Hydra (TV film)

Hydra: Stratený ostrov

Sci-Fi

USA, 2009, 99 min

• Vyrida

Každému musí být ihned jasné, že takový film bude hlavně stavět na kvalitě efektů a jimi přesvědčovat diváky, že hydra je opravdu skutečné zvířatko a pokocháte se jím v nejmodernějších zoo na světě. Bohužel už když očkem pomrkáte po rozpočtu, který se nedostal ani přes 1 mega dolarů, musí byt každému dopředu jasné, jak to asi vše dopadlo a nakonec vypadá. Grafická vložka však není zdaleka jediná kaňka a film obsahuje i další stovky ať už logických nebo dialogových perel, ze kterých si poměrně s radostí pravidelně hlasitě zasmějete. Z jedné věci jsem však byl překvapen a to je hudba, která se mi fakticky líbila. Když přičtu ještě několik pár pěkných záběrů na ostrovní panoramata, tak to na tu čestnou jednu hvězdičku stačit bude.(28.9.2010)

• Prochy38

Totální, ale totální sračka. Nechápu. Má to být horor? Sci-fi snad? Upřímně, nedokoukal jsem. Já to nechápu. Viděl jsem všechny Pythony, Anakondy od trojky, Python vs. Boa a pod. Ale ani jeden nebyl tak sračkózní jako toto. Kurva, je to z roku 2009 a ty efekty stojí ale za totální sračku. Já se omlouvám, že jsem tak sprostý, ale tohle opravdu nejde. Napětí nulové, což je podmíněno tím, že "hydru" vidíme celou hned v prvních minutách. A založit film na tom, že ta hydra teda jako fakt hustě trhá těla. No fuj. Omlouvám se, ale já vážně nedošel ani k půlce filmu, tak jsem asi zaujatej, ale přes takovej začátek filmu se já nepřenesu. Jestli je druhá půlka hodna těch vašich 4* nevěřím, ale neberu to nikomu. Proč to někdo točí?!?(5.5.2010)

• maxxxim

Pár výstupov zo zabugovaného excelu som videl ja, "já videl jsem to, videl". A to mi stačilo z tých 99 min. vyššie spomínaných asi 1,5 min. pred úvodnými titulkami, teda v rámci takého toho lacného intra pred samotným filmom. Sila, že človek si vie prepnúť a posunúť film "na vajcia, na vajcia" ešte predtým, ako sa začne odohrávať samotný dej tejto trojhlavej spotvorenej nudy. Čiže 30 sekúnd na hlavu je až až podľa mňa a rada na záver? Ak sa tomuto čudu vyhnete oblúkom, tak ušetríte čas a stanete sa víťazom. Ale inak dobrá sračtička se vším všudy, takže tudy z nudy určite nie. A btw tu zmieňovaný rozpočet vo výške 700.000 USD bol použitý na? Počítam, že 699.981 USD išlo na liečenia či kúpele filmárov kompletne a zvyšných 19 USD na service pack pre excel, aby zvládal vzorce s premenou na tretiu.(22.6.2019)

• Z0oMb3E

Tieto nízkorozpočtové badmovies jednoducho milujem. Hydra by bola ideálnym zážitkom na sledovanie v partii. Najlepšie v partii pod vplyvom, keďže sa dá veľmi dobre zabaviť tipovaním, kto zomrie prvý, kto bude ďalší, ďalší a kto nakoniec ostane. Hmm kto ostane je viac menej jasné od začiatku. O kvalite filmu je škoda hovoriť. O hercoch detto. Jediné pri čom moje srdiečko skákalo, ako besné boli zábery hlavnej hrdinky: hydry. Hydra sa nakoniec zmenila na sedemhlavého draka a rytier od zelených baretov vyslobodil svojím mečom samosečom princeznú z jaskyne. Ako vítazi našej reality show získali vítazi finančnú hotovosť a luxusnú plavbu po Egejskom mori. Nemôžem zabudnúť vyzdvihnúť pokus o spletenie mýtických bájí s krutou realitou a automatickými zbraňami. Scenáristi týchto filmov nie sú absolútne docenení, pretože vymýšľať nové a nové monštrá, nové a nové zápletky (hmm tie až také novie niesú) dokážu len géniovia. Ako som napísal už na začiatku, toto je film do alkoholovej partie s minimálne 5 členmi.(13.2.2011)

• Campbell

Od Prendergasta jsem viděl film Parasite a ten nebyl nějak moc špatný, a bavil mě, což se ale nedá říct o Hydře. Od Syfy chanelu jsem se těšil na další horor o nějaký příšeře, což se mi dostalo, ale v dost nudným podání. Efekty mi byly ukradený ale co sakra má znamenat to zmatené pobíhání po ostrově. Buď tu běhají nějací lovci naprosto bezcharakterní nebo tu běhají nějací unesení lidi, též bez sympatií. No paráda a komu mám jako fandit. Hydře! Ale to moc nemůžu ta se objevuje málo a její útoky jsou celkem nudné a bez nápadu. Škoda pavouky a vodní havět mám daleko raději.(16.3.2012)