poster

Alfa a Omega

 • USA

  Alpha and Omega

 • Slovensko

  Alfa a Omega: Volanie divočiny

 • Velká Británie

  Alpha and Omega

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Romantický

USA / Indie / Kanada, 2010, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Variace na příběh Romea a Julie jen s tím rozdílem, že jsou zde v podstatě jen divocí psi, a také s tím rozdílem, že to celé je animovaná komedie pro děti. Tváří se rodinně, ale tohle je opravdu především pro děti. Dospělí nemají, co by si zde užili. I když jsou zde momenty rádoby napětí, stejně je od začátku jasné, jak každá scéna dopadne. Novátorství není ani v animaci, která je vyhlazená, ale prázdná.(23.4.2014)

 • milka
  *

  Nudný a naprosto zbytečný animák s minimem humoru a asi nejhorší animací od dob první Karcoolky. Člověk si až říká, proč se tyhle klišoidní a ničím zajímavé animáky ještě točí, když z tohodle už podle mě ani ty děti nebudou moc odvařený. Nebo už jsem možná na ty filmy pro nejmenší zkrátka už moc starej.(28.6.2011)

 • lennyd
  ***

  Osudem Kate, Alfa vlčice, je být jednou tahounem celé smečky. Oproti tomu jeden z Omegů Humphrey, je na kmenovém žebříčku úplně na opačném konci, a kdyby zmizel, nikdo (kromě jeho nejblížších přátel) si toho ani nevšimne. Pár dní před velkou svatbou Kate a alfa vlka z vedlejší smečky se Humphreye a Kate zmocní lidští lovci, a odvezou je na druhou stranu Kanady. Kate si uvědomuje svoji zodpovědnost, a přesvědčí i Humpreye k návratu domů, i když ten je vyhlídkou života pouze s Kate plně spokojený... Tento animák nepřináší nic, co by mně přinutilo se na něj podívat znovu - nicméně dospělý mužský divák asi není úplně tou pravou cílovou skupinou. Cílovou skupinou jsou romanticky založené ženy (které stále věří, že pravá láska hory přenáší a že se pan továrník vždy zamiluje do chudé služtičky (nebo naopak)) a hlavně děti, kterým se určitě animovaná pohádka s pejsky (kdo pozná vlka od psa ať zvedne ruku) a ptáčky (s francouzským přízvukem, alespoň v originálním znění) bude líbit. Ale nebudu hanit - animace je slušná a příběh tak roztomile romanticky předvídatelný a času stráveného u tohoto filmu až tolik nelituji...(18.6.2014)

 • oveckaoa
  ****

  než jsem tenhle film viděl tak byl v červených barvách (měl přes 70 procent) od té doby se hodně bohužel změnilo a už je v modrých (Zatím na 50 procentech) což je i škoda dle mě je nadprůměrný animák. Po stránce humorné je to hodně slabé (zasmál jsem se tak 2 krát a 2 scénám) a po stránce animované a příběhové se my to hodně líbilo. Když porovnám tohle například s Loveckou Sezónou 2, která je na stejných procentech, tak o proti ní my příjde tohle daleko lepší. P.s. ten bílý vlk byl úžasný a hodně mě překvapilo studio Lionsgate většinou znám od něj jen horory (Saw) a oni už produkují i animáky.(1.1.2011)

 • Campbell
  ****

  Celkem kvalitní animák který má strašnej problém s animací, protože ta byla místama opravdu hrozná a někteří vlci nevypadaly jako vlci. Co mi naopak sedlo byly hlasy Panettiere má dobrej hlas a Long taky. Takže obsazení má palec nahoru. Příběh je sice klišé nad klišé ale udrží diváka protože se ve filmu neustále něco děje a vůbec to nenudí. Jen konec mi přišel celkem o ničem protože kolikrát jsme tohle viděly? Nespočetkrát. A hudbení čísla bych též vystřihl protože se nehodila a byla strašná. Ale i tak Alfa a Omega řadím mezi kvalitnější animáky.(5.8.2012)

 • - Poslední film Dennise Hoppera. Snímek mu byl věnován. (ash99)

 • - Garthovi se ve filmu podaří "složit" 29 ptáčků. (Kroup4)

 • - V minulosti se opravdu přivezlo z kanadské Alberty do Yellowstonského národního parku několik párů vlků, aby rozšířili tamější populaci. (Kroup4)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace