Hitler kaput!

Hitler's Kaput! Super Agents 008

Akční / Dobrodružný / Válečný / Komedie

Rusko / Ukrajina, 2008, 100 min

• Němi

Haha - SS tanci na rusky hiphop. Haha - Hitler snupe. Haha - kazdy se projevuje jak naprosty dement. Vsichni skacou, rvou, pitvori se, silene gestikuluji a, je-li treba, hazi homopohledy. To je legrace. Sem tam "uzasny" moment s smskou, PC nebo raperem... a ze to cele nema dej, natoz smysl v jednotlivych scenach, je snad jasne. 'Gitler kaput!' vyvolava smirlive vzpominky na libovolne pokracovani 'Scary movie' a ukaze znepokojivy fakt, ze lidovych satiriku typu Zdenka Trosky je vic... __Hodnoceni IMDb 28% je odpovidajici.(28.5.2010)

Hehe, šíleně ulítlej rusko-ukrajinskej výtvor, kterej by si zasloužil 5*, ale vzhledem k několika nudnějším místům musim jít níž. Každopádně chvilema to byl ukrutnej nářez okořeněnej stylovými záběry a super soundtrackem :). Ale jednoznačně "must-see" záležitost, minimálně pro nemainstreamové diváky.(17.6.2010)

2 hvězdičky za film - klasická slabina typu "jak vidíte pár nejvydařenějších scén - třeba vystřižených na Youtube -, zbytek už vidět nemusíte". Hvězdičku navíc dávám právě za těch pár ujetých, ale pro mě cool scén - no a taky za ty ženské tam, jak jinak. (Poznámka - ti co nevidí nic vtipného na tom dělat si srandu z WWII, nechť odečtou dvě hvězdičky.)(28.11.2010)

U tohodle jsem se válel smíchy. A na rozdíl od Amerických komedií, tento film neobsahoval nechutné fekální vtipy. Jen mi tam trochu vadilo nadměrné "vybavení" hlavní hrdinky, díky němuž musela mít obrovské problémy s rovnováhou při sebemenším pohybu (a při scéně s padáním do postele si musela vyrazit zuby :).(21.6.2010)

• Billie777

Parodie není jednoduchý žánr a Rusové by si mohli možná vzít příklad z českých parodií ze 60. let, které jsem uměly výtečně. Já nevím, dělat si srandu z Hitlera je vždycky super ale zajímalo by mě, zda by Rusové někdy něco takového natočily i o Stalinovi. Asi ne. Hrozná hudba, typické ruské silikonové krasavice a humor, který byl spíš trapný než směšný. Ovšem ten malý Rus v hlavní roli byl celkem roztomilý.(23.4.2015)