Soudní síň (TV pořad)

Súdna sieň

Reality-TV / Drama

Slovensko, 2008, 60 min

• Maslord

Jediný kto vyťaží z tejto úbohej debilnosti sú komparzisti, ktorí si môžu zarobiť pár drobných. Každý, kto z akéhokoľvek dôvodu pozeral aspoň jeden celý diel, musí byť veľmi nešťastný a osamelý človek. Je to krásny pohľad na povrchnosť nášho národa, nielen na strane akože skutočných súdnych sporov, ale hlavne na strane divákov ktorý živia takéto povrchné vysielanie.(25.8.2011)

• woarrend

Velký průser. Párkrát jsem to viděl, a pokud vybrali opravdu ty "nejzajímavější", jak píšou, tak si neumím představit, jaká úděsná nuda musejí být ty, které zahrané nebyly. Smysl tohohle pořadu nepochopím asi nikdy, ale aspoň jsem pochopil, že slovenská televize na tom v těchto nesmyslných kravinách není o moc lépe než česká. Fuj!(28.8.2012)

• nevezicak

V úvodu tohoto .. (co to kura vlastně je? seriál, reality show??) by mělo stát varování : Pozor! Sledování může vyvolat prudké pocity nevolnosti a pořadem vyvolávané pocity mohou pokazit kus vašeho dne.. Opravdu nejsem zastáncem pseudo-reality show, jako Survivor či Faktor strachu, ale netušil jsem, že si někdo může v televizi DOVOLIT uvést takovou marnost. Není to vtipné, není to vážné, není to veselé a bohužel to není ani smutné. Je to fakt ještě horší.(10.2.2012)

• Slartibarkfast

Byl jsem svědkem několika dílů a musím uznat, že tak trapné představení jsem už dlouho neviděl. Věřím, že na tuto žluč televizní zábavy koukají snad jen opravdu škodolibí jedinci, nebo momentálně zaostalí. Když už jsou důvody soudního sporu k pousmání, ostatní je spíš k pláči, nebo skutečné psychologické drama pro otrlé. Rozhodně nedoporučuji divákům s alespoň drobnou dávkou soudnosti a vkusu a ostatním vzkazuji: "Kdo se bojí, sere v súdnej sieni!".. Pro vychutnání opravdových lahůdek a skutečného prostředí doporučuji zajít k normálnímu soudu, kam bývá normálně vpuštěna i veřejnost a není třeba se svíjet doma v křesle s křečemi z trapnosti způsobených touto kolosální hovadinou. 10%(22.6.2016)

Súdnu sieň mám veľmi rád. Vždy po práci o 18tej zapínam TV aby som si vychutnal tento seriál alebo reláciu. Prípady sú občas nudné, občas zábavné a občas veľmi, veľmi vážne. Vždy si nájdem stranu, s ktorou sympatizujem a držím palce. Proste Súdna sieň je pre mňa jediný relax po práci, okrem športových prenosov, ktorý si pozrem v TV.(17.3.2013)

• - Jaroslav Mendel, představitel JUDr. Ernesta Sadowského, se jako jediný z tria soudců nikdy nezabýval právem ani nikdy nepůsobil v oblasti justice nebo vězeňství. (FIBO)

• - Jana Buršáková, která ztvárňuje postavu soudkyně, ve svém osobním životě pracovala jako příslušnice sboru vězeňské a justiční stráže a pravidelně absolvovala semináře v oblasti práva. (FIBO)

• - Doposiaľ najsledovanejšia epizóda bola vysielaná 1. septembra 2008, sledovalo ju 452 tisíc divákov. (Greenpeacak)