Hitler kaput!

(Rusko)

Hitler's Kaput! Super Agents 008

Akční / Dobrodružný / Válečný / Komedie

Rusko / Ukrajina, 2008, 100 min

I přes nízké hodnocení, jsem od filmu očekávala celkem hodně. Jsem mírně zklamaná, ale i tak nelituju že jsem to dokoukala. 2. polovina filmu byla mnohonásobně lepší a u některých scén jsem se opravdu nasmála. Hudba dokonale sedla. Když to tak vezmu takovou kravinu jsem dlouho neviděla, ale jo, líbilo se mi to :D(9.5.2014)

2 hvězdičky za film - klasická slabina typu "jak vidíte pár nejvydařenějších scén - třeba vystřižených na Youtube -, zbytek už vidět nemusíte". Hvězdičku navíc dávám právě za těch pár ujetých, ale pro mě cool scén - no a taky za ty ženské tam, jak jinak. (Poznámka - ti co nevidí nic vtipného na tom dělat si srandu z WWII, nechť odečtou dvě hvězdičky.)(28.11.2010)

• smalldevil

Tak jsem si myslel, že na nedělní odpoledne to bude stačit, ale asi nerozumím východnímu humoru. Šňupající Hitler mě fakt nechytil. Deset minut bylo víc než dost, víc bych nepřežil a asi bych se musel dát na koks, abych to mohl shlédnout celé. Koks mě neláká a tak si raděj otevřu pivo a pustím si jinou píčovinu, která dá aspoň dokoukat. Za mě palec dolu a 0%.(24.2.2013)

• Georgex

Ruská válečná komedie, která se snaží parodovat německou armádu a její přední představitele během druhé světové války. Osobně se nebráním povedeným komediím z války, které si dělají srandu z jednotlivých stran. Bohužel tato mezi ně rozhodně nepatří a dá se říct, že humorná stránka, která je založena především na transformaci moderních vychytávek do válečného období, působí velmi uboze a nevtipně. Stejně tak nefunguje parodování jednotlivých vojenských hodnostářů, které je velmi hloupé a trapné. Za celý film jsem se pousmál maximálně třem vtipům, což je na komedii opravdu málo a přitom příběh ruského špiona, který je infiltrován na nejvyšších pozicích gestapa zněl velice zajímavě. Celý film se neuvěřitelně táhne a po slibném začátku klesá jeho kvalita každým dalším záběrem a když se v půlce filmu nemůžete dočkat konce, poznáte, že je něco špatně. Herecké výkony hlavních představitelů jsou na velmi nízké úrovni a snímek nezachránily ani pěkné herečky, které se dokonce polonahé popraly v blátě. Jedinou světlou stránkou na celém filmu je výborně poskládaný soundtrack, který je velmi melodický. Celkově hodnotím jako podprůměrnou komedii, která se snaží, ale bohužel každého nepobaví. Moje hodnocení 20%(14.7.2012)

• Radek99

Šílený mix parodie, kostýmní situační komedie rámované druhou světovou válkou, béčka o nacistech, primitivní teenagerské komedie, filmového podnikatelského baroka a možná nejhorší führerovy imitace v dějinách filmu. Problémem je, že apriori je to ovšem komedie a já se nezasmál ani jednou (opravuji, jeden podařený gag jsem zaznamenal, totiž ,,kuřácký koutek"). Komparovat tenhle film s ostatními klasikami subžánru nemá valné ceny, na výsostně francouzskou či britskou školu to nemá ani náhodou, klasiky typu Haló, haló! to sice přímo nevykrádá, ale zase je to tak blbé, až je to filmově kaput... Anebo možná mají Ukrajinci hodně specifický smysl pro humor...(17.2.2013)