Na malom ostrove uprostred Egejského mora sa skrížia cesty archeologičky Valerie Cammon a štvorice mužov. Ona ako jediná prežila nečakaný archeologický objav, jej expedícia potvrdila existenciu hydry, veľkého mýtického viachlavého hada strážiaceho dávny poklad, ale žiaľ aj to, že je to tvor nesmierne zúrivý a nebezpečný.
No okrem hydry je tu ešte skupina lovcov ľudí, ktorá sleduje stopy mužov, aby ich mohla zabiť. A tak sa hnacím motorom nesúrodej pätice stáva túžba prežiť. (beso74)

drankeryth

Cakal som, ze to bude riadna blbost, ale ono sa to dalo celkom fajn pozriet az do konca. V tomto filme sa brutalnymi scenami nesetrilo a bolo vidiet, ako hydra rada trha a prehltava ludi s chutou. Potoky krvi len tomu dodali ten spravny feeling a aj zabery boli pekne. Pocitacova hydra bola urobena dobre a nevyzerala vobec trapne, ako som uz videl v inych filmoch, kde boli uboho urobene prisery. Dej filmu bol dost tuctovy, ved lov ludi na ostrove uz bolo vyrobenych dost velke kvantum v oblasti akcnych filmov. Herci mi dost liezli na nervy a hlavne ti, ktori boli ako lovena zver. Ten cernoch bol fakt podrazdeny a stale roznasal okolo seba len nervozitu. Sem tam aj obcas povedal nieco smiesne pocas filmu ohladom zbrani voci hydre. Mam teraz na mysli, tie suciastky do pocitaca, ktore nasli v bedne. Ta situacia ma fakt pobavila:) Niektori ti lovci boli fakt extremne vybaveni zbranami, akoby isli do vojny. Hlavne ten tlsty chlap bol ozbrojeny ako Rambo. Nakoniec chudiatko hydru zdolali hlupym mecom, ktory vraj patril Herkulesovi. V jednom zabere som si vsimol, ze mec bol dost velky, ale ked ho ukazali o par minut neskor uz bol ovela mensi. Ze by sa nejako scvrkol a znova vyrastol do povodnej dlzky?:)))) ()

Godhaj

,,I graded book reports and I put on school plays.“ Tvůrci Hydry se evidentně snažili vyprostit ze zaběhnutých klišé filmů s přerostlými zvířátky a nutno říct, že se jim to poměrně povedlo. Příběh je totiž hodně inovativní a dává tomu patřičný šmrnc, i když se pořád jedná o slabé béčko. Herci jsou průměrní až na jednu výjimku, a to Michael Shamus Wiles, který si svou roli chladného kapitána tak moc užíval, že z herců přehrával úplně nejvíc. Samotná hydra se docela povedla, objevuje se poměrně často a má docela slušný apetit. Přesto má tento film stejné chyby, jako jiné monster filmy, chatrný scénář, podprůměrné herecké výkony, hodně špatný soundtrack a hlavně je taky nudný. ()

gumli

Film trochu podobný filmu Wyvern.Ale je to tiež slabší priemer.Tento film nebude asi nikdy lámať rekordy v predaji DVD.Na film sa dá pozerať,je to celkom zábava,ale moc sa podobá na iné filmy tohoto druhu.Film stál 700 tisíc dolárov,čiže je nizkorozpočtový.Námet dobrý,izolovaný ostrov,príšerky atď.Možno sa bude niekomu viac páčiť a dá vyššie hodnotenie,lebo pozerať sa na to dá. ()

Pitryx odpad!

Autorům se povedla, bohužel už dnes nevýjimečná věc, totiž zhnusit film hned na začátku. Nemám nic proti digi trikům, ale čeho je moc, toho je příliš. Hned při další hlavy vyrostou evidentně za pahýlem, ne z něj a tento pahýl v dalším záběru kamsi záhadně mizí. Dále nemá smysl film rozebírat, prostě hodně podřadné béčko. 201205308658/9045 ()

Vyrida

Každému musí být ihned jasné, že takový film bude hlavně stavět na kvalitě efektů a jimi přesvědčovat diváky, že hydra je opravdu skutečné zvířatko a pokocháte se jím v nejmodernějších zoo na světě. Bohužel už když očkem pomrkáte po rozpočtu, který se nedostal ani přes 1 mega dolarů, musí byt každému dopředu jasné, jak to asi vše dopadlo a nakonec vypadá. Grafická vložka však není zdaleka jediná kaňka a film obsahuje i další stovky ať už logických nebo dialogových perel, ze kterých si poměrně s radostí pravidelně hlasitě zasmějete. Z jedné věci jsem však byl překvapen a to je hudba, která se mi fakticky líbila. Když přičtu ještě několik pár pěkných záběrů na ostrovní panoramata, tak to na tu čestnou jednu hvězdičku stačit bude. ()