AZ-kvíz (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 1997, 22 min

• VlastaFlaksa

Nechci komentovat tento pořad, který mě nezaujal, ale spíš upozornit "nezasvěcené", že soutěžící u bankomatu má všechna políčka stejná, tedy barevně neodlišená a tudíž nemá páru, kde se nacházejí bonusy....... ;-) Nebo si vážně někdo myslel, že zjevně inteligentní soutěžící jsou taková paka, aby nestihli klikat na políčka s vyšší fin.odměnou????????(29.9.2014)

Nevim, nevzpomenu, "A taková atypická, ...sbírám figurky slonů!".. Parodie na AZ-Kvíz či vtipné sestřihy mě dokáží narozdíl od samotného pořadu pobavit pokaždé. :D Pěstební dělníce, Paní Jarmila a AZ-kvíz best forever(28.6.2011)

Celkom dobrá súťaž, ktorú príležitostne sledujem niekoľko rokov, v poslednej dobe takmer zásadne o poldruhej v noci. Niektoré otázky sú tam tak ľahké, že by ich uhádol aj nevyvinutý adolescent, ale bývajú tam aj také otázky, o ktorých by som nemal šajnu. Pamätám si, už dávnejšie, som sa dobre pobavil na bankomate, políčka so sumami boli rozložené asi takto: 2000, 5000, 100, 5000, 1000, a ako sa bežec pohyboval po tej šachovnici tak súťažiaci buchol po tlačítku jeeeeeeeb, no a či netrafil rovno tú stovku? Tomu hovorím šťastie :D(5.6.2014)

• mzss1

Zásadní chybou tohoto pořadu mi přijdou velice obtížné otázky, které jsou po většinu objektivně velmi těžké, musí se dost přemýšlet, jenže v tomto pořadu je na přemýšlení málo času. Tento pořad mi moc nesednul, nechci ho moc kritizovat, ale pro mě je to dost podrůměrná záležitost. Proto hodnotím jen na 30% = **(18.2.2013)

Vždycky jsem chtěla patřit mezi soutěžící. O peníze jde v tomto pořadu až na posledním místě, vítěz si mnohdy odnese jen pár stovek korun. Moderátoři jsou ovšem sympatičtí, jednoduché otázky se střídají s těmi zabijáckými, zkrátka ideální podívaná. Doporučuji souboj paní Jarmily s mladíkem Jakubem: http://www.youtube.com/watch?v=0eAF9zoQNGk.(3.6.2013)

• - Moderátoři vidí otázky až při vysílání. (M.B)

• - K roku 2017 se jedná o nejdéle vysílaný soutěžní pořad v ČR. (otliksamuel)