit hodnocení a komentář k pořadu. Po nějaké době, kdy jsem pořad nesledoval jsem se k němu vrátil a jsem nesmírně překvapen. Kvalita šla velice rapidně nahoru, příběhy jsou zajímavé, zlepšil se výběr herců, již to zdaleka není tak amatérské jako dříve. Téměř zmizela vulgární a rasová témata a jsou řešeny běžné situace ze života. A řešeny nesmírně poutavě. Možná mne za to někteří strhají, ale tohle je špička hraných dokumentů a Slovákům tenhle pořad závidím, tohle v některé z českých televizí hodně chybí. 80% ()

CenturionSik

Zo začiatku to človeka baví, ale neskôr je to obohrané ako stará platňa, ktorá preskakuje a neskôr z toho už je taká katastrofa, že sa to dá pozrieť len skutočne veľmi zriedkavo. Slabé **. ()

Clansman1970

Istým časom som to pozerával a musím priznať, že to nie je až taka hlúposť. Samozrejme, herci sú amatéri a pod., ale tie prípady vedia byť aj zaujímavé a lákalo ma, že ako to celé dopadne. 2-3* by som tomu dal. Na zabíjanie času pri TV je to akurát. ()

grrant

Jedine casti, ktore stoja za to su casti, kde sa vyskytuju romači v roli zalobcu aj obzalovaneho. Ukradnute zlato, 5000 eur na strycov pohreb, zla vestba... Vsetko su to klenoty humoru. Zvysok... Strata casu. Zufalo presviedcam svojich rodicov aby na to uz nepozerali, ze z toho odumiera mozog. THE END IS NIGH ()