• mrclTV

Ach, ako to opísať.....mne už len stačilo, keď som počul, koľko ľudí si myslí, že tak to skutočne ide na súdoch....Zlé ako dráma, zlé ako dokument (božechráň, nech ľudia pochopia, že to nie je dokument!) a zlé ako reality show. Bod za to, že možno v niekom tie jednotlivé závery epizód odovzdajú a prebudia niečo ako ponaučenie.(28.7.2016)

• deadman93

Absolutní dno u kterého pokaždé, když na něho náhodně natrefím při přepínaní programů a nestačím přepnout dost rychle je mi doslova na zvracení! Jak si tenhle hnůj ve stylu Jerryho Springera někdo může plést s "autentickými záběry"? Kravina ve které po sobě několik slováků 60 minut řve, 3 se tváří děsně chytře a 1 jeden se snažím radši usnout!(18.7.2014)

• HennessyVSOP

Tak aby bylo jasno. Toto je jenom zinscenované s ochotnickými herci. Původní je pouze předmět sporu a argumenty stran, které jsou převzaty e soudních spisů. A nakonec, takhle to u soudu vážně nevypadá. Studuju právnický obor na VŠ a i když se jedná o slovenský soud, tak moc odlišný od českého zase nebude. Sudna sien je ubohost nad trapnost a jeste k tomu si nedrzi ani svoji dávku autenticity. Ztráta času bohužel.(4.5.2012)

• Maslord

Jediný kto vyťaží z tejto úbohej debilnosti sú komparzisti, ktorí si môžu zarobiť pár drobných. Každý, kto z akéhokoľvek dôvodu pozeral aspoň jeden celý diel, musí byť veľmi nešťastný a osamelý človek. Je to krásny pohľad na povrchnosť nášho národa, nielen na strane akože skutočných súdnych sporov, ale hlavne na strane divákov ktorý živia takéto povrchné vysielanie.(25.8.2011)

Rozhodne je to lepšie, ako všetky Paneláky, Ordinácie, Búrlivé vína či srdcia. Scenár nie je deravý, dej sa nenaťahuje na 3589 dielov, za 60 minút sa to skončí a dozvieme sa, kto je vrah, na scéne niet čo pokaziť. Je to jediný pôvodný produkt /netrúfam si napísať seriál/, ktorý môžem bez ujmy na psychike pozerať. Nevadí mi ani amaterizmus nehercov, hlavne, že ich nevidím denne 25 krát na obrazovke. Sudkyňa Buršáková akoby z oka vypadla sudkyni Barbare Salesch z takého istého programu na Sat 1. Len neviem, čo s tým spraví presunutie na akési WAU, čo ani neviem, na ktorom kanáli ho mám.(6.9.2013)

• - Jaroslav Penc, který ztvárňuje postavu soudce Alfonze Richtera, má právní vzdělání a vystudoval Právnickou fakultu univerzity Komenského v Bratislavě. V soukromí pracuje jako advokát. (FIBO)

• - Podľa odborníkov sa súdne pojednávania v relácii podobajú viac na americké než na slovenské. (Greenpeacak)

• - TV JOJ ohlásila, že od mája 2013 nebude pokračovať v nových častiach. V júni vysielala len reprízy a od septembra seriál na obrazovkách skončil. (vander19)