Far Far Away Idol

Shrek a SuperStar

Animovaný / Komedie / Krátkometrážní / Rodinný

USA, 2004, 10 min

***Celkem 66%***TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Animace 7/10/// PLUS: zábavná parodie na Pop Idol, hudba určitě potěší a známé postavičky taky MINUS: Tentokrát se ještě nedá moc co kritizovat, animace stárne a později je znát snaha vyždímat z toho co jde, ale to až opravdu později. Shrnutí: Na svoji dobu zdařilí pokus, který tenkrát vyšel. Dnes jsem však Shrekem a jeho světem tak přecpán, že už ho prostě nemusím a raději dám přednost jiným postavičkám.(16.5.2013)

• Rosaviva

Bohužel narozdíl od prvního dílu se mi to moc nelíbilo. Ano, byli tam místa kdy jsem se zasmála, ale písničky se mi moc nelíbili, nemělo to ten šmrc jako Karaoke v bažině. 2* (ale rozhodně film nikdy nevypnu předtím :)(21.1.2011)

Parafráze na hvězdný idol pojatá dobře a s typicky Shrekovským humorem. Divák si poslechne pěvecké ukázky různých postaviček z filmu a sám rozhodne, kdo je vítězem. V porotě sedí Shrek, Fiona a Ondřej. Ano, ten Ondřej. Velice známá postava. Má tu svoje typické hodnocení a hlášky. Krátkometrážní snímek pro pobavení.(15.12.2013)

Krátkometrážní snímek. Závěrečná, "bonusová", hudební scéna z filmu Shrek 2. Ke shlédnutí zde.(8.11.2012)

Tak tohle mě celkem pobavilo. :) Americon idol v hávu Shreka. Nejvíc se mi líbil Pinocchio.(17.9.2010)