Kotel

(pořad)
všechny plakáty
Talk-show / Publicistický
Česko, 1998

Diskusní show vysílaná na TV NOVA. Michaela Jílková si do každého dílu pozvala nějakého politika a lidé mu kladli otázky. Pořad se začal vysílat v roce 1998. V dnešní době už se nevysílá. (duklak2)

LuNaj odpad!

Nemám rád Jílkovou, nesnáším Jílkovou a nechal bych upálit toho, kdo ji "objevil" a uvrtal na naše TV obrazovky. ()

korect

Je humorné sledovat, jak vrcholní politici podléhají křiku nespokojeného davu. Popravdě, nikdy bych si nepřál ani je, ani ten dav. Jako odstrašující příklad dokonalé. ()

SB odpad!

Čím větší buran, tím líp pro Novu. Nekonečné překřikování primitivů pro primitivy. Lúza v akci. ...Prostě tak, jak to má Nova nejradši. ()

walkingdead

Esence buranství. Hvězdička za občasné pobavení, když se mezi dotazujícími diváky (a občas i hosty) objevil větší dement než samotná moderátorka. ()

dinho_

Nova natahla do publika největší magory a spolu s jejich velitelem Jílkovou nenechali na zoufalých politicích niť suchou, pohled na jejich zmatené, utrápené, zpocené a nervózní tváře byl k nezaplacení. Tohle nebyla Talk-Show, ale nějaká bláznivá komedie, smál jsem se jak blázen. ()

buchannon

Michaela Jílková, jejíž kotel by TEHDY stál za hřích. Tenkrát bych se asi ani moc nezdráhal a zřejmě bych provedl jeho revizi. Dnes už bych na tuto "špinavou práci" určitě poslal dědka těsně před důchodem, kterému by se přitom okamžitě spustil Pavlovův reflex. No nic, nechme kotel kotlem a přejděme ke Kotli. Že to byla neskutečná prdel, o tom žádná, ale přitom mě vlastně hloupost tohoto pořadu, který byl stvořen pro široké intelektuální vrstvy, i urážela. Neustále se opakující schéma: 1. Míšánek nahodil téma. 2. Politik se chytil a začal mlít píčoviny... 3. A teď dostal slovo nějaký důchodce, který položil otázku s naivní vírou jejího smysluplného zodpovězení. 4. Nakonec politik zase začal mlít pantem a slíbil tazateli okamžité vyřešení jeho problému s tím, že se mu bude věnovat ihned po návratu do úřadu a pak spolu můžou zajít na jedno nebo za kurvama, čerta kam vlastně ti politici chodí. A pak že se lidi nedomluví... P.S.: A ani jsem nevěděl, že Mirda Sládek je PhDr.. Zajímavý komentář: heyda ()

wewrka odpad!

Takhle ne, lůza z ulice si vyřve kdejakej nesmysl. Místo debaty a argumentů špína a odpad - tedy za mě odpad. ()

Voxel

Ten nápad samotný, že občan má možnost položit politikovi dotaz z očí do očí před zraky kamer, nebyl zase tak špatný, ale Jílková většinou neuměla zjednat pořádek, všichni si skákali do řeči, překřikovali se atd, navíc na mě působila značně zaujatým dojmem. Takže slabota, ještě že už to skončilo, stejně se totiž nic nevyřešilo jen si lidi mohli zanadávat (hlavně děda to dost prožíval :-). ()

sranda2

Jo tak tenhle porad jsem zboznoval. Skoda ze skoncil. Moderatorka uzasna a nektere vypady lidi vuci politikum me fakticky bavili. Lide by si zaslouzili nejaky podobny porad, abychom politikum poradne zatopili ()

kalan26 odpad!

Hlas lidu v politických TV diskuzích? Ne díky. Možná s profesionálním moderátorem, na profesionální úrovni. Nikoliv na hnilobné půdě TV Nova. V mládí jsem to sledoval a fandil "duchaplným" výkřikům hospodských povalečů. Dnes už nikoliv. Nehodnotím (nechtěnou) zábavnost, nýbrž objektivní kvalitu pořadu a ta je nulová. 0% ()