Noční promítání hororu ze 70. let se promění v peklo, kdy vrah "vychází" z filmu a ke všemu s jedinou myšlenkou: "ZABÍT VŠECHNY DIVÁKY". (LIVINGDEAD)

pankreminek

Nápaditý slasher s docela děsivě vypadajícím záporákem a logicky chovajícími se charaktery. Navíc pár opravdu mimořádně podařených killů. Na film jsem narazil ůplně náhodou a velmi mě překvapil, protože jsem očekával nějaký nekoukatelný trash. Takže pro mě velmi příjemné překvapení, od kterého bych, možná i očekával pokračování, jinak mi nezbývá než film vřele doporučit. ()

Khumbac

Zhmotněný slasherník z filmového plátna z okovanou lebkou na hlavě začne likvidovat diváky, přičemž diváci sledujou své likvidace rovnou na plátně :) Jako zbraň používá jakousi pěkně ostrou vývrtku. Co víc si může milovník slasherového hororu přát... ()

tnp101

Bezduchý béčkový horor, který občas postrádá logiku a drží se nastolené koncepce snímků tohoto typu. Neříkám, že to bylo špatné, ale nic výjimečného to zcela zaručeně nebylo. ()

lennyd

Poté co byl režisér jednoho z horrorů 70 let zavřen pro svoji brutalitu v blázinci, odkud pak (i s dalšími mnoha pacienty) záhadně zmizel, stávají se jeho filmy kultovními. A když je po letech opět jeden z filmů promítán v kině (navíc v pozdním nočním promítání), nemůže si skupina diváků tento zážitek nechat ujít. A to nikdo z nich netuší, že tento zážitek bude tím posledním, co ve svém životě poznají ... Už jsem ani nedoufal, že někdy uvidím alespoň trochu originální horor dost bylo těch opuštěných baráků plných prastarého zla - nyní frčí kino. Midnight Movie v sobě má docela velkou dávku originality, za což mu patří určitě kladné body. Další body získává hodně brutálním zabijákem - ten se (včetně svého "nástroje") taky povedl. Naopak mne trochu zklamalo chování jednotlivých účastníků - jako vždy, místo aby zůstali pohromadě, tak se postupně rozdělují na menší a menší skupinky, aby zabiják měl snazší práci (?). A taky mne dostalo vlastní prostředí - kino není jen vstupní hala, promítací místnost a hlediště, ale kilometry chodeb a skladů, po kterých můžou vyděšené oběti běhat sem a tam... ()

elanius

(27/2013, DVDRip) / Ha tak konečne niečo kvalitné, aspoň trochu originálne a hlavne ... zábavné. Perfektná maska hlavného killera, bez problémov konkuruje aj Leatherfacovi, dúfam v druhý diel. (8/10) ()

demented

Podobne ako Hatchet, ani na MM nie je ani za mak originálny (hoci ako vidím, ostatní tvrdia niečo iné) a vyjadruje poctu svojim početným predchodcom, z ktorých hojne čerpá (vrah predstavuje len jednu osobnostnú stránku Tommyho Hewitta a tá maska sa v rôznych variáciach už v pár filmoch objavila. No a ten vrták? - to snáď nemyslíte vážne :) ). To ale nič nemení na fakte, že je to pocta podarená a veľmi zábavná. ()

drake31

Rozhodne jeden z najoriginálnejších hororov ktorý som videl, skvelá atmosféra, príjemné postavy, výborné gore scény a veľmi sympatický zabijak. Neurazil by som sa keby niekedy vznikol aj druhý diel, pretože "zabijak z plátna" má veľký potenciál ()

drackula

Slasher ako má byť. Vrah je zaujímavý, jeho vražedná zbraň tiež dosť invenčná a jeho nástupy na scénu sú spolu s hlavnou myšlienkou tiež viac ako originálne. 80 % ()

jefff

Docela zajímavý námět bohužel velmi neuměle zpracovaný. A je to škoda. Protože vrah vystupující z filmu během půlnočního promítání starého hororu je docela děsivé a nápad se opravdu cení. Režisér i scénárista to však pohřbyli naprosto obyčejným, nudným, klasickým zpracováním obyčejné vyvražďovačky. Slasher jsem čekal, ale o mnoho lepší. Na druhou stranu vrah je výborný a klidně z tohoto filmu mohl být opravdový kult a námět na pokračování, ale jak jsem podotkl, nic takového se patrně nestane z výše uvedených důvodů. ()

sedm.1 odpad!

Naprosto strašný film.Ať vzpomínám jak chci,co se týče hororové zápletky,určitě jsem neviděl nic děravějšího,splácanějšího,nesmyslnějšího a vůbec celkově zpackaného,jako právě Midnight Movie.Úvodní půlhoďka totálně nudná podívaná,kde se bezmyšlenkovitě hloupě plká a plká,všichni mi přijdou jako ukázková bezduchá mládež,kdy chlapec plácne,že Japonsko leží v Evropě(když přitom každý ví,že leží v Africe),ale protože blondýnka ve čtvrté řadě se tomu zasmála,je zkrátka king.Prostě konec.To jsem ještě ale netušil,co nastane,když začně "řádit vrah vycházející z filmu".Proboha!!!Autoři si sice možná mysleli,že tímto námětem budou originální,ale to by to celé muselo mít alespoň nějaká minimální pravidla.Ale to né!Tady se po celou dobu postavy pohybují sem tam,najednou se někde vynoří,pak zmizí zas jinam,tu se tam objeví někdo jiný atd.,atd. až mi z toho šla hlava kolem a nesmyslnosti nabírali tak neuvěřitelné obrátky,že jsem stejně nakonec na jakékoliv vnímání děje naprosto rezignoval.Nikdy od hororu neočekávám nic duchaplného,ovšem Midnight Movie překročilo všechny mé snesitelné hranice.Navíc zabiják je krutě nudný,nevýrazný a v neposlední řadě již pomilionkráté okopčený,vraždy nekrvavé a otravné,na čemž se pak svezli i efekty.Já zkrátka Midnight Movie okamžitě zařazuji mezi nejhorší horory vůbec,nefungují tu herci,nefungují zde mordy a dějově jde o krále plivanců do ksichtu! ()

ruhebitte2010

Není to špatný film, ale jen průměrné béčko. Docela originální, ale nepříliš strhující, resp. postupem času děj rezignuje na pouhou monotonní vyvraždovačku ()

MareT.

Má to neotřepaný děj, ale nedokázalo mě to vthánout do děje, napjatý jsem nebyl a některé dialogy byly určitě napsané naprostým amatérem. Jinak vraždy průměrné, a celkové vyznění je do prázdna... ()

Holina

Ten nápad je zajímavější než zpracování ale tak to už u podobných filmů zkrátka chodí. Pro vyznavače žánru povinnost, která samozřejmě zapadne v šedi ostatních, velmi podobných vyvražďovaček. Více na Hororblog.cz ()

colapso

Po dlouhé době alespoň trošku originální vyvražďovačka,neokoukaná je i vražedná zbraň,když k tomu přidáme i slušnou dávku brutality neni co řešit. ()

Mírouš

Zprvu legrace, která postupně nabírala na obrátkách, aby to zakončilo napínavou krvárnou a to hodně povedenou, za kterou by se nemusel stydět žádný "áčkovější" slasher. ()