Súdnu sieň som sprestávkami pozerávalod začiatku jej vysielania. V prvých sériách sa vyskytovali rôzne prípady vrážd a podobne, nie ako teraz jedine rozvod a veci s tým súvisiace. Celkovo samozrejme aj herecké zastúpenie je niekedy až smiešne,čím narážam na trápne vystupovanie niektorých akože právnych zástupcov, ktorí sa očividne s právom nikdy nestretli resp. dostali nezmyselný scenár. Ale napriek všetkému hodnotím reláciu ako priemer, dá sa na tom v určitých chvíľach zasmiať a je to orientované smerom, ktorý mi je blízky.(10.1.2013)

• Necrotongue

Ve své podstatě děsivá příšernost pro milovníky bulváru,protože se tady veřejně probírají i ty nejsoukromější záležitosti a věřím tomu,že se najde spousta lidí,kteří by bez tohoto pořadu nedokázali spokojeně usnout.Hvězdičku jsem udělil pouze z toho důvodu,že se herci alespoň snaží podat nějaký ten výkon,odpad! jsem si vyhradil pro daleko horší českou verzi.(8.9.2016)

• Slartibarkfast

Byl jsem svědkem několika dílů a musím uznat, že tak trapné představení jsem už dlouho neviděl. Věřím, že na tuto žluč televizní zábavy koukají snad jen opravdu škodolibí jedinci, nebo momentálně zaostalí. Když už jsou důvody soudního sporu k pousmání, ostatní je spíš k pláči, nebo skutečné psychologické drama pro otrlé. Rozhodně nedoporučuji divákům s alespoň drobnou dávkou soudnosti a vkusu a ostatním vzkazuji: "Kdo se bojí, sere v súdnej sieni!".. Pro vychutnání opravdových lahůdek a skutečného prostředí doporučuji zajít k normálnímu soudu, kam bývá normálně vpuštěna i veřejnost a není třeba se svíjet doma v křesle s křečemi z trapnosti způsobených touto kolosální hovadinou. 10%(22.6.2016)

Je to celkom zaujímavé sledovať ako prebiehali skutočné súdne pojednávania doma v obývačke. Ale niektoré časti sú fakt trápne natočené. Možno ak by to točil niekto schopnejší ... ale to nič. Ale kto sa zaujíma o súdy a chcel by byť v budúcnosti právnikom, tak ho to môže veľmi zaujať. S odstupom času mi to teraz príde ako celkom dobrá relácia. 70%(3.12.2008)

Náhodou já se u toho docela dobře bavím. Hlavně mě baví pozorování lidské dekadence. Příbuzní proti příbuzným, sousedi proti sousedům a nikdo nechce ustoupit. Nejvíc mě baví sledovat kvůli jakým věcem jsou lidi schopní se navzájem tahat po soudech, jak si dokážou vzájemně škodit a jaký svinstvo je kdo schopnej na koho vytáhnout. Je to místy docela švanda a moc pěkně to vykresluje ubohou lidskou povahu, takže proč ne. Viděl jsem pár dílů a docela mě to zaujalo, tak to teď sleduju. Jinak výkony (ne) herců tomu dávají docela šmrnc a punc uvěřitelnosti, až natolik, že jsem si ze začátku myslel, že se to děje doopravdy. Prostě sranda.65%(1.4.2015)

• - Jaroslav Penc, který ztvárňuje postavu soudce Alfonze Richtera, má právní vzdělání a vystudoval Právnickou fakultu univerzity Komenského v Bratislavě. V soukromí pracuje jako advokát. (FIBO)

• - Jana Buršáková, která ztvárňuje postavu soudkyně, ve svém osobním životě pracovala jako příslušnice sboru vězeňské a justiční stráže a pravidelně absolvovala semináře v oblasti práva. (FIBO)

• - Podľa odborníkov sa súdne pojednávania v relácii podobajú viac na americké než na slovenské. (Greenpeacak)