Nemôžem si pomôcť, je to veľmi, veľmi zlé, až je to dobré. Prihlúply nekonečný televízny program kde sa opakujú viac menej stále tie isté problémy na ktorých sa dá často aj celkom dobre zasmiať, herci-neherci sú priam katastrofálni ale iné sa ani čakať od niečoho takéhoto nedá. Pre mňa sa stala Súdna sieň takou menšou televíznou rutinou pri ktorej sa v kľude navečeriam a pokrútim hlavou nad tým ako katastrofálne vyzerá tento JOJ-kársky seriál.(22.6.2011)

"Poďme sa zahrať na súdnu sieň," povedal niekto & zhŕkla sa skupinka ľudí, pridali sa kamery a vznikol z toho zaujímavý ťah jojky...Aj keď sa tu vyskytujú amatérsky herci, veľakrát mi to pripadá realistickejšie ako naše sterilné seriály...navyše niektoré prípady sú také absurdné, že človek začína uvažovať, či sme my ľudia vôbec normálni...(5.4.2009)

Je to celkom zaujímavé sledovať ako prebiehali skutočné súdne pojednávania doma v obývačke. Ale niektoré časti sú fakt trápne natočené. Možno ak by to točil niekto schopnejší ... ale to nič. Ale kto sa zaujíma o súdy a chcel by byť v budúcnosti právnikom, tak ho to môže veľmi zaujať. S odstupom času mi to teraz príde ako celkom dobrá relácia. 70%(3.12.2008)

Dobrý projekt ktorý ma u niektorých aj dobrý výsledok.Rád si pozriem každé časti aj ked musím priznať že niektoré nemusím.Dojmy ktoré som mal na začiatku lepšie my ubral fakt že herecké výkony niesu práve najlepšie ale vzhľadom na to že herci sú amatéri tak sú na úrovni pekné a zaslúžené tri odo mňa.(31.8.2009)

• haffen

Jednu hviezdicku davam len preto, ze si to az tak nezasluzi odpad, pretoze su aj horsie reality show z tohoto prostredia. 99% divakov to sleduje len preti, aby sa dozvedeli ako to vlastne dopadne. Zvysnych 55 minut je len vata a obrovska nuda popretkavana tonami reklam. Krasny sposob ako zabit viac ako hodinu svojho drahocenneho casu.(1.12.2011)

• - Jaroslav Penc, který ztvárňuje postavu soudce Alfonze Richtera, má právní vzdělání a vystudoval Právnickou fakultu univerzity Komenského v Bratislavě. V soukromí pracuje jako advokát. (FIBO)

• - Podľa odborníkov sa súdne pojednávania v relácii podobajú viac na americké než na slovenské. (Greenpeacak)

• - TV JOJ ohlásila, že od mája 2013 nebude pokračovať v nových častiach. V júni vysielala len reprízy a od septembra seriál na obrazovkách skončil. (vander19)