AZ-kvíz (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 1997, 22 min

Irena Kocí

A jako ANUS, B jako BUKKAKE, C jako COURA, D jako DILDO, E jako ELEKTROŠOKY, F jako FLUNDRA, G jako GANGBANG, H jako HONIMÍR, CH jako CHLAMÝDIE, I jako INSEMINACE, J jako JEBAČKA, K jako KUNDIČKA, L jako LÍZAČKA, M jako MRDAČKA, N jako NÁMRD, O jako ORÁLEK, P jako PEDOFIL, Q jako QUATTROFORMAGI, R jako REKTUM, S jako SEMENO, T jako TRANSKA, U jako UROLOGIE, V jako VEJŠKRAB, W jako WAFC, Z jako ZOOFIL.... A prosil bych atlas hub, děkuju.(26.5.2014)

Kdyby v AZ - kvízu nebyl ten zapráskanej bankomat, tak bych dal i 5. Takhle ovšem slízá všechnu smetanu jen Aleš Zbořil, kterej je občas absolutně neuvěřitelnej. Když se tam potká s nějakym rádobyvtipálkem, kerej každou odpověď doprovází velmi povedenou průpovídkou, tak se Aleš urve ze řetězu a spustí takovej koncert, že si může jít celej Kraus sednout někam na hanbu.(10.8.2009)

Kdysi dáno mě AZ-kvíz až přímo iritoval, ale když jsme teďko začali doma hrát stejnojmennou stolní hru, tak jsem se i během nudných chvil začal vracet na YT k highlightům tohoto pořadu, ať už těm bizarním či naprosto normálním, a koncept se mi v rámci všech možných patetických vědomostních soutěží líbí zdaleka nejvíce. Sice mi 3/4 otázek přijdou nad síly normálního člověka, ale semtam se dozvím i leccos zajímavého.(6.2.2020)

Já na AZ-kvíz nedám dopustit ! "obligátní třináctka" a "ká jako karel" jsou nedílnou součástí mého denního režimu. Zdejší nízké hodnocení mě příliš nepřekvapuje, jelikož soutěž nesmrdí komercí a stále v ní jde o klasické vědomosti a ne o to, kdo z účinkujících ze sebe před televizní kamerou udělá většího dementa. Tímto zdravím tvůrčí tým TV Nova :))(20.9.2011)

• kobejn

J jako Josef, V jako Veronika, D jako Debil, Č jako...a tak dál...jako by nestačilo říct jen to písmeno, jako bychom byli všichni imbecilové co musí říkat něco jako...jinak bez výhrad, občas se člověk i pobaví...například když HO někdo nazve Hroch obecný místo obojživelný...občas se tam člověk dobře ztrapní, což je milý.(9.2.2012)

• - K roku 2017 se jedná o nejdéle vysílaný soutěžní pořad v ČR. (frolish01)

• - Moderátoři vidí otázky až při vysílání. (M.B)

• - Na základě soutěže vznikla i stejnojmenná stolní hra. (SONY_)