Najzaujímavejšie príbehy zo súdnych spisov si našli cestu na televíznu obrazovku. Susedské spory, dopravné nehody, rozvody, boje o deti, pracovno-právne spory, trestné činy – to všetko a ešte mnoho viac ponúkne relácia Súdna šou. Spoznajte príbeh, vypočujte si argumenty oboch strán aj rozsudok a uvidíte, či by ste rozhodli podobne.

TV JOJ pripravila inscenovanie procesov, ktoré vychádzajú zo skutočných prípadov, ktoré sa preberali v slovenských súdnych sieňach. Produkcia relácie sa rozhodla ísť odvážnou cestou – na nakrúcanie používa nehercov, prípadne ochotníkov. V úlohe sudcov, prípadne právnych zástupcov či žalobcov sa objavujú profesionáli z právnickej brandže. (oficiální text distributora)

Drirr odpad!

Viděl jsem dva díly. Bohužel necelé, protože se to nedalo vydržet. Obojí byly rozvody a v podstatě jako přes kopírák. Navíc křečovitá snaha udělat z totálně nudného případu dvou lidí, který se rozvádí, protože se hádaj, není ani směšná. Celou dobu mě mrazilo...trapností a až zpětně jsem zjistil, že v tom jsou neherci. Aneb jak kejdu, která je na kolenou, ještě víc zadupat do země. Jeden z nejhorších pořadů, co jsem v televizi viděl... ()

Gogo333 odpad!

Po nějakým tom roce jsem zase zapnul tv a nestačil se divit, co všechno tam je. Krom opakování stupidních seriálů jsem při přepínání narazil i na tohle. Snažil jsem se dokoukat aspoň ten jeden díl, ale nedalo se. Herci, nebo co to je, jsou děsný a scénář stojí za starou belu. Když jsem náhodou další den narazil zase na tento pořad, tak tu chvilka mi přišla jako přes kopírák minulý díl jen s jinýma tvářema. Strašná ztráta času. 0% ()

haffen

Jednu hviezdicku davam len preto, ze si to az tak nezasluzi odpad, pretoze su aj horsie reality show z tohoto prostredia. 99% divakov to sleduje len preti, aby sa dozvedeli ako to vlastne dopadne. Zvysnych 55 minut je len vata a obrovska nuda popretkavana tonami reklam. Krasny sposob ako zabit viac ako hodinu svojho drahocenneho casu. ()

RedAK odpad!

Jednoho pochmurného, silně depresivního večera, kdy jsem sténal nad tím, jak je můj krátký a bezvýznamný život totálně na hovno, jsem přemýšlel, jak se do doby, než přijede můj dealer s krabičákem a rohypnolem, zabavím. Volil jsem mezi úklidem mnohovrstvých zcepenělých zvratek za mojí postelí, zběsilým iracionálním vrážením hlavy do cihlové stěny mého příbytku a koukáním na jojku. Dlouho jsem takhle nelitoval své volby. Během sledování tohoto tévéprůjmu mi samovolně unikaly všechny tělní tekutiny z doposud neobjevených otvorů mého vtipně tvarovaného těla a u dveří jsem zahlédl sbalené kufry a svoji tasemnici, jak se slovy "no ty pičo, tak to je moc" vyděšeně prchá. ()

Marek1991

Podobnosť jednotlivých prípadov pripisujem snahe zachovať aspoň nejakú diskrétnosť, na druhej strane je všetko, čo sa tam udeje ťažko kontrolovateľné a aj toho dôveryhodnosť. Výkony hercov považujem za amatérske, takisto scenár. Niekoľkoročné spory skĺbiť na určitú dobu je umenie, ale niekedy sa vynechajú dôležité skutočnosti, z tohto si teda človek, čo nezažil súdne konanie, reálny obraz súdov neurobí. Je to sledovateľné, ale nie nejako dobré. ()

• Jana Buršáková, která ztvárňuje postavu soudkyně, ve svém osobním životě pracovala jako příslušnice sboru vězeňské a justiční stráže a pravidelně absolvovala semináře v oblasti práva. (FIBO)
  • Jaroslav Penc, který ztvárňuje postavu soudce Alfonze Richtera, má právní vzdělání a vystudoval Právnickou fakultu univerzity Komenského v Bratislavě. V soukromí pracuje jako advokát. (FIBO)
  • Jaroslav Mendel, představitel JUDr. Ernesta Sadowského, se jako jediný z tria soudců nikdy nezabýval právem ani nikdy nepůsobil v oblasti justice nebo vězeňství. (FIBO)