Když se konvencím vzdorující slečna Carys Reitman ocitá na dně, udělá to, co by udělala každá emocionálně vypjatá moderní dívka - chodí na pohřby cizích lidí. (Televize Seznam)

dragosta

Moc příjemná romantická komedie. Hlavní hrdinka mi sice uplně sympatická nebyla, ale zato Ian Somerhalder byl naprosto výborný, takže to ničemu nevadilo. Film má švih a je tam několik opravdu vtipných okamžiků, při kterých snad nejde vyprsknout smíchy. Celkový dojem > 4,5*. ()

jafuska

Klasická romantická komedie, kdy člověk už po 10 minutách ví, jak to asi dopadne, u těchto romantických filmů, pokud není dobrý a poutavý děj, tak není co řešit, bud se bude divákovi líbit, nebo ne, mladá žena, která našla pro sebe toho pravého ()

Sakyvanity

Stejně, jako u mnoho dalších, byl důvod proč sem se na tento film dívala Ian. Neoznačila bych Wake jako komedii, moc jsem se nezasmála (možná jen u vyděšení dvou synovců ;D). Avšak, film se mi docela líbil. Celkově by si film zasloužil 3*, ale jako u většiny, je ta 4* díky Ianovi. ()

Alisce

Originální zápletka, dobře se na to dívá, ale musím přiznat, že pořád bych na to koukat nemohla. Možná kvůli Ianovi ano.. :-D Díky ,,úchylce" hlavní hrdinky a Ianovi dávám čtyři hvězdičky, ale jinak průměr. ()

Bblondie

Je to romantická komedie, možná i dost potrhlá. Nicméně když se jednou za sto let objeví jakž takž originální snímek, což Wake bezpochyby je, tak mu tu bizarnost a absurditu odpustíte. A to zejména kvůli Ianovi, na kterého se opravdu hezky kouká. Jo a taky se mi líbilo rozuzlení. ()

petkac

Příjemná oddychovka, která nikdy nezklame. Příběh velice zajímavý, skvělé herecké obsazení, celková atmosféra filmu výborná. Líbí se mi propletení dějových linií. Některé scény mě dokáží velice pobavit, některé dojmout. ()

mihozu

Mně osobně se film líbil. Zpočátku na mě působil tak negativně (patologie, mrtvoly, pohřby), ale od té chvíle, kdy se hl. hrdinka začala zamotávat do kruhu plného lží, mě začal film bavit. No a Ianův geniální herecký výkon a jeho neodolatelně aktraktivní zevnějšek snad netřeba komentovat :-) ()

Morrigen

No, dalo to práci tenhle film sehnat, ale povedlo se. Jedná se sice o čistě průměrnou romantiku a občas to víc než smrdělo klišé, ale myšlenka není tak úplně špatná. I když osobnost Curys mohla být trochu propracovanější a její záliba v navštěvování pohřbů měla dostat větší prostor (třeba místo nepříjemné spolubydlící). Naopak jiskřivé scény mezi Bijou Phillips a Ianem Somerhalderem byly pro mě top filmu, on to prostě v sobě má - proto ještě o jednu hvězdu navrch, než jsem původně zamýšlela. ()