Hitler kaput!

Hitler's Kaput! Super Agents 008

Akční / Dobrodružný / Válečný / Komedie

Rusko / Ukrajina, 2008, 100 min

• Billie777

Parodie není jednoduchý žánr a Rusové by si mohli možná vzít příklad z českých parodií ze 60. let, které jsem uměly výtečně. Já nevím, dělat si srandu z Hitlera je vždycky super ale zajímalo by mě, zda by Rusové někdy něco takového natočily i o Stalinovi. Asi ne. Hrozná hudba, typické ruské silikonové krasavice a humor, který byl spíš trapný než směšný. Ovšem ten malý Rus v hlavní roli byl celkem roztomilý.(23.4.2015)

U tohodle jsem se válel smíchy. A na rozdíl od Amerických komedií, tento film neobsahoval nechutné fekální vtipy. Jen mi tam trochu vadilo nadměrné "vybavení" hlavní hrdinky, díky němuž musela mít obrovské problémy s rovnováhou při sebemenším pohybu (a při scéně s padáním do postele si musela vyrazit zuby :).(21.6.2010)

2 hvězdičky za film - klasická slabina typu "jak vidíte pár nejvydařenějších scén - třeba vystřižených na Youtube -, zbytek už vidět nemusíte". Hvězdičku navíc dávám právě za těch pár ujetých, ale pro mě cool scén - no a taky za ty ženské tam, jak jinak. (Poznámka - ti co nevidí nic vtipného na tom dělat si srandu z WWII, nechť odečtou dvě hvězdičky.)(28.11.2010)

• Čako

Větší ptákovinu aby člověk pohledal. Víc než parodie to bylo pro mě utrpení. Ano musím přiznat GPS-ce v mercedesu Alexandra Isajeviče Osečkina jsme se smáli hodně dlouho, taky pro to, že to je první vtip co zde uvidíte, ale zbytek filmu byla jen přímočará čistka válečných filmů skřížená se Scary Movie a Agentem WC40. Na Bláznivou střelu má hodně daleko jak s vtipy tak s celkovým pojetím. A dosti mě udivuje, že si na tenhle počin troufli rusáci. Mají za to ode mne * navíc!(21.2.2013)

Tak toto bolo tak sprosté, až to bolo dobré. Už samotný nápad parodovať druhú svetovú je viac menej geniálny. Toľko vychytaných fórov sa v jednom filme len tak ľahko nevidí. Zabával som sa celú hodinu a pol. Rusom patrí uznanie aj k tomu, že sa neznížili k primitívnemu či fekálnemu humoru. Film jednoznačne na rozporuplné hodnotenia. Kto však má aké také historické znalosti si na snímku jednoducho zgustne. O hercoch sa vyjadrovať netreba pretože boli pre mňa absolútna neznáma, a presne tak treba brať celý film. Anna Semenovič však stojí aspoň za vlastnú vetu. Neznášam hip-hop, ale tu sadol ako sa hovorí riť na šerbeľ. Film určite stojí za zhliadnutie avšak stačí len jeden krát. Druhé sledovanie by možno malo za následok rapídny úbytok hviezd.(29.3.2011)