Najzaujímavejšie príbehy zo súdnych spisov si našli cestu na televíznu obrazovku. Susedské spory, dopravné nehody, rozvody, boje o deti, pracovno-právne spory, trestné činy – to všetko a ešte mnoho viac ponúkne relácia Súdna šou. Spoznajte príbeh, vypočujte si argumenty oboch strán aj rozsudok a uvidíte, či by ste rozhodli podobne.

TV JOJ pripravila inscenovanie procesov, ktoré vychádzajú zo skutočných prípadov, ktoré sa preberali v slovenských súdnych sieňach. Produkcia relácie sa rozhodla ísť odvážnou cestou – na nakrúcanie používa nehercov, prípadne ochotníkov. V úlohe sudcov, prípadne právnych zástupcov či žalobcov sa objavujú profesionáli z právnickej brandže. (oficiální text distributora)

stration

Jsem v šoku. Na toto se můžou dívat fakt jenom zoufalci. U soudu jsem nikdy nebyl a nevím, jestli to tam vypadá podobně. Ale hlavně mě to vůbec nezajímá. Herecké výkony jsou na odsouzení rovnou. ()

JohnMiller odpad!

To už čo je keď si neherec platí za to aby mohol nehrať v takejto neskutočnej kravine. Neherci z tejto show sú fakt veľmi čudný a povedal by som ojedinelí. Mal som možnosť pracovať hneď vedľa štúdia na Kolibe. To boli tak namyslení ľudia, že som sa im musel vysmiať do tváre a povedať im, že oni nie sú herci, nevedia hrať. A oni mi neverili. ()

corona odpad!

ak si podľa tejto relácie nikto myslí, že na súdoch to takto chodí, tak nechodí a z "výkonov" nehercov a ochotníkov srší amaterizmus najhrubšieho zrna ()

Kuzlo odpad!

Nedokážem sa prinúť to sledovať. Možno niečo na tom je, ale ten štýl je to divákovi je to podávané v nestráviteľnej podobe. ()

Martin741 odpad!

Ked som 1- 2 x uvidel tuto ubohost na TV Hnoj /pardon, JOJ/, tak som musel urychlene navstvivit zachodovu misu, lebo tam skoncil obed. Ubohost a zlatanina. 0 % ()

peiton

Neherci ma v tomto prípade dokážu presvedčiť o svojom výkone dokonale.Obdivuhodný je ich herecký prejav,rétorika a snaha napredovať.Divák sa môže cítiť pri sledovaní týchto príbehov ako keby bol účastníkom ozajstného súdneho sporu. ()

zdenotvor

Niektoré zaujímavé prípady strácaju na vážnosti diletantskými výkony nad ktorými niekedy iba krútim hlavou. Väčšina hercov sa tu správa totálne neprirodzene a človek až trpí pri pohľade na nich. ()

animaxis

Záleží,jestli zrovna chytnete dobrý nebo špatný díl.Mě se většina nelíbila,ale u některých jsem se docela nasmál tak si to dvě hvězdičky asi zaslouží.Taky jsem si všiml,že pokaždé před verdiktem hraje hudba z filmu Saw:) ()

KajusaK

Zajímavé příběhy, které dokážou zaujmout. Ve většině případů bych rozhodla jinak. Přijde mi, že navrhovatel zde vždy vyhrává :D) ()

tom88

Nie je to až také zlé ako to na oko vypadá. Niektoré diely sú celkom fajn, keď nie je nič na robote, no určite by som sa na to nevydržal pozerávať dlhšie. ()

stOKYi

Niektoré veľmi zaujímavé skutočné prípady prenesené so súdnej siene do mojej obývačky :) Herecké výkony nič moc, ale o tie tu predsa nejde. Pre mňa je zaujímavé čo ponúka dnešný svet a možnosť vyvarovania sa rôznym situáciám. Však idiot sa učí na vlastných chybách, múdry človek na chybách druhých :) (12.11.2010) ()

URBAN odpad!

Stačí jen vidět člověka, který toto viděl, stačí jen zahlédnout tento pořad při přeskakovaní programů,stačí jen zahlédnou tento pořad v televizním programu, stačí jen o tomto pořadu zaslechnou a vyvolá masivní zvracení. ()

P@3ck

Ako je to take reality sou, ktore sa da pozret ,ale tie herecke vykony.... nemam slov. Najlepsie su tie dve pravnicky. ()

Sfinkter

Občané SR se alespoň mohou seznámit s řešením kauz ve své zemi. Herecké výkony jsem nijak nevnímal, stačí obsah. ()

Yesqward

Neviem, ako keby problémov nebolo dosť v reálnom živote, ešte ich musia vysielať v televízií. Dal by som odpad, ale musím dať jednu hviezdičku za dobrý nápad zaangažovať obyčajných ľudí do televízie, a za to, že tam hrala moja sesternica :) 9% ()