Televizní pořad České Televize, kterým provází Petr Svoboda. V každém díle nám představí Petr Svoboda českou rodinu, které dá úkol, který jakmile provedou správně a bez chyb, vyhrávají vysněné ceny, které si sami určili. (rozbris)

Nerdvana

Některé úkoly jsem brala čistě jako naschvál od štábu, jiné byly přímo lahůdkou (například díl s poznávačnou ptáků podle hlasu nebo s degustací čajů), aby se diváctvo namlsalo a jelo se hojně ztrapňovat na hrazdě a jednokolce. ()

kolly13

Děs televizní zábavy. Úplně vidím nápis pro diváky ve studiu: úsměv - potlesk - úsměv - potlesk - křik - potlesk - jděte domů. Svoboda měl už dávno změnit profesi.. ()

Nick321

Taky jsem na tuhle trapárnu koukal. Pokud bych se měl účastnit soutěže, tak bych teda vzhledem k náročnosti úkolů štáb pěkně podojil o odměny. Někdejší soudruh Petr Svoboda mi zrovna moc nepřišel jako milý a přejícný moderátor. ()

Lucius.15

Nebylo to tak špatné. Chvilkama mi ale úplně tekly nervy z toho, zda jedinec zadaný úkol dobře zvládne a chvilkama jsem si zase říkala, že úkol je moc lehký a je to docela o náhodě. Ale kdo by se nechtěl něco nového naučit a ještě za to vyhrát luxusní ceny?? :-) Já teda jo :-) ()

e-pilot odpad!

Nechápu, jak může ČT takhle beztrestně rozhazovat milióny korun z vybraných koncesionářských poplatků... ()

pegtr

Původní nápad České televize byl dobrý avšak si myslím ,že v poslední době soutěž začíná pomalu nudit a působí zastarele a do hlavního vysílacího času se nehodí. ()