Soudní síň (TV pořad)

Súdna sieň

Reality-TV / Drama

Slovensko, 2008, 60 min

No sranda najväčšia... Vždy sa dobre pobavím. Samozrejme jednoznačne prím vedú rozvody, keď sa človek nestačí čudovať aké dôvody ľudia majú. Súdna sieň je celkom milé osvieženie na poli dokumentov typu: "Stalo sa naozaj". Jo a neherci ktorí hrajú jednotlivé postavy sú občas absolutne excelentní. Velka sranda je tiež aj komentár na konci po súde, vždy nejaká totálna kravina...(13.8.2009)

• HennessyVSOP

Tak aby bylo jasno. Toto je jenom zinscenované s ochotnickými herci. Původní je pouze předmět sporu a argumenty stran, které jsou převzaty e soudních spisů. A nakonec, takhle to u soudu vážně nevypadá. Studuju právnický obor na VŠ a i když se jedná o slovenský soud, tak moc odlišný od českého zase nebude. Sudna sien je ubohost nad trapnost a jeste k tomu si nedrzi ani svoji dávku autenticity. Ztráta času bohužel.(4.5.2012)

• Deftie

Mne tento druh programu i jeho diváci prídu dosť úchylné. Ono som to párkrát videla a takmer vždy to bol proces z rozvodu, nejakých susedských ťahaníc. Keď sa jedná o vraždu, človeka to zaujme, však pozerávam thrillery a tak, ale rozvody ma neberú. Pardon, ale pozerať sa na to, ako sa osočujú ľudia a nadávajú si a všetci ich známi (lebo tv si neodpustí ani zverejniť mená) teraz vedia, čo sa dialo za dverami ich bytu, resp. často aj spální. Nech nikto nevraví, že to nie je úchylné.(1.10.2010)

Súdnu sieň mám veľmi rád. Vždy po práci o 18tej zapínam TV aby som si vychutnal tento seriál alebo reláciu. Prípady sú občas nudné, občas zábavné a občas veľmi, veľmi vážne. Vždy si nájdem stranu, s ktorou sympatizujem a držím palce. Proste Súdna sieň je pre mňa jediný relax po práci, okrem športových prenosov, ktorý si pozrem v TV.(17.3.2013)

Ja si nemôžem pomôcť, ale aj napriek súhlasu s názorom, že (ne)herecké výkony sú príšerné, táto "showka" je vážne prča :-). A kedykoľvek ju zastihnem vo vysielaní, dokonale sa pobavím takým akýmsi zemitým, všeľudovým spôsobom. :-) A neviem či to je dramaturgický zámer, ale v poslednej dobe sa množia najmä tzv. jahelkovské prípady (pre tých ktorí nerozumejú - výraz je odvodený od spievajúceho právnika Iva Jahelku). Skrátka a dobre "NEZNALOST NEOMLOUVÁ". :-) (19.12.2008)(19.12.2008)

• - Jana Buršáková, která ztvárňuje postavu soudkyně, ve svém osobním životě pracovala jako příslušnice sboru vězeňské a justiční stráže a pravidelně absolvovala semináře v oblasti práva. (FIBO)

• - TV JOJ ohlásila, že od mája 2013 nebude pokračovať v nových častiach. V júni vysielala len reprízy a od septembra seriál na obrazovkách skončil. (vander19)

• - Podľa odborníkov sa súdne pojednávania v relácii podobajú viac na americké než na slovenské. (Greenpeacak)