poster

AZ-kvíz (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 1997, 22 min

 • Elfias Dóže
  ****

  Už klasická televizní soutěž si stále udržuje svůj standart. Otázky stále dobré, moderátoři pořád stejně kvalitní, ceny stále málo motivující (možná největší vada) a soutěžící někdy na vynikající znalostní úrovní a jindy krapet vědomostně méně zdatní. Já jako milovník vědomostních soutěží si toho pořadu opravdu vážím a pokaždé když mám čas se na něho rád podívám. 75%(25.6.2011)

 • kobejn
  **

  J jako Josef, V jako Veronika, D jako Debil, Č jako...a tak dál...jako by nestačilo říct jen to písmeno, jako bychom byli všichni imbecilové co musí říkat něco jako...jinak bez výhrad, občas se člověk i pobaví...například když HO někdo nazve Hroch obecný místo obojživelný...občas se tam člověk dobře ztrapní, což je milý.(9.2.2012)

 • Ivoshek
  **

  Když jsem byl na VŠ a nechtělo se mi do školy, povaloval jsem se a koukal na pořady, jako byl tenhle. Má to svoje kouzlo. Většinu soutěžících tvořili freakové, zábavní už svým zjevem a pak byly super ceny pro vítěze, které jen málokdy alespoň vykompenzovaly cestu vlakem do Brna a zameškaný den v práci....(11.12.2008)

 • Opferlamm
  ****

  Naprostá klasika a jeden z posledních vědomostních pořadů, který se udržel. Pan Jaroslav, invalidní důchodce oděn do svetru s jeleny, bývalý zaměstnanec železnice, záliby četba, křížovky, zahrádka a vnoučata. Samozřejmě vyhraje, protože za svůj věk něco přečetl, něco slyšel a něco viděl. Člověk může mít škol kolik chce, ale pana Jaroslava nikdy nepřekoná. Na závěr se vždycky zasměju, když finalista přejde k bankomatu, kde mine jackpot o jedno políčko a vytočí si třikrát stovku :-D(21.1.2013)

 • FFilipCZ
  ***

  Jedna z posledních televizních soutěží, která se na obrazovkách udržela a stále jí můžeme sledovat. Myslím, že si i celkem drží svojí úroveň - až na těch pár exotů, co tam kolikrát přijde :D Ale stresovat se tam nad těma pitomejma políčkama, "těžce" si svýma vědomostma vybojovat postup k bankomatu, a pak si vyklikat 500,500,100, tak to bych si asi hodil mašli!(1.2.2013)

 • - K roku 2017 se jedná o nejdéle vysílaný soutěžní pořad v ČR. (otliksamuel)

 • - Moderátoři vidí otázky až při vysílání. (M.B)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace